jak ktos pisze ze norwezki sa brzydkie to smiac mi sie chce,przyjedz jeden z drugim do oslo to zobaczysz a nie na za dupiu siedzisz to sie nie dziwie.jak ida na impreze odjeb..to glowa mala
15 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Bernard Bygg AS poszukuje stolarza/ pracownika ogólnobudowlanego Miejsce pracy: Oslo i okolice Zakres obowiązków: - znajomość budowy domów w systemie szkieletowym - wykonywanie podłóg, etap od konstrukcji do listwowania - lekka zabudowa - konstrukcja sufitów - montaż mebli Wymagania: - doświadczenie zawodowe poparte referencjami - wysoka estetyka wykonywanych prac - ...