Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Łukasz xxxxxxxx Mariusz Grabalski Fatum :) Łukasz Rybarczyk Tomek ... Mag Gregor Mateusz W Damian Sawicki (6111 niezalogowanych)
193 Posty
Stały Bywalec



Branzy niezle


Jak to mowia jesli ktos chce to to zrobi i chyba branza tego nie powstrzyma Nie wiem po co te kobiece dociekliwosci zawsze widzicie ze chcemy pojsc w bok to juz chyba macie w swojej naturze
A ponoc zaufanie to fundament dobrego zwiazku wiec polecam dobrze go wylewac i czasem pielegnowac


Wtret
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
A zapomnial bym a dla wolnych i napalonych polecam


www.ukrainedate.com/logon_do.cfm?timeout.../membermenu.cfm&


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Natura naturą, a w tym watku dowiedzialam sie, iz wystarczy znac hasla do gg i portali spolecznosciowych, zeby oblubienca miec na oku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(landi)
Wiking
Hilton napisał:
Natura naturą, a w tym watku dowiedzialam sie, iz wystarczy znac hasla do gg i portali spolecznosciowych, zeby oblubienca miec na oku.


Kto powiedział że muszę być miła... wiec z czego kobieto się nabijasz??? Akurat ja poznałam mojego faceta gdy był w Norwegii własnie przez internet i cała znajomość rozwijała sie własnie w ten sposób. Wczesniej napisalaz o przelewach na konto-nie kazda zona czy dziewczyna jest uzalezniona od pensji faceta. I ja jestem w stanie zarobic więc niz on tam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
Hilton napisał:
Natura naturą, a w tym watku dowiedzialam sie, iz wystarczy znac hasla do gg i portali spolecznosciowych, zeby oblubienca miec na oku.


No to akurat bzdura, jakich mało Zgadzam się. Ja moze jestem jakaś dziwna, ale nigdy nie przejrzałam komórki swojego faceta, nigdy nie próbowałam szyfrowac jego dostepów do maili, nigdy nie czytałam jego rozmów na gg, chociaz miałam tysiac okazji, kiedy korzystalismy z jednego kompa. Są pewne granice, których sie nie przekracza, bo jak sie zaczyna orac pole, to warto sie zastanowic nad tym, czy nadal warto zajmowac dłużej czas danej osobie i czy sie chce, by ta osoba zajmowała Tobie dłuzej czas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
landi napisał:
Hilton napisał:
Natura naturą, a w tym watku dowiedzialam sie, iz wystarczy znac hasla do gg i portali spolecznosciowych, zeby oblubienca miec na oku.


Kto powiedział że muszę być miła... wiec z czego kobieto się nabijasz??? Akurat ja poznałam mojego faceta gdy był w Norwegii własnie przez internet i cała znajomość rozwijała sie własnie w ten sposób. Wczesniej napisalaz o przelewach na konto-nie kazda zona czy dziewczyna jest uzalezniona od pensji faceta. I ja jestem w stanie zarobic więc niz on tam.


I chwała ci za to, chociaz kulturalni ludzie nie gadaja o kasie...podobno. Powiedz mi Landi lepiej, co to za stadion w tle Twojego zdjecia? Camp Nou?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(landi)
Wiking
Oj Hilton juz mnie przestań denerwowac
Tak, to jest Camp Nou
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
landi napisał:
Oj Hilton juz mnie przestań denerwowac
Tak, to jest Camp Nou


Ale to ja, Luba sie zapytałam....bo tez była w tym roku. Barcelona rules, chciałabym tam wrócic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(landi)
Wiking
Luba napisał:
landi napisał:
Oj Hilton juz mnie przestań denerwowac
Tak, to jest Camp Nou


Ale to ja, Luba sie zapytałam....bo tez była w tym roku. Barcelona rules, chciałabym tam wrócic...

To były 2 odzielne wypowiedzi.
Oj ja tez z checią bym wrócila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
niuniek napisał:
to ja chce taka ladna co bedzie zarabiala pieniazki i laske robila i piwo kupowala wracajac z pracy

Znałam takiego jegomościa, który miał piękną, zakochana w nim laskę. Robiła wszystko, na co on miałał ochotę, bo była ślepo zakochana, dumę i swoje życie, schowała do kieszeni. Bardzo była za nim, była idealna w intymnych relacjach pościelowych, była miodem i peprzem, wiem o tym, bo on mi o tym powiedział...A jego nosiło na cztery wiatru strony, nie był w stanie docenic Jej. Może po prostu sie nie zakochał? Może nie jest w stanie? Czy to jest choroba? Czy czysty atawizm? Zapraszam do dyskusji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok