Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Łukasz xxxxxxxx Mariusz Grabalski Fatum :) Łukasz Rybarczyk Tomek ... Mag Gregor Mateusz W Damian Sawicki (6081 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Oj Blandi. Ciebie na pewno też by tu chętnie przeleciano i to nie na złość tylko ku obopólnej przyjemności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(landi)
Wiking
jasta102 napisał:
Oj Blandi. Ciebie na pewno też by tu chętnie przeleciano i to nie na złość tylko ku obopólnej przyjemności.

Ooo... i jeszcze dodam że trzeba być debilem żeby brać sie za zajetą dziewczynę albo faceta. A potem sie mówi ze co to sie wyprawia za granica , no ale sorry people... to Wy zmieńcie swoje zachowania też i będzie ok. I nie mów Pan do mnie blondi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
na poczatku byl chaos (jak bylo z zyczliwoscia,dla kazdego,nie wiem)...

a ty landi,sie nie obrazaj,bo moze sie okazac,ze monogamia nie jest naturalnym stanem dla (gornolotnie) czlowieka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(landi)
Wiking
Jeżeli ktoś akceptuje Koran i kulture poligamiczną to jego sprawa, ale niech patrzy tez na teorię drugiej osoby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
faktycznie,patrzac na ta druga strone,to biedni ci chlopcy/panowie,ktorzy nie zdradzaja.
moze w ramach odruchu serca,podeslac im kilka,wesolych dziewczynek,na budowe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ale to tylko teoria
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
landi napisał:
jasta102 napisał:
Oj Blandi. Ciebie na pewno też by tu chętnie przeleciano i to nie na złość tylko ku obopólnej przyjemności.

Ooo... i jeszcze dodam że trzeba być debilem żeby brać sie za zajetą dziewczynę albo faceta. A potem sie mówi ze co to sie wyprawia za granica , no ale sorry people... to Wy zmieńcie swoje zachowania też i będzie ok. I nie mów Pan do mnie blondi.


Czy debilem to nie wiem landi ale okazja czyni nas "złodziejem" i nie dziw się tym capom że im ślinka cieknie,tak jakby to oni mieli być obsłużeni w pierwszej kolejności ciekawe czy przy swoich połowicach i córkach też tak szczerze rozmawiają w podobnych kwestiach nie zniechęcaj się tym co tu wygadują i rób swoje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
jasta102 napisał:
Ale to tylko teoria

No właśnie, to wszystko to tylko teoria, ta cała wymiana myśli mniej, czy bardziej pomyślna w swym wyrazie. Chciałoby sie tak ogólnie wypowiedziec na forum, ale jest to najczęściej niemożliwe, gdyz większośc z nas rozpatruje pewne kwestie tylko przez swój pryzmat. Trudno tutaj sie odnieśc do obiektywizmu, kiedy kieruje nami nasz własny czubek nosa, tym bardziej w kwestiach newralgicznych.

Landi, nie nazwałabym osoby, która zdradza, zabiera sie za zajeta jednostkę - debilem. Często jest tak, że jak ktoś sobie układa życie na boku, musi byc bardzo sprytny. Ale...tak naprawdę chciałam tylko powiedziec, że nie ma co sie zrażac co niektórymi powyższymi wypowiedziami. Jestes pewna siebie i swojego chłopaka i to jest najważniejsze. W tym właśnie tkwi siła. Uogólnione wypowiedzi na forum maja sie nijak do Twoich relacji z chłopakiem, które tylko Wy tak naprawde znacie, budujecie i szanujecie.

Pozdrawiam dyskusantów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(landi)
Wiking
panladny napisał:
faktycznie,patrzac na ta druga strone,to biedni ci chlopcy/panowie,ktorzy nie zdradzaja.
moze w ramach odruchu serca,podeslac im kilka,wesolych dziewczynek,na budowe?


A na budowe to możesz podsyłać, bo mój jest w innej branży
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok