Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Matiboy napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.


społeczniak jebany

każdy mądry człowiek ,zrobi jak najwięcej, by być jak najmniej dymanym przez rząd
Każdy kto szanuje swoje pieniądze będzie chciał ich przy sobie zatrzymać jak najwięcej...
Ale zawsze się znajda jakieś lewackie mordy , społeczniaki, pierdoły, którym wydaję się , że sa bardziej norwescy od samych Norwegów... takie życie , jeszcze ten kmiot ma czelność nazywaćkogoś łachudrą


Sto razy mowilemm by nie naduzywac wielkich kwantyfikatorow, bo jezeli choc jeden ( w tym wypadku Ja) daje sie dymac przez rzad to twoja teoria jest gowno warta. Zreszta jak wszystko co publikujesz. No ale buntuj sie buntuj. Mozesz sie nawet przeziebic na zlosc mamusi.
Pewnie juz zaoszczedziles miliony na unikaniu bramek, nie placisz kringkastingsavgif, mva w sklepach, skatt itd.
Taaa, zuch paljak. Choc mysle ze twoj bunt polega na oszukiwaniu vinmonopoletu i zakupach u przemyta.
Jak zmadrzejesz to podejdz jeszcze raz do testu dla 6-klasistow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Matiboy napisał:
Lindemans napisał:
Matiboy napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.


społeczniak jebany

każdy mądry człowiek ,zrobi jak najwięcej, by być jak najmniej dymanym przez rząd
Każdy kto szanuje swoje pieniądze będzie chciał ich przy sobie zatrzymać jak najwięcej...
Ale zawsze się znajda jakieś lewackie mordy , społeczniaki, pierdoły, którym wydaję się , że sa bardziej norwescy od samych Norwegów... takie życie , jeszcze ten kmiot ma czelność nazywaćkogoś łachudrą


Wiec madry czlowieku, od jutra nie daj sie dymac dluzej (swoja droga,jak ta dupa wytrzyma, bo to chyba w Twoim przypadku jedyna czesc ciala, w ktora mozna Cie dymac ). Nie plac niczego, co narzuca Ci rzad. Plac tylko za to, co w Twoim mniemaniu jest sprawiedliwe i co chcialbys placic Niech zgadne jaki bedzie efekt ? Zostaniesz jednak wierny glupocie, albo wyp..... z tego kraju



no pewnie ty mi bedziesz mowila co ja mam robić...i każesz ki wypierdalać niestety nie posłucham cię.Bedę dalej walczył z takimi pustymi Polakami jak ty tu na emigracji do czasu aż zmienia obywatelstwo na norweskie .Co do dupy , to martw sie lepiej nad wytrzymałościa swojej.

Jak widac po niektórych wpisac , niektózy niewolnikami się rodza i łykaja wszystko cl im podsuną , a każdy przejaw niepodporządkowania sie pod jedyne słuszne zdanie WŁADZY zaraz jest negowany ... żyjecie jak psy, zdechniecie jak psy


Alez ja Ci nie mowie co masz robic, tylko sugeruje zebys dokonal wyboru. Nie ja Cie bede wyp.... , tylko ci, ktorzy Cie "zlapia za reke".Nie lykaj wszelkich oplat, ktore obowiazuja, nie daj sie okradac przez jakies durne oplaty. Kombinuj, cwaniakuj i oszukuj ile sie da, a raczej jak dlugo sie uda W przeciwnym wypadku bedziesz glupi i na dodatek dymany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:

Jak zmadrzejesz to podejdz jeszcze raz do testu dla 6-klasistow.[/quote]

Optymus, zlituj się - chcesz go zabić????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
jan pociecha
(kenaj321)
Początkujący
Napisałem jak ominąć bramki. nadzorca mason wywalił ten tekst . Żegnam wszystkich i żadnych odpowiedzi na Wasze głupie i mądre pytania Te mason Usuń moje konto z tego forum , z góry dziękuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Inteligentny człowiek mysli. Głupi pozwala ,by mysleli za niego. Pozwal by mówli jakie pieluchy ma zakładać i co robić by był cały i bepieczny, a ten jeszcze będzie się z tej łaski cieszył
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Mirek .
(Fh1)
Początkujący
pamietaj zakleic znaczek na szybie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Widzę iż macie przednią zabawę.
Aż sam zajrzałem z ciekawości do tematów Gabryjela o ile dobrze kojarzę fakty. Przy okazji dowiedziałem się dużo o Oslo . Wszędzie było go pełno prawie każdy temat z przed pięciu lat, w temacie Oslo.
I to z jego opisów dowiedziałem się iż niema możliwości ominięcia bramek ponieważ wszystko zostało uszczelnione, nawet jakiś przejazd na stacji paliw przy biltemie.
szerloki z bożej laski.


Tak tak..ach ten gabryiel. Moglbym opisac ten mechanizm uwiarygadniania ale zbyl to zlewam.


toż to geniusz,a nawet lepiej, sam sobie odpowiedział na pytanie kilka lat temu w dodatku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lukasz Mizerski
(lukaszmizer)
Wiking
Gamoniu. Nie każdego stać od razu na wszystko. I nie każdy musi się tak na 100% solidaryzować z systemem na każdej płaszczyźnie. Kto ci dał prawo by oceniać człowieka. Zadał pytanie to mu odpowiedz, a nie go negujesz. Jak uważasz że jesteś taki naj.. to napisz o sobie bestseller, a może ktoś kupi to twoje gówno . .... Brak słów dla takich przemądrzałych pajaców. ZAWSZE BĘDZIEMY POLAKAMI ,nie oszustami. Nie osądzaj człowieka po kilku słowach w forum bo nigdy nie żyłeś jego życiem......... I nie produkuj się więcej bo i tak nie piszę tego po to by czytać twoje odpowiedzi. Już żałuję, że wdałem się w tą dyskusje ale może poczujesz tego ,,liścia''. Żegnam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lukasz Mizerski
(lukaszmizer)
Wiking
A i jeszcze jedno. kto tu kogo zaatakował ,,ono inteligencie''
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
lukaszmizer napisał:
Gamoniu. Nie każdego stać od razu na wszystko. I nie każdy musi się tak na 100% solidaryzować z systemem na każdej płaszczyźnie. Kto ci dał prawo by oceniać człowieka. Zadał pytanie to mu odpowiedz, a nie go negujesz. Jak uważasz że jesteś taki naj.. to napisz o sobie bestseller, a może ktoś kupi to twoje gówno . .... Brak słów dla takich przemądrzałych pajaców. ZAWSZE BĘDZIEMY POLAKAMI ,nie oszustami. Nie osądzaj człowieka po kilku słowach w forum bo nigdy nie żyłeś jego życiem......... I nie produkuj się więcej bo i tak nie piszę tego po to by czytać twoje odpowiedzi. Już żałuję, że wdałem się w tą dyskusje ale może poczujesz tego ,,liścia\'\'. Żegnam

Nie ma to jak dowalić komuś w poście z 2014 roku... To tak nawiązując do gamoni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok