Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
A ja tam i tak bede glosowal na PO i Komorowskiego. Dlaczego? Ano dlatego ze mi sie dobrze powodzi I zadna wiocha.pl czy Gazeta Polska Codziennie Popoludniu mnie nie przekona Poprostu nie mam zamiaru chodzic reszte zycia w zalobie i oplakiwac najwieksza miernote w histori Polski.
Dla tych, ktorzy czuja sie dotknieci tym, ze nie wyglaszam peanow na temat osob, ktorych juz nie ma miedzy nami dodam................ ze Hitler i Stalin tez nie zyja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
71 Postów
fistaszek0524 Puke
(fistaszek0524)
Początkujący
Cycu,to jeśli wygra Twój faworyt to wracasz do ojczyzny??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
ja Ojczyzne mam ze soba

a wroce tylko po to zeby wygrac wybory

Bredzislaw
prezident WSIstkich POlakof



niech sie jazwisnki wypowiedzom najpierw
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Wracajac do G.Brauna to nie pasuje do niego absolutnie tytul anty-systemowca.Syn rezysera,bratanek prezesa TVP,brat aktorki,sam od poczatku przykleil sie do budzetu jak pijawka,stala pensja panstwowa.Trudno zeby bogaty rozumial biednych,jeden z czlonkow religii histerykow (historii),grzebaniem w przeszlosci pewnie nie jeden sie naje,ubierze rodzine,da im dach nad glowa.
Dla mnie osobiscie co nie raz tutaj pisalem,prawica zawsze reprezentowala kosciol,arystokracje,kapitalistow i im dogadzala,a ludzi pracy zawsze olewali...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
no nie ma to jak lewactwo


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
crow napisał:
A ja tam i tak bede glosowal na PO i Komorowskiego. Dlaczego? Ano dlatego ze mi sie dobrze powodzi

Jaki idiota (szok), co ma twój dobrobyt do rządów bredzisława komoruskiego skoro siedzisz w norwegii. Idiotów nie sieją
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
Jakos tak, nie mialem zadnych oczekiwan ze to , debilku, zrozumiesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
szefno napisał:
crow napisał:
A ja tam i tak bede glosowal na PO i Komorowskiego. Dlaczego? Ano dlatego ze mi sie dobrze powodzi

Jaki idiota (szok), co ma twój dobrobyt do rządów bredzisława komoruskiego skoro siedzisz w norwegii. Idiotów nie sieją


takie juz sa polonorki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok