Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Widzę iż macie przednią zabawę.
Aż sam zajrzałem z ciekawości do tematów Gabryjela o ile dobrze kojarzę fakty. Przy okazji dowiedziałem się dużo o Oslo . Wszędzie było go pełno prawie każdy temat z przed pięciu lat, w temacie Oslo.
I to z jego opisów dowiedziałem się iż niema możliwości ominięcia bramek ponieważ wszystko zostało uszczelnione, nawet jakiś przejazd na stacji paliw przy biltemie.
szerloki z bożej laski.


Tak tak..ach ten gabryiel. Moglbym opisac ten mechanizm uwiarygadniania ale zbyl to zlewam.


optymus
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i głupota ludzka gabryś jest tu idealnym przykładem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
anetapolak napisał:
fullcasco napisał:
w Danii sa wyzsze zarobki a koszty zycia znacznie nizsze


pytanie wjakim kraju sa najwysze oszczednosci
na pewno nie w Norwegii


a ktoś cię tu przykuł kajdanami?


Moze w jego naturze lezy uporczywe umartwianie sie, ktore zmusza go do zycia tam, gdzie mu zle
Wielu Polakow w Norwegii ma ta sama przypadlosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Lindemans napisał:

Moze w jego naturze lezy uporczywe umartwianie sie, ktore zmusza go do zycia tam, gdzie mu zle
Wielu Polakow w Norwegii ma ta sama przypadlosc [/quote]

pewnie ksiądz mu taką pokutę zadał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
bodys napisał:
Remigrant napisał:
Widzę iż macie przednią zabawę.
Aż sam zajrzałem z ciekawości do tematów Gabryjela o ile dobrze kojarzę fakty. Przy okazji dowiedziałem się dużo o Oslo . Wszędzie było go pełno prawie każdy temat z przed pięciu lat, w temacie Oslo.
I to z jego opisów dowiedziałem się iż niema możliwości ominięcia bramek ponieważ wszystko zostało uszczelnione, nawet jakiś przejazd na stacji paliw przy biltemie.
szerloki z bożej laski.



Tak sobie myślę,że są osoby uzależnione od alkoholu dragów,seksu,komputera, internetu,zbierania grzybów,robienia na drutach,tytoniu...itd...To jedna sprawa...normalna rzekłbym...w sensie życiowa...schizofrenia też może się zdarzyć.Każdy może się o nią otrzeć w razie niepowodzeń.Ale stworzenie bodajże 33 kont na MN jak to Gabriel kiedyś sam stwierdził...po prostu zobowiązuje...I tylko zastanawiam się,czy to z nudów,czy z choroby...Tylko Norwega nie zdążył o bramki zapytać...Nadal szuka LOGICZNEJ OKOLICY spod Holmenkollen...Chyba pojadł nie tych smardzów co trzeba...To groźne tak się nadupcać z człowieka,bo jak mówią-chodzenie po bagnach wciąga...


to mówisz, że najbardziej się boisz wariatów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.


społeczniak jebany

każdy mądry człowiek ,zrobi jak najwięcej, by być jak najmniej dymanym przez rząd
Każdy kto szanuje swoje pieniądze będzie chciał ich przy sobie zatrzymać jak najwięcej...
Ale zawsze się znajda jakieś lewackie mordy , społeczniaki, pierdoły, którym wydaję się , że sa bardziej norwescy od samych Norwegów... takie życie , jeszcze ten kmiot ma czelność nazywaćkogoś łachudrą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Lindemans napisał:


Moze w jego naturze lezy uporczywe umartwianie sie, ktore zmusza go do zycia tam, gdzie mu zle
Wielu Polakow w Norwegii ma ta sama przypadlosc


Oj, nie tylko Polakow ! Muzulmanie, ktorych kazdy "prawdziwy" Polak uwaza za podludzi, maja to samo: uciekaja ze swoich krajow, bo wojna, bo przemoc, polityka, religia, dyskryminacja, tortury, itp. A jak tylko troche okrzepna, to pragna prawa szariatu
Polacy tez uciekaja od "piekla", a po jakims czasie chca budowac "druga Polske" ze swoimi zwyczajami, tylko ze w innym miejscu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Matiboy napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.


społeczniak jebany

każdy mądry człowiek ,zrobi jak najwięcej, by być jak najmniej dymanym przez rząd
Każdy kto szanuje swoje pieniądze będzie chciał ich przy sobie zatrzymać jak najwięcej...
Ale zawsze się znajda jakieś lewackie mordy , społeczniaki, pierdoły, którym wydaję się , że sa bardziej norwescy od samych Norwegów... takie życie , jeszcze ten kmiot ma czelność nazywaćkogoś łachudrą


Wiec madry czlowieku, od jutra nie daj sie dymac dluzej (swoja droga,jak ta dupa wytrzyma, bo to chyba w Twoim przypadku jedyna czesc ciala, w ktora mozna Cie dymac ). Nie plac niczego, co narzuca Ci rzad. Plac tylko za to, co w Twoim mniemaniu jest sprawiedliwe i co chcialbys placic Niech zgadne jaki bedzie efekt ? Zostaniesz jednak wierny glupocie, albo wyp..... z tego kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Lindemans napisał:
Matiboy napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.


społeczniak jebany

każdy mądry człowiek ,zrobi jak najwięcej, by być jak najmniej dymanym przez rząd
Każdy kto szanuje swoje pieniądze będzie chciał ich przy sobie zatrzymać jak najwięcej...
Ale zawsze się znajda jakieś lewackie mordy , społeczniaki, pierdoły, którym wydaję się , że sa bardziej norwescy od samych Norwegów... takie życie , jeszcze ten kmiot ma czelność nazywaćkogoś łachudrą


Wiec madry czlowieku, od jutra nie daj sie dymac dluzej (swoja droga,jak ta dupa wytrzyma, bo to chyba w Twoim przypadku jedyna czesc ciala, w ktora mozna Cie dymac ). Nie plac niczego, co narzuca Ci rzad. Plac tylko za to, co w Twoim mniemaniu jest sprawiedliwe i co chcialbys placic Niech zgadne jaki bedzie efekt ? Zostaniesz jednak wierny glupocie, albo wyp..... z tego kraju



no pewnie ty mi bedziesz mowila co ja mam robić...i każesz ki wypierdalać niestety nie posłucham cię.Bedę dalej walczył z takimi pustymi Polakami jak ty tu na emigracji do czasu aż zmienia obywatelstwo na norweskie .Co do dupy , to martw sie lepiej nad wytrzymałościa swojej.

Jak widac po niektórych wpisac , niektózy niewolnikami się rodza i łykaja wszystko cl im podsuną , a każdy przejaw niepodporządkowania sie pod jedyne słuszne zdanie WŁADZY zaraz jest negowany ... żyjecie jak psy, zdechniecie jak psy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
anetapolak napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Widzę iż macie przednią zabawę.
Aż sam zajrzałem z ciekawości do tematów Gabryjela o ile dobrze kojarzę fakty. Przy okazji dowiedziałem się dużo o Oslo . Wszędzie było go pełno prawie każdy temat z przed pięciu lat, w temacie Oslo.
I to z jego opisów dowiedziałem się iż niema możliwości ominięcia bramek ponieważ wszystko zostało uszczelnione, nawet jakiś przejazd na stacji paliw przy biltemie.
szerloki z bożej laski.


Tak tak..ach ten gabryiel. Moglbym opisac ten mechanizm uwiarygadniania ale zbyl to zlewam.


optymus
Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i głupota ludzka gabryś jest tu idealnym przykładem


Ja w kwestii formalnej. Model wielkiego wybuchu zaklada istnienie kilku scenariuszy kosmologicznych. Kazdy opiera sie na rozszerzeniu wszechswiata ale roznia sie co do jego skonczonosci lub nieskonczonosci. Co prawda dzieki "kosmologii inflacyjnej" uzyskalismy silny argument na jego nieskonczonosc ale wciaz nie jestesmy w stanie stwierdzic z cala pewnoscia, ze jest nieskonczony.
Taka dygresyjak, ale co do glupoty nie mam zastrzezen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:

Ja w kwestii formalnej. Model wielkiego wybuchu zaklada istnienie kilku scenariuszy kosmologicznych. Kazdy opiera sie na rozszerzeniu wszechswiata ale roznia sie co do jego skonczonosci lub nieskonczonosci. Co prawda dzieki "kosmologii inflacyjnej" uzyskalismy silny argument na jego nieskonczonosc ale wciaz nie jestesmy w stanie stwierdzic z cala pewnoscia, ze jest nieskonczony.
Taka dygresyjak, ale co do glupoty nie mam zastrzezen.[/quote]

oczywiście. przekażę Einsteinowi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok