Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
(7165 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak

   Powinnaś Oolgita przyjechać teraz, na wiosnę, dobry czas aby zobaczyć i poczuć resztki zimy, zaliczając przy okazji pozostałe pory roku. Następnie przyjedź w lato, aby zobaczyć przyrodę w pełnym rozkwicie. Jeśli nie zdecydujesz, przyjedź jeszcze w pełni zimy, a będziesz miała jako taki obraz klimatu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
DINO , a ty co ?????????
a jesień gdzie????????????
żeby zobaczyć smutek i przygnębienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów

(Zander)
Wiking
jak komus pasuje to,ze leje tu przez pol roku nastepne cztery miesiace sypie snieg,a te dwa pozostale to...lato to moze tu sie przeprowadzac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Olga O.
(oolgita)
Nowicjusz
Dzieki Dino za zaproszenie ale w tym roku nie dam rady, musze jechac do PL (juz porezerwowane, poplacone, zapowiedziane...), syn do nowej szkoly, hipoteka, kredyty ... rozwody. Trudno by mi bylo. Ale w przyszlym juz z jako takim norweskim (mam nadzieje)... kto wie. Na razie czytam forum i ogladam fotki.
Zajrzalam na Twoj blog na onecie, ciekawy, sporo podrozujesz, ten widok z dachu Norwegii jest fascynujacy, albo ten kolorowy tunel...
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
bad harry napisał:
DINO , a ty co ?????????
a jesień gdzie????????????
żeby zobaczyć smutek i przygnębienie


   Cicho! To miała być promocja, a nie odstraszanie . Deszcz pada również na wiosnę, a tutejsza jesień wcale nie jest przygnębiająca, mi się podoba .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Dzięki Oolgita, prędzej czy później przyjedziesz tu. Tym krajem wystarczy się zainteresować i przepadło, zapadasz na nieuleczalną (na szczęście) chorobę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Witajcie,
A jacy są sami Norwedzy, bo o klimacie i pięknie natury już sporo było. Czy to prawda,że są nieszczerzy i dwulicowi, czy też tak sie komuś nieszczęśliwie przytrafiło...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Olga O.
(oolgita)
Nowicjusz
Dino napisał:

   Dzięki Oolgita, prędzej czy później przyjedziesz tu. Tym krajem wystarczy się zainteresować i przepadło, zapadasz na nieuleczalną (na szczęście) chorobę .


Cos w tym musi byc, mam juz kota norweskiego (kote) i wlasnie nabywam druga tej samej rasy... a przestrzegali mnie hodowcy, ze na jednym sie nie skonczy mieli racje... gorzej nawet, koty zarazily mnie... Norwegia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Olga O.
(oolgita)
Nowicjusz
Skaczac z tematu na temat zauwazylam "cos", jak sie w NO zapisuje daty? Na forum wyskakuje najpierw miesiac, potem dzien a na koncu rok, to tak troche po amerykansku o ile dobrze pamietam?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
oolgita napisał:
Skaczac z tematu na temat zauwazylam "cos", jak sie w NO zapisuje daty? Na forum wyskakuje najpierw miesiac, potem dzien a na koncu rok, to tak troche po amerykansku o ile dobrze pamietam?

   Normalnie , dzień, miesiąc, rok. Tu na forum tak jest ustawione po amerykańsku, zegar forumowy też się spieszy, ale to już działka adminów .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok