Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Łukasz xxxxxxxx Mariusz Grabalski Fatum :) Łukasz Rybarczyk Tomek ... Mag Gregor Mateusz W Damian Sawicki (6069 niezalogowanych)
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
To musza byc jakies szpetne polki - bez jezyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
A ja się teraz tak zastanawiam Niuniu i Dusiu, dlaczego ja sie nie martwię, dlaczego sen o zdradzie nie spędza mi snu z powiek, chociaż jestem w podobnej, jak Wy, sytuacji, tylko że ja jestem w Norwegii, a mój facet w Polsce? Dlaczego nie piszę sobię przeróżnych scenariuszy, które mój umysł mógły z łatwością wyreżyserowac? Czy to oznacza, że jestem ignorantką? Czy może to, że jestem pewna Jego, a przede wszystkim siebie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Bo to wszystko zależy...
Jeśli ktoś się czuje niepewnie w związku, starczy delikatny przeciąg aby stwierdzić że kochanek odszedł zatrzaskując drzwi.

Kompleksy was zżerają lub macie jakieś podejrzenia, uzasadnione lub nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A mi sie wydaje, ze tego dystansu do siebie, do zwiazku, do swiata i ludzi nabiera sie z wiekiem - niektorzy wczesniej, niektorzy ok. 30 , a niektorzy nigdy.

Trudno cos doradzac w sprawach uczuc, bo to delikatny temat - ale na pewno nikomu nie pomoze zamartwianie sie na zapas . Miejcie jak najlepsze mysli i badzcie optymistycznie nastawione ( nie czytac : slepe ) bo takie negatywne emocje moga miec efekt samospelnienia. Tu mysle o tym, ze jak bedziecie zameczac i ciagle podejzewac swoich mezczyzn to sobie pomysla - skoro ona i tak mi nie wierzy to nie ma sensu byc uczciwym .

Zyjcie swoim zyciem w oczekiwaniu na partnera , nie zamykajcie sie w sobie i nie robcie z siebie pokutnic i menczennic - jestescie mlode i macie cale zycie przed soba ( z tym lub innym - to sa juz detale )

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
247 Postów
Stały Bywalec
Witamy w krainie brzydkich kobiet i nieludzkiego języka.
Co do urody ,to z moich obserwacji, i nie tylko w jednym miejscu czy tez na zadupiu, to Norweżki są ładne tylko na wyjście (mam na myśli -zadbane), i tylko do czasu aż nie złapią faceta , najlepiej na ciąże lub małżeństwo,wyjście maksi optymalne na obie rzeczy na raz.
Potem tylko ,samochód szoping i zanim zaczną napełniać koszyki w supermarkecie żarciem, obowiązkowa wizyta w burgerowni, plus kawa, plus pety na okrągło, Polka sprzątnie raz na tydzień za dwie stówy, bla bla bla przez komóre z kielszkiem winka , pety i ploty na okrągło.
Drugi raz dbają o siebie kiedy dieci z domu już wyfruną i czas tylko dla siebie, bo facet jest od tego żeby na wszystko zarobił.
Nieliczne przypadki kiedy to ONA ,,nosi spodnie,, i wtedy wygląda to lepiej.
Tak więc dziewczyny w kraju nie martwcie się, Polacy pracujący tutaj nie są przedmiotem wielkiego zaineresowania ze strony autochtonek, po prostu brak perspektyw-oczywiście w ich mniemaniu.

Acha, jeszcze jedno- ja po prostu przywiozłem swoją kobiete tutaj , dałem pare groszy w reke i puściłem samą na Oslo.
Po powrocie okazało sie że większośc interesujących kobiet to minimum raz wymieszane krwie z osobami napływowymi , lub przyjezdne tak jak i my, a takie dziewczyny szukają czegoś wiecej niż polskiego robotnika.

Nie martwcie sie. albo pipka labo rybka, tylko czas pokaże.Pozdrawiam Kanakk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(dusia7)
Wiking
Ja to juz raczej mam w pupci te panny z Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
No nie wiem. Na twoim miejscu nie spał bym tak spokojnie, pomimo zapewnień rodaków o braku zainteresowania brzydkich Norweżek stojącymi dużo niżej na drabinie społecznej robolami z Polski. Kobiety już z natury mają w sobie coś takiego, aby na przekór wszystkiemu położyć się pod takiego z niższej półki. Nie wiem czy słyszałaś jak to przebrzydła małpa z Afryka poczęstowała kilkanaście panienek z dobrych domów w Warszawie AIDSem. I to po dobroci. Domniemywam, że nie wszystkie przypadki zostały ujawnione. Z drugiej strony na Polaka w Norge może się rzucić zarastająca rodaczka, których też tu trochę za chlebem przyjechało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(niunia32)
Wiking
tu akurat się zgodzę z Jastą102 kolory skóry bardzo kręcą naszych bo to dla nich nowość mowa tu o ciemnoskórych laskach no i facetach również !!!!!! a i tak będę trzymała się tego że młode siksy i nie tylko robiące kariere od niedawna to rządzą ile się da a naszym rodakom to pasi i korzystają z życia kiedy są singlami i ci co mają słabĄ wolę do nowych propozycji ale CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI POZDRO DLA WSZYSTKICH !!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
Nie dajmy sie zwarjowac jak to mowia; jak suka nie da to pies nie wezmie. A kto szuka ten znajdzie. Moim skromnym zdaniem bycie z kims polega na obopolnym zaufaniu stron i to jest najwazniejsze. Jednak nie wyobrazam sobie sytulacji gdzie moja druga polowa jest np. w norge a ja jestem w polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
arek wielemborek
(niuniek)
Wiking
to ja chce taka ladna co bedzie zarabiala pieniazki i laske robila i piwo kupowala wracajac z pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok