Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
(7166 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
Przede wszystkim nie kazdy chce dojezdzac 70 km do pracy codziennie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Na pocieszenie, nie tylko w Oslo są takie kosmiczne ceny za wynajem, u nas też, dochodzą nawet do kilkunastu tysięcy za raptem normalne warunki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
trzeba mieć szczęście
ja mam do dysozycji swój pokój ponad 30 m kwadratowych a reszta jest wspólna tj salon duża kuchnia i duża łazianka
w sumie razem ze mną czterech nieuciążliwych lokatorów . a mieszkanie naprawde duże za 2500 od osoby
i babcia właścicielka często potrzebuje pomocy przy remoncikach , oczywiście robote odlicza od czynszu .
i do centrum tylko 4 km
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(aga84)
Wiking
ciekawi mnie ile osob przjezdzajacych do Norwegii mialo zaplecze finansowe w wysokosci 30 tys nok (15tys pl) na wynajecie mieszkania tutaj ???
Troche przesadzacie bo na poczatek chlopak moze wynajac pokoj w cenie duzo mniejszej (polecam sledzic ogloszenia chocby na mn) natomiast jak bedzie mial mozliwosc sciagnac rodzine to bedzie juz zorientowany jakie mieszakanie i za jaka cene chce wynajac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Powiem ci gama, ze jak juz o warunkach wspomnialas, to..... ech szkoda słów. W Polsce mam mieszkanie, 70 m2 , urządzone ładnie ( wg. mnie, bo gust mozna miec rozny). Gdybym chciala takie samo wynajac w Oslo, to musialabym zaplacic miesiecznie przynajmniej 15 tys. koron. wiec wyobraz sobie co jest w mieszkaniu za 8500. Moja mama jak była u mnie w odwiedzinach to mało jej serce nie staneło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
aga 84, przeczytaj jeszce raz post osoby ktora zalozyla ten watek. Ta osoba nie ma pojecia o przyjexdzie co Niorwegii, tu najpierw trzeba miec prace. jak sie prace ma, to i pracodawca pomoze w znalezieniu mieszkania. Nie przesadzamy, nie przesadzamy. Ostatnio mieszkania bardzo podrozaly.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
aga84 napisał:
ciekawi mnie ile osob przjezdzajacych do Norwegii mialo zaplecze finansowe w wysokosci 30 tys nok (15tys pl) na wynajecie mieszkania tutaj ???
Troche przesadzacie bo na poczatek chlopak moze wynajac pokoj w cenie duzo mniejszej (polecam sledzic ogloszenia chocby na mn) natomiast jak bedzie mial mozliwosc sciagnac rodzine to bedzie juz zorientowany jakie mieszakanie i za jaka cene chce wynajac.


Ja mieszkałem u siostry przez pierwszy miesiąc za darmo. Oczywiście są też namioty, samochody, przyczepy campingowe a teraz to nawet iglo można ulepić
Jeżeli nikt nie przygarnie Cię na początku to możesz zapomnieć o mieszkaniu. Nawet to 2500kr to jest połowa tego co w Polsce zarabiałem a trzeba jeszcze czasem coś zjeść.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
na nrk czytałam wczoraj artykuł o kolesiu co ma 2 domy w ktorych wynajmuje łozka do spania za 2 tys kr miesiecznie łacznie w tych 2 domach mieszka 40 łotyszow i tam mu wypiczali z 40 *2 tys = 80 kr miesiecznie czystego zysku i nic mu nie moga zrobic bo nie jest to nie legalne było to chyba w bergen wiec jak widac da sie znalesc cos taniejj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(aga84)
Wiking
przesadzacie bo tak jak pisalam chlopak moze wynajac pokoj na poczatek wcale nie musi wynajmowac mieszkania z 2 sypialniami (oczywiscie do czasu gdy bedzie mieszkal bez rodziny)
nie wypowiadam sie na temat pracy bo nie wiem jak jest ale wiem ze nie kazdy kto tu przyjechal mial zaltwiona prace, nie chce powiedziec ze bedzie latwo ale zniechecac tez nie bede.


Nie pisze ze chlopak ma przyjechac bez grosza bo jakos to bedzie ale mieszkanie mozna znalesc taniej niz 8000nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
kami napisał:
na nrk czytałam wczoraj artykuł o kolesiu co ma 2 domy w ktorych wynajmuje łozka do spania za 2 tys kr miesiecznie łacznie w tych 2 domach mieszka 40 łotyszow i tam mu wypiczali z 40 *2 tys = 80 kr miesiecznie czystego zysku i nic mu nie moga zrobic bo nie jest to nie legalne było to chyba w bergen wiec jak widac da sie znalesc cos taniejj

jako że w bergen jestem zainteresowany ale nie mogę zaczaić
chodzi o 80 nok czy 80000 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok