Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
biedoto lubelska
cyśkowo, jebinowo, hiltonowska
już ty Polakom prezydenta nie namaszczaj
wy sobie wybierzta, żeby wam trochę ten syf w Lublinie polikwidował
tę starówkę wołającą o pomstę do nieba uporządkował, ten dworzec, te ulice
toć to u was obraz nędzy i rozpaczy w porównaniu z takim Białymstokiem
do tego bieda w Polszy największa, a ziemie najlepsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
a jest nowy wywiad coraz lepiej się prezentuje ten kandydat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
może jednak tego pieśniarza na początek na prezydenta Lublina wybrać
z jego bystrością i polotem zobaczymy co ze starym rynkiem tam zrobi i ogólnym dobrobytem Ziemi Lubelskiej, Tej Ziemi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Paulina .
(paaulinaa)
Wiking
Jak zawsze widzę można liczyć na forumowiczów mojejnorwegi. Chciałam dowiedzieć się, gdzie i jak oddać głos w Stavanger, a poinformowano mnie na kogo mam głosować, a na kogo nie.
W kwestii wyjaśnienia, wiem na kogo chcę zagłosować i nie potrzebuję miłosiernych rad części społeczności mojej norwegi. Nie rozumiem tylko, dlaczego osoby nie mające nic ciekawego do przekazania, wypowiadają się w temacie najwięcej.
DZIĘKUJĘ ZA POMOC ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no to może coś co ci się przyda
zgodnie ze słownikiem języka polskiego
nazwa Stavanger koniecznie się odmienia
i używamy formy
Stavangerze
no nie dziękuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
paaulinaa napisał:
Jak zawsze widzę można liczyć na forumowiczów mojejnorwegi. Chciałam dowiedzieć się, gdzie i jak oddać głos w Stavanger, a poinformowano mnie na kogo mam głosować, a na kogo nie.
W kwestii wyjaśnienia, wiem na kogo chcę zagłosować i nie potrzebuję miłosiernych rad części społeczności mojej norwegi. Nie rozumiem tylko, dlaczego osoby nie mające nic ciekawego do przekazania, wypowiadają się w temacie najwięcej.
DZIĘKUJĘ ZA POMOC ;/


Paulino, na pierwszej stronie tego watku, pierwsza odpowiedz, nawiasem mowiac moja.
Pod tym adresem znajdziesz odpowiedzi na absolutnie wszystkie pytania jakie w tym temacie moga Ci przyjsc do glowy.
Otrzymasz je z pierwszej, polskiej, oficjalnej dyplomatycznej reki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
biedoto lubelska
cyśkowo, jebinowo, hiltonowska
już ty Polakom prezydenta nie namaszczaj
wy sobie wybierzta, żeby wam trochę ten syf w Lublinie polikwidował
tę starówkę wołającą o pomstę do nieba uporządkował, ten dworzec, te ulice
toć to u was obraz nędzy i rozpaczy w porównaniu z takim Białymstokiem
do tego bieda w Polszy największa, a ziemie najlepsze




Krzysztof Żuk wybrany na Prezydenta Miasta Lublin w grudniu 2010 roku. W II turze wyborów prezydenckich, która odbyła się 5 grudnia 2010 r. uzyskał 54,65% poparcia wyborców. W wyborach samorządowych 16 listopada 2014 r. został wybrany na II kadencję uzyskując w I turze wyborów wynik 60,13% ważnych głosów

No coz prawde piszesz o ludziach ,ktorych wielbisz.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Paulina .
(paaulinaa)
Wiking
Typowy Polak, tu rzuci jadem.. tam zabłyśnie WIRTUALNYM rozumem . Przewertuj sobie swoje poprzednie posty , to bardzo wiele mówi o Twoim wieśniactwie Człowiek ,który pisze ' Wy sobie wybierzta' , 'bieda w Polszy największa' itd . Sam się naucz odmieniać końcówki, bo z tego co widze tatuaze i łysa pała nie nadrobią braków w myśleniu Tobie akurat nie mam za co, bo nic mądrego tu nie wniosłeś.. Pozdrowiania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
paaulinaa napisał:
Typowy Polak, tu rzuci jadem.. tam zabłyśnie WIRTUALNYM rozumem . Przewertuj sobie swoje poprzednie posty , to bardzo wiele mówi o Twoim wieśniactwie Człowiek ,który pisze ' Wy sobie wybierzta' , 'bieda w Polszy największa' itd . Sam się naucz odmieniać końcówki, bo z tego co widze tatuaze i łysa pała nie nadrobią braków w myśleniu Tobie akurat nie mam za co, bo nic mądrego tu nie wniosłeś.. Pozdrowiania
Cz to źle być typowym Polakiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok