Teresa ., (13 l.)

 • Miejscowość
  w Polsce
  ŁOMIANKI/k.Warszawy
 • Miejscowość
  w Norwegii
  STEINSHAMN
 • Znajomi 68
 • Odsłony profilu 21352
 • Posty 1
0
Teresa . (STEINSHAMN, ŁOMIANKI/k.Warszawy) - dodał(a) zdjęcie
20-07-2017 07:48
Teresa .
5.0 (8 głosów)
13
Zobacz więcej komentarzy
Wyślij
Teresa . (STEINSHAMN, ŁOMIANKI/k.Warszawy) - dodał(a) post do tematu
06-12-2016 18:33

Zalozenie Polskej parii politycznej w Norwegii

Jestesmy najwieksza grupa emigrantow w Norwegii i nie robimy nic !!! niech inni o nas decyduja a my tylko do placenia podatkow i do lopaty polacy !!! bo polscy chlopcy nie moga studiowac w Norwegii obleja mature diewczyny przepuszcza beda pielegniarkami i strym beda pod...d .. Cytat norweskiego nauczyciela.Taka jest prawda ! Sa miedzy nami ludzie wyksztalceni na stanowiskach w Norwegii lekarze prawnicy ,naukowcy i bedzie nas co roku wiecej.. tylko maze nie na mojanorwegia.pl Bo jak czytam niektore wypowiedzi to brakuje slow . Ale mam nadzieje ze jesli przeczytacie to obudzi sie w was Soldarnosc i wloczycie wszystkich do tej dyskusi . Sa wsrud nas osoby co cos tu znacza dlaczego musimy byc tokim narodem ?
zazdrosnym ,zawistnym i to na obczyznie gdzie wszyscy powinnismy sobie pomagac ?
Umiemy tylko nazekac i damy innym decydowac o nas ,niech Pakis.. namy zadza, jestesmy jak stado baranow.
Wkoncu zrbmy cos dla nas i naszycz dieci skoro ten kraj dorabiamy bo to Polska dala nam wyksztalcenie za darmo a my placimy Norwegii 36 % podatku i jestesmy traktowanii jak dritt g...walczmy o swoje prawa tu bo w tej chwili zadnych nie mamy !!!!!!!! ALKA

forrestjohn Janek
11-12-2016 07:45

Ciemność widzę dla tej partii,przynajmniej na tym forum.Krótko jestem wprawdzie w Norwegii,ale tematem dominującym w rozmowach jest praca,a raczej robota.Wszyscy drżą na myśl o jej utracie,a szczytem marzeń większości jest zasiłek i wówczas cała kreatywność jest skierowana jak ten zasiłek wyeksportować do Polski i korzystać z jego owoców tak aby go nie utracić.
Nie wiem jak jest z naszymi \"przedsiębiorcami\",ale czytając wypowiedzi forumowiczów to nie za ciekawie,kant na kancie,w kantowaniu zatrudnionych Polaków.
Tak więc nie partia polityczna dla większości jest potrzebna,a raczej jakiś ruch społeczny,a może wystarczyłoby wstąpic do związków zawodowych lub utworzyć odpowiednik Polski.
Największym problemem będzie finansowanie,dotacje dotacjami,ale składki są konieczne a te będą nie ściągalne,znając życie

Daniel Rosinski
11-12-2016 01:44

Może jakiś plan konkretny cel ustalcie a nie ta gra ne emocjach i na nosie.Alicja nie pij tyle kawy..realizacja po kolei tam gdzie zmierzasz to coś się zawszę uda. Wbrew pozorom jest wielu Polaków którzy dobrze znają język i często wyjechali stąd nie przechwalaj się tylko się ucz dalej język za zębami i realizuj plan.

boj fra oszlo
10-12-2016 21:52

AlinaZaremba napisał:
Ja nie pisze o polityce itd tylko o tym ze jesli jusz tu jestesmy i dorabiamy ten kraj to musimy miec tu jakies prawa dlaczego ludzie na azylu dostaja wszystko, a my UE nic a od pierwszego dnia pracy placimy podateki, to oni nas tu sciagaja daja nam prace i chwala ,uczciwi zetelni tani Polacy. tylko trzeba znac jezyk by to zrozumiec. Ale druga strona medalu to tez glupi , bo nie znamy wartosci siebie i nie potrafimy siebie sami docenic


...Alinko dzieciaku,gdzie Ty pobierałaś edukacje,na Węgrzech?

Zobacz więcej komentarzy
Teresa . (STEINSHAMN, ŁOMIANKI/k.Warszawy) - ma nowego znajomego
11-04-2016 06:08
jacek kaszubowski
czarna woda
Znajomi: 5
Posty: 0
Z nami od: 15-12-2011
Teresa . (STEINSHAMN, ŁOMIANKI/k.Warszawy) - ma nowego znajomego
01-02-2016 14:19
PAWEŁ NIEWAŻNE
Lorenskog , Lukow
Znajomi: 7
Posty: 2
Z nami od: 06-06-2009

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok