Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
36 Postów
Wojciech Jeleń
(Hannibal777)
Nowicjusz
yastek czytaj ze zrozumieniem
czas dziala na niekorzysc, a od pewnego momentu, czyli mniej wiecej po 30roku zycia juz nie bedzie szans- przeciez nie twierdze ze na 100% sie dostane tylko ze sprawdziłbym się w takiej formacji. przeciez się nie zabije jelsi sie nie uda, ale nie oznacza to że zmniesze teraz swoje starania itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Hannibal777 napisał:

Wacek1:
Widzisz, wybrałem myślę odpowiednie studia a na pewna związane z tematyką. prawo to może i tak ale nie do jednostek aeromobilnych gdzie ja chcialem pojsc, z wzgledu na dobre warunki fizyczne (sredni wzrost i umiarkowana waga) chcialem do desantu.
Inzynierka- tu masz racje, ale po tym to(w zależnosći czego inżynierem jestes) lącznościowiec, saper, mosty- ja chciałem byc po prostu strzelcem, a magisterkę chciałem dla stopnia podof.
Wstawka z terminatorem moze i zabawna, ale już mogłes sobie darować
I nie nazywaj mnie Cipą, bo znajać zycie po strzale padłbyś na podłoge.

Myślę że czas już zakończyć te dyskusję bo niestety, jedyne co potraficie to naśmiewać się i kpić, trudno.

Pozdrawiam
[/quote]

Hannibalu, nie ciebie nazwalem cipa a system szkolenia "dla cip" Jezeli masz problem z rozpoznaniem sensu zdania to w jaki sposob chcesz zostac policjantem.
Napisales, ze masz sredni wzros i umiarkowana wage, a chcesz klasc jednym strzalem? i ty twierdzisz, ze znasz zycie?
To nie ja zesralem sie przed punktem werbunkowym, moze nawet bawilem na farmie a potem w 2 REP.ie, kto wie. Wiem jedno - z twoja psychika, na pewno by cie odrzucili w Aubagne na gestapo, a jesli bys jakims cudem przebrnal, to na farmie wybiliby ci z glowy wojsko. Zbyt sie cisnieniujesz na zolnierza, o psiarni nie wspominajac.

Ps W doroslym zyciu slyszalem o jedynym przypadku marzyciela ktoremu sie udalo:J.M. Barrie. Ty na takiego nie wygladasz.
Zycze szczescia, bedzie ci potrzebne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Wacek1 napisał:
Hannibal777 napisał:

Wacek1:
Widzisz, wybrałem myślę odpowiednie studia a na pewna związane z tematyką. prawo to może i tak ale nie do jednostek aeromobilnych gdzie ja chcialem pojsc, z wzgledu na dobre warunki fizyczne (sredni wzrost i umiarkowana waga) chcialem do desantu.
Inzynierka- tu masz racje, ale po tym to(w zależnosći czego inżynierem jestes) lącznościowiec, saper, mosty- ja chciałem byc po prostu strzelcem, a magisterkę chciałem dla stopnia podof.
Wstawka z terminatorem moze i zabawna, ale już mogłes sobie darować
I nie nazywaj mnie Cipą, bo znajać zycie po strzale padłbyś na podłoge.

Myślę że czas już zakończyć te dyskusję bo niestety, jedyne co potraficie to naśmiewać się i kpić, trudno.

Pozdrawiam


Hannibalu, nie ciebie nazwalem cipa a system szkolenia "dla cip" Jezeli masz problem z rozpoznaniem sensu zdania to w jaki sposob chcesz zostac policjantem.
Napisales, ze masz sredni wzros i umiarkowana wage, a chcesz klasc jednym strzalem? i ty twierdzisz, ze znasz zycie?
To nie ja zesralem sie przed punktem werbunkowym, moze nawet bawilem na farmie a potem w 2 REP.ie, kto wie. Wiem jedno - z twoja psychika, na pewno by cie odrzucili w Aubagne na gestapo, a jesli bys jakims cudem przebrnal, to na farmie wybiliby ci z glowy wojsko. Zbyt sie cisnieniujesz na zolnierza, o psiarni nie wspominajac.

Ps W doroslym zyciu slyszalem o jedynym przypadku marzyciela ktoremu sie udalo:J.M. Barrie. Ty na takiego nie wygladasz.
Zycze szczescia, bedzie ci potrzebne.[/quote]

wacusiu toż Ci nie przystoi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Wojciech Jeleń
(Hannibal777)
Nowicjusz
ehh, wy skrupulatnie wyszukujecie tekstów, gdzie planąłem jakąś głupotę albo opisywałem popelnione przez siebie błędy i zaczynacie swoją jazde. Z legią to może nie był popis przyznaję, ale wtedy miałem na prawde pstro w głowie, z reszta kto nie miał w tym wieku?byłem typem kóry potrzebował wrażeń.
Wacek1: Poza tym skoro byles w 2REP nie byle kto z Ciebie i wiesz ze legia różni się od regularnej armii państwwej. Bo widzisz tak, się składa ze też mam w rodzinie kogoś kto był w legii-5lat, moze nie w 2rep- i ten ktos jest małym zadziornym, upartym skurwysynem, który jak raz zrobił awanture w barze to doslownie rzucał 1,5x większymi facetami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Hannibal777 napisał:
ehh, wy skrupulatnie wyszukujecie tekstów, gdzie planąłem jakąś głupotę albo opisywałem popelnione przez siebie błędy i zaczynacie swoją jazde. Z legią to może nie był popis przyznaję, ale wtedy miałem na prawde pstro w głowie, z reszta kto nie miał w tym wieku?byłem typem kóry potrzebował wrażeń.
Wacek1: Poza tym skoro byles w 2REP nie byle kto z Ciebie i wiesz ze legia różni się od regularnej armii państwwej. Bo widzisz tak, się składa ze też mam w rodzinie kogoś kto był w legii-5lat, moze nie w 2rep- i ten ktos jest małym zadziornym, upartym skurwysynem, który jak raz zrobił awanture w barze to doslownie rzucał 1,5x większymi facetami.


Hannibalu, nasluchales sie opowiesci przy piwie i tyle w temacie. Legia to to samo co regularna armia, no moze zolnierze sa bardziej dymani przez rzad. Twardzieli tam jak na lekarstwo, awantur rowniez. Kazdy sie boi, ze go wypierdola do cywila. Bojek niewiele, no moze poza 13. Generalnie z etosu dupa. Pojebow juz od dawna nie przyjmuja. To co bylo sila Legii skonczylo sie dawno temu.
Chcesz posluchac glodnych kawalkow od ludzi ktorzy zmarnowali zycie dla wojska to pojedz do Paloubier. Legia to marsze, picie, dziwki i zlodziejstwo . Wierz mi, oszczedziles sobie rozczarowan., Choc mysle, ze testy i tak bys zawalil ( nie mowie o biegu). Masz wyidealizowane pojecie o jednostkach specjalnych. Zejdz na ziemie, zrob zawod i zajmij sie rodzina. Bedzie cie potrzebowala. Ja wlasnie zostalem malarzem i dobrze jak na poczatek.
Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
TOMEK TOMEK
(SINGIEL2023)
Wiking
i co komando w norwegi już , udało się dostać do wojska czy policji ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok