Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

38 Postów
Dakotapasy
(Dakotapasy)
Nowicjusz
chłopie nie przejmuj się mam nadzieje że wszystko będzie dobrze tych palantów to olej z metra za te wszystkie pożalsieboże komentarze mogliby przynajmniej na te świeta nie krytykować a co on jeden z drugim taki mocny niech się stuknie w czoło bo niewie co go czeka jutro życie przemija taksamo jakbyś drzwi otwar i zamnął ale i życze ci wesołych świąt i zdrowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Dakotapasy napisał:
chłopie nie przejmuj się mam nadzieje że wszystko będzie dobrze tych palantów to olej z metra za te wszystkie pożalsieboże komentarze mogliby przynajmniej na te świeta nie krytykować a co on jeden z drugim taki mocny niech się stuknie w czoło bo niewie co go czeka jutro życie przemija taksamo jakbyś drzwi otwar i zamnął ale i życze ci wesołych świąt i zdrowych
--------
Cysiek 33 a moze bys chlopaka poratowal pioropuszem? Kota na obiad mu nie dasz bo co Gabriel go zjadl, wiemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
giovi2 napisał:
Daniel, ja wiem co znaczy spędzać Święta daleko od rodziny i bliskich, a nie mając jeszcze kasy.... to już w ogóle jakaś porażka. Chcesz, to przyjadę po Ciebie jutro do Larvik, abyś tych Świąt nie musiał spędzać w smutnym nastroju Odezwij się na priv! ( Nie bierz sobie do serca forumowej patologii, bo to tylko tak na pokaz wszystko )
--------
Joasiu, ale DD (Daniel Diagnosta) babcie juz dwie ma, to na co mu trzecia,,?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(POLSERWIS)
Wiking
Kolego do wybrania zaliczki nie potrzebujesz ani konta ani d numberu. Wiec nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie udal do szefa i po prostu poprosil. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Magosia napisał:
Daniel , na pewno się Tobie uda i będzie OK, to co przeczytałam nikt Ciebie nie zrównał z ziemią , nie znając Twojej sytuacji uznano , że jesteś nieodpowiedziany , dobrze ,że napisałeś co i jak , podsunięto Tobie linki i Asia dała propozycję , czasami jest trudno , każdy jakoś zaczynał, tylko może zapomniał jak było.
Życzę Tobie powodzenia


A na podstawie jakich przesłanek wnosić, że "na pewno" mu się uda? Wygląda to jedynie na pobożne życzenia. W tym wypadku warto użyć zwrotu "mam nadzieje"

I skończ z tą maniery " tobie" w prezentowanym kontekście " ci" jest prawidłowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Magosia
(Magosia)
Nowicjusz
A na podstawie jakich przesłanek wnosić, że "na pewno" mu się uda? Wygląda to jedynie na pobożne życzenia. W tym wypadku warto użyć zwrotu "mam nadzieje"

Ty użyjesz zwrotu mam nadzieje , Ja , że mu się uda , ma prace , większość spraw sobie załatwił więc będzie ok , lubisz się cieszyć jak komuś coś nie wychodzi ? czy Tobie wszystko wchodzi ? jesteś taki idealny ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Cortez1 napisał:
giovi2 napisał:
Daniel, ja wiem co znaczy spędzać Święta daleko od rodziny i bliskich, a nie mając jeszcze kasy.... to już w ogóle jakaś porażka. Chcesz, to przyjadę po Ciebie jutro do Larvik, abyś tych Świąt nie musiał spędzać w smutnym nastroju Odezwij się na priv! ( Nie bierz sobie do serca forumowej patologii, bo to tylko tak na pokaz wszystko )
--------
Joasiu, ale DD (Daniel Diagnosta) babcie juz dwie ma, to na co mu trzecia,,?


Czy ja człeniu coś do ciebie pisałam? Nie? To weź spierdalaj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
Słuchajcie polaczki
Do tego służy Armia Zbawienia
Frelse Army
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Janek Jastyniuk
(synJasty102)
Nowicjusz
Tato, ty sie zbytnio nie mądrzy, bo tez masz problem z wysłaniem alimentów, po raz kolejny zresztą....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Magosia napisał:
A na podstawie jakich przesłanek wnosić, że \"na pewno\" mu się uda? Wygląda to jedynie na pobożne życzenia. W tym wypadku warto użyć zwrotu \"mam nadzieje\"

Ty użyjesz zwrotu mam nadzieje , Ja , że mu się uda , ma prace , większość spraw sobie załatwił więc będzie ok , lubisz się cieszyć jak komuś coś nie wychodzi ? czy Tobie wszystko wchodzi ? jesteś taki idealny ?


Małgosiu zadałem proste pytanie. Wszystko co sobie dopowiedziałaś jest zwyczajnym majaczeniem. Pytanie nie dotyczy osoby a sprawy i przesłanek jakimi się kierowałas zapewniając osobnika, że mu się cokolwiek uda. Wnioskowanie na podstawie jednej blachej przesłanki jaka jest praca to nic innego jak szarlatanerii na poziomie wróżbity macieja. Więc jeśli możesz raz jeszcze spróbować odpowiedzieć i nie wpłatac do tego własnych urojen to będę zobowiązany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok