Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zalozenie Polskej parii politycznej w Norwegii - Norwegia

32 Posty
Ala Z
(Alao)
Nowicjusz
Jestesmy najwieksza grupa emigrantow w Norwegii i nie robimy nic !!! niech inni o nas decyduja a my tylko do placenia podatkow i do lopaty polacy !!! bo polscy chlopcy nie moga studiowac w Norwegii obleja mature diewczyny przepuszcza beda pielegniarkami i strym beda pod...d .. Cytat norweskiego nauczyciela.Taka jest prawda ! Sa miedzy nami ludzie wyksztalceni na stanowiskach w Norwegii lekarze prawnicy ,naukowcy i bedzie nas co roku wiecej.. tylko maze nie na mojanorwegia.pl Bo jak czytam niektore wypowiedzi to brakuje slow . Ale mam nadzieje ze jesli przeczytacie to obudzi sie w was Soldarnosc i wloczycie wszystkich do tej dyskusi . Sa wsrud nas osoby co cos tu znacza dlaczego musimy byc tokim narodem ?
zazdrosnym ,zawistnym i to na obczyznie gdzie wszyscy powinnismy sobie pomagac ?
Umiemy tylko nazekac i damy innym decydowac o nas ,niech Pakis.. namy zadza, jestesmy jak stado baranow.
Wkoncu zrbmy cos dla nas i naszycz dieci skoro ten kraj dorabiamy bo to Polska dala nam wyksztalcenie za darmo a my placimy Norwegii 36 % podatku i jestesmy traktowanii jak dritt g...walczmy o swoje prawa tu bo w tej chwili zadnych nie mamy !!!!!!!! ALKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Popieram,ale nie koniecznie musi to być partia polityczna.Może wystarczy Związek Polaków w Norwegii?Nazwa bez znaczenia,ważny cel jaki miałby temu ruchowi przyświecać.
Warto i należy przypominać Norwegom iż nasi przodkowie walczyli w obronie ich ojczyzny przelewali krew,choćby pod Narvikiem w 1940 roku!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ala Z
(Alao)
Nowicjusz
Tylko jesli zbierzemy wystarczajaca liczbe podpisow to Jako partia polityczna dostaniemy dotacje od Norweskiego rzadu i mozna sie do seimu dostac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Teresa .
(sandoy)
Wiking
Pomysł jest interesujący z wielu powodów. Po pierwsze dostrzegam zapotrzebowanie na tego typu inicjatywę. Po drugie mamy w Norwegii tradycje do których można i warto nawiązać. Po trzecie w jedności jest siła a bez niej trudno o szacunek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Jestem za ! Trzeba walczyc o to zeby kazdy Polak, ktory tu przyjezdza dostal milion koron na poczatek i dozywotnia rente. Za Narvik nam sie nalezy !
Na przewodniczaca proponuje Aline ! Ona taka wyksztalcona i madrze mowi !!!!!!!!
Tylko razem mozemy zmusic tych nieukow norwegow zeby dali nam jakies prawa i odszkodowanie.
Mysle tez ze zamiast jednej parti, to zrobmy to polskim zwyczajem i ustanowmy 39 roznych. Ja sie zapisze do tej gdzie ALina bedzie prezesem. Takiego przywodcy nam trzeba, z tak jasnym umyslem !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Na przewodniczaca proponuje Aline ! Ona taka wyksztalcona i madrze mowi !!!!!!!


...z samej ,,polskiej zazdrości,, pasuję ...
...przeczytajcie ,,Jej,, pierwszy post,a zrozumiecie dlaczego...
...błędy ortograficzne oraz stylistyczne...
...a tak na poważnie to Alina jesteś kimś ze stałych bywalców tego forum,nieprawdaż i tez innej płci ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

()
Początkujący
E tam..............czepiasz sie formy, zapominajac jakie szlachetne wartosci przekazuje tresc wypowiedzi Aliny. Dla mnie moze nawet byc transwestyta. Reprezentuje swiatlosc umyslu wiec nadaje sie na prezesa. Szczegolnie imponuje mi niepodwazalnosc zadan w sprawie Narviku Takich powinnismy miec przywodcow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
E tam..............czepiasz sie formy, zapominajac jakie szlachetne wartosci przekazuje tresc wypowiedzi Aliny. Dla mnie moze nawet byc transwestyta. Reprezentuje swiatlosc umyslu wiec nadaje sie na prezesa. Szczegolnie imponuje mi niepodwazalnosc zadan w sprawie Narviku Takich powinnismy miec przywodcow


...nie zrozumieliśmy się...
...ten post to prowokacja kolesia ,stałego bywalcy...
...zbyt wiele ukrytych,świadomych błędów ortograficznych...
...na tyle nieudolnych, ze łatwych do zdemaskowania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Ile tych podpisów potrzeba Alino?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
A powinni czapkowac ! Tak samo jak i Polacy powinni czapkowac Jaroslawowi za zwalczenie komunizmu I Maciarce tez powinni czapkowac za to ze wyjasni kiedys zamach w Smolensku. Ale nie o tym mowa. Mowa o partii ktora moze nas tutaj w tym wrogim nam kraju zbawic. Okradaja na tu z naszej kwawicy i kaza placic podatki, bandyci jedni. Jak mozna kazac Polakowi placic podatki ! Niewdziecznicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok