Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy można ominąć bramki ?. - Norwegia

740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:
NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.

Jakie to przyzwyczajenia, w Polsce nie ma bramek dla aut osobowych, na zwykłych wąskich i krętych dróżkach.
Dlaczego zaraz łachudra ?.
Ty nie przywlokłeś tutaj swoje przyzwyczajenia ?.
Od pierwszego dnia pobytu w Norwegi, byłeś "czysty bez Polskiej skazy" ?.
Bardzo łatwo i beztrosko jest rzucać kamieniem w innych.
Gorzej jak kamień się odbija rykoszetem i trafia rzucającego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Remigrant napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.

Jakie to przyzwyczajenia, w Polsce nie ma bramek dla aut osobowych, na zwykłych wąskich i krętych dróżkach.
Dlaczego zaraz łachudra ?.
Ty nie przywlokłeś tutaj swoje przyzwyczajenia ?.
Od pierwszego dnia pobytu w Norwegi, byłeś "czysty bez Polskiej skazy" ?.
Bardzo łatwo i beztrosko jest rzucać kamieniem w innych.
Gorzej jak kamień się odbija rykoszetem i trafia rzucającego.


Leze, nie dosc ze chce oszukiwac to ma jeszcze tupet atakowac.

Otoz w Polsce nie ma bramek poza autostradami ale sa oszusci. Ty jestes jednym z nich i chcesz lamac reguly ustalone w kraju do ktorego przybyles. Pieniadze z bramek ida na infrastrukture drogowa z ktorej chcesz korzystac nie chcac jednoczesnie partcypowac w kosztach.

Enquit i Leimar nazywaja takich osobnikow "pieczeniarzami" Dowiedli w modelu matematycznym, ze w miare wzrastania liczebnosci i rozprzestrzeniania sie grupy/spolecznosci
pieczarkarstwo staje sie coraz skuteczniejsza strategia. Po prostu w duzych grupach ciezko rozszyfrowac oszustow, ktorzy chca cos od innych nie dajac nic w zamian- Chetnych zapraszam do lektury.Zwierzeta radza sobe z takimi pasozytami poprzez zwiekszenie kosztow wchodzenia w sojusze, tu jednak lachudra twojego pokroju nie musi nic inwestowac w spolecznosc- chce po prostu jezdzic za darmo podczas gdy inne osobniki sa obciazone kosztami.
Rozumiesz juz chujozo kim jestes?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:
Remigrant napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
NAstepna lachudra przenosi swoje przyzwyczajenia ze starego kraju.

Jakie to przyzwyczajenia, w Polsce nie ma bramek dla aut osobowych, na zwykłych wąskich i krętych dróżkach.
Dlaczego zaraz łachudra ?.
Ty nie przywlokłeś tutaj swoje przyzwyczajenia ?.
Od pierwszego dnia pobytu w Norwegi, byłeś "czysty bez Polskiej skazy" ?.
Bardzo łatwo i beztrosko jest rzucać kamieniem w innych.
Gorzej jak kamień się odbija rykoszetem i trafia rzucającego.


Leze, nie dosc ze chce oszukiwac to ma jeszcze tupet atakowac.

Otoz w Polsce nie ma bramek poza autostradami ale sa oszusci. Ty jestes jednym z nich i chcesz lamac reguly ustalone w kraju do ktorego przybyles. Pieniadze z bramek ida na infrastrukture drogowa z ktorej chcesz korzystac nie chcac jednoczesnie partcypowac w kosztach.

Enquit i Leimar nazywaja takich osobnikow "pieczeniarzami" Dowiedli w modelu matematycznym, ze w miare wzrastania liczebnosci i rozprzestrzeniania sie grupy/spolecznosci
pieczarkarstwo staje sie coraz skuteczniejsza strategia. Po prostu w duzych grupach ciezko rozszyfrowac oszustow, ktorzy chca cos od innych nie dajac nic w zamian- Chetnych zapraszam do lektury.Zwierzeta radza sobe z takimi pasozytami poprzez zwiekszenie kosztow wchodzenia w sojusze, tu jednak lachudra twojego pokroju nie musi nic inwestowac w spolecznosc- chce po prostu jezdzic za darmo podczas gdy inne osobniki sa obciazone kosztami.
Rozumiesz juz chujozo kim jestes?

Posłuchaj douczony i przeuczony a zarazem zakompleksiony człeczyno.
Ja skończyłem tylko gimnazjum i przyuczenie do zawodu ZDZ w zawodzie hydraulik / szambo nurek / i mam w dupie, twoje górnolotne wywody w tym przypadku nie na miejscu.

Zadałem krótkie i konkretne pytanie, a ty mi tu wyjeżdżasz z wykładem jak na uczelni.
Weź się ogarnij i nie ośmieszaj się. Masz parcie na katedrę, to wróć tam skąd uciekłeś.
A tu na emigracji nie pajacuj, ponieważ nie różnisz się niczym od tych z polskiego rządu, to własnie tacy jak ty, siedzą tam na wiejskiej i mędrkują zamiast mówić normalnym głosem.
Jeżeli nie masz już nic więcej do powiedzenia w tym temacie, to dla własnej powagi, zamilcz i zajmij się czymkolwiek innym.
Tylko już się nie ośmieszaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


o gabryś znalazł lokum poza centrum................
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
[b]Remigrant napisał:[/b
[quote]Zadałem krótkie i konkretne pytanie, a ty mi tu wyjeżdżasz z wykładem jak na uczelni.
Weź się ogarnij i nie ośmieszaj się. Masz parcie na katedrę, to wróć tam skąd uciekłeś.
A tu na emigracji nie pajacuj, ponieważ nie różnisz się niczym od tych z polskiego rządu, to własnie tacy jak ty, siedzą tam na wiejskiej i mędrkują zamiast mówić normalnym głosem.
Jeżeli nie masz już nic więcej do powiedzenia w tym temacie, to dla własnej powagi, zamilcz i zajmij się czymkolwiek innym.
Tylko już się nie ośmieszaj.
[/quote]

Wiem ze jestes za glupi by odroznic oszustwo od kombinowania. Takie zachowania sa domena osobnikow tobie podobnych. Dla ciebie oszust- to ten ktory oszukuje ciebie. Jezeli ty to robisz to juz zapobiegliwosc, spryt, cwaniactwo.
Wbij sobie do pustego lba, ze oszukujac gmine Oslo posrednio oszukujesz rowniez mnie, poniewaz wiecej moich pieniedzy pojdzie na budowe drog. Jezeli tego nie pojmujesz to powiem jezykiem, ktory jest ci znajomy z grila i swiata seriali. Spierdalaj tam skad przyjechales polski oszuscie.

PS Wyjechales pewnie przez Tuska, bo rzad nie zadbal o ciebie. Bo wladza kradnie! Ty nie kradniesz, ty musisz sobie radzic . Tam byles nikim i tu tez bedziesz nikim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Joseph napisał:
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


o gabryś znalazł lokum poza centrum................

Zauważyłem już, iż tutaj większość uczestników stara się zmieniać kierunek tematyczny.
Widzę, że i w tym temacie też pojawił się taki sam wirus.
Cóż, jak inaczej nie potraficie to trudno, zapytam się jutro Norwega w pracy.
Wszak podobno, jesteśmy "najmądrzejsi" na świecie poza własnym krajem, tylko we własnym "domu" nie potrafimy zaprowadzić porządku. I tu na forum, najbardziej jest to widoczne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Chcesz nie płacić za bramki to proste kup sobie motor , a nie kombinuj , a z tym hasłem "zapytam norka w pracy "to już mnie rozwaliles
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Remigrant napisał:
Hej
Takie pytanie ekonomiczne.
Czy jest możliwość ominięcia bramek,
przy wjeździe do centrum Oslo od strony skoczni Holmenkollen ?.

Jeżeli tak, to gdzie jest takie miejsce ?.


Tak, rower, skuter, motocykl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok