Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

36 Postów
Wojciech Jeleń
(Hannibal777)
Nowicjusz
Dzięukuję Ci gabriel za wyczerpującą odpowiedź, która rozwiała moje wszelkie wątpliwości
Teraz to przynajmniej wiem na czym stoje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
gabriel napisał:

-By otrzymać po 7-latach paszport N ... to tylko teoria ...!!!
O ile nie ma się , Faktycznego Związku Uczuciowego /Małżeństwo - Partnerstwo z Norweżka w tym przypadku i ewentualnie dziecko /[/quote]

Bzdura. Chodzi o silne zwiazki z Norwegia, co nie znaczy, ze musisz byc w zwiazku z obywatelem Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:Bzdura. Chodzi o silne zwiazki z Norwegia, co nie znaczy, ze musisz byc w zwiazku z obywatelem Norwegii.
Bzdura ... Śmura ... Bura ...
---
Czyżbyś Miała jakieś Niedowartościowanie własnej osoby ...? .
---
... Silne związki z ... bez przesady ...
Jednym dają pass z dnia na dzień , ponieważ ich SILNY związek , to zwykła szmaciana piłka nożna . Innym dają , ponieważ są "niezastąpieni" jako Inżynierowie na "Strategicznych" platformach gazowych ... lub wojskowych wyrzutni ... xxxxxxx...
---
a inni zwykli zjadacze ... mermolady ... dostają Pass , ponieważ idą do łóżka z AUTOCHTONAMI ... i robią wspólnego bobasa ...!!! .
---
WIEM ... wiem ... , narażam się WIELU ...!!!! / tu akurat , przykro Mi /
Jednak nie to miałem na celu , .
---
ECH ... bądźmy szczerzy , chociażby Sami względem Siebie ... to Tak niewiele , a jak bardzo ułatwia Innym współżycie społeczne ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ty nie potrafisz przyjac sprostowania swojej pomylki ? Musisz tymi fioletowymi bawolami wrzeszczec na cale forum ? Myslisz, ze ludzie nie potrafia czytac standardowego tekstu?

Tak, to bzdura, co napisales wczesniej.

Natomiast, nie potrafie znalezc zwiazku logicznego pomiedzy sprostowaniem Twojej bzdury ,a niedowartosciowaniem ?
Wez sie ogarnij....to chyba Ty moglbys sie czuc niedowartosciowany - polecam Ci wlasny Twoj watek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:
Ty nie potrafisz przyjac sprostowania swojej pomylki ? Musisz tymi fioletowymi bawolami wrzeszczec na cale forum ? Myslisz, ze ludzie nie potrafia czytac standardowego tekstu?

Tak, to bzdura, co napisales wczesniej.

Natomiast, nie potrafie znalezc zwiazku logicznego pomiedzy sprostowaniem Twojej bzdury ,a niedowartosciowaniem ?
Wez sie ogarnij....to chyba Ty moglbys sie czuc niedowartosciowany - polecam Ci wlasny Twoj watek.

REASUMUJĄC TWOJĄ WYPOWIEDŹ ... Moimi Słowami ...
---
PIERDOLISZ JAK POTŁUCZONA , chcąc zagłuszyć , własny osobisty kompleks ,osobowości Narodowej .
Sama już nie wiesz , Polka ty , czyż Norweżka ...
A w Święta ... jakiż to Regional Bunad , zakładasz ... !? .
---
Polski , Mazowiecki , lubo Małopolski ... !? .
A może jednak już Norge ... tylko z jakiegoż to regionu ...!? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Fajnie ,że chciało się wam pisać i odpisywać na pytania ww pana ,ja od razu wiedziałam po pierwszym poście ,kim jest i skacze jak filip z konopi
Ps .chłopcze myślę,że masz 22 lata max


Do Wacek1 fajnie się Ciebie czytało-tak logicznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
dzien dobry.... po pierwsze: zejdz na ziemie.... a dalej: wyobraz sobie ze to pisze ktos inny, nie Ty i pomysl sobie o tym maslanym maselku na tych kilku stronach pozdrawiam

Hannibal777 napisał:
co do analizowania to też nie do końca bo do tego musiałbym miec magisterkę.
i szesc fakultetow Ci nie pomoze bez ilorazu powyzej 130...

Hannibal777 napisał:
brak dla mnie perspektyw w tym co chciałbym robic bo mam nasrane w kartotece:/ tzn krk teraz czyste ale zeby mnie policja przyjęła to szans ni ma.
skoro w PL masz zesrana kartoteke to tutaj tez tez bedzie tak samo....

Hannibal777 napisał:
co do Legii- nie odwidziała mi się tylko przestraszyłem się braku kontaktu z rodziną itd.
no i strach przed polskim wiezieniem, co???
www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artyk...iej,126,0,50302.html

Hannibal777 napisał:
legia odpada, mam żone i dzidziusa w drodze, ale nie martw sie- jak miałem 19lat stałem przed punktem rekrutacyjnym, zabrakło odwagi( na szczęście)
co sie zmienilo przez te lata??? noz na garlde to kiepska motywacja bo nie bedziesz mial nigdy wyboru i zawsze bedziesz latwy do sterowania.....
poza tym:
www.legiacudzoziemska.com/werbunek.php
Czego się nie toleruje...

Materialna motywacja do służby (idę tylko dla kasy)


Hannibal777 napisał:
jako ze w moim kraju jestem zdyskwalifikowany to co mi pozostaje?. Albo zostać w i kończyć studia po których maks dostane 3tys/mies u szczytu kariery albo uderzać gdzieś indziej, a jako ze przeczytałem, ze w norwegii ponoć chetnie biora polaków, to zainteresowąłem sie tym.
nastepny co to Sylwii sie na wirtualnej naczytal... sa zainteresowani polakami, owszem... mlodymi z obywatelstwem i tuz przed wyborem szkoly!!! a reszta??? hmmmm moze do obslugi szlabanu???

Hannibal777 napisał:
O czyms takim mniej więcej myślałem
jak myslisz... lepsze bedzie czarne Lamborgini z kremowa skora czy stalowe Maseratii Quatroporte z wisniowa skorka i chromem w srodku????

ps. w domysle: o norweskiej policji zapomnij... ja chcialem byc kosmonauta ale cholera nie lubie bialego koloru....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
gabriel napisał:
Lindemans napisał:
Ty nie potrafisz przyjac sprostowania swojej pomylki ? Musisz tymi fioletowymi bawolami wrzeszczec na cale forum ? Myslisz, ze ludzie nie potrafia czytac standardowego tekstu?

Tak, to bzdura, co napisales wczesniej.

Natomiast, nie potrafie znalezc zwiazku logicznego pomiedzy sprostowaniem Twojej bzdury ,a niedowartosciowaniem ?
Wez sie ogarnij....to chyba Ty moglbys sie czuc niedowartosciowany - polecam Ci wlasny Twoj watek.

REASUMUJĄC TWOJĄ WYPOWIEDŹ ... Moimi Słowami ...
---
PIERDOLISZ JAK POTŁUCZONA , chcąc zagłuszyć , własny osobisty kompleks ,osobowości Narodowej .
Sama już nie wiesz , Polka ty , czyż Norweżka ...
A w Święta ... jakiż to Regional Bunad , zakładasz ... !? .
---
Polski , Mazowiecki , lubo Małopolski ... !? .
A może jednak już Norge ... tylko z jakiegoż to regionu ...!? .


Gabryjel daruj sobie ,dyskusję z Lindemans ją to podnieca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Yatsek napisał:
dzien dobry.... po pierwsze: zejdz na ziemie.... a dalej: wyobraz sobie ze to pisze ktos inny, nie Ty i pomysl sobie o tym maslanym maselku na tych kilku stronach pozdrawiam

Hannibal777 napisał:
co do analizowania to też nie do końca bo do tego musiałbym miec magisterkę.
i szesc fakultetow Ci nie pomoze bez ilorazu powyzej 130...

Hannibal777 napisał:
brak dla mnie perspektyw w tym co chciałbym robic bo mam nasrane w kartotece:/ tzn krk teraz czyste ale zeby mnie policja przyjęła to szans ni ma.
skoro w PL masz zesrana kartoteke to tutaj tez tez bedzie tak samo....

Hannibal777 napisał:
co do Legii- nie odwidziała mi się tylko przestraszyłem się braku kontaktu z rodziną itd.
no i strach przed polskim wiezieniem, co???
www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artyk...iej,126,0,50302.html

Hannibal777 napisał:
legia odpada, mam żone i dzidziusa w drodze, ale nie martw sie- jak miałem 19lat stałem przed punktem rekrutacyjnym, zabrakło odwagi( na szczęście)
co sie zmienilo przez te lata??? noz na garlde to kiepska motywacja bo nie bedziesz mial nigdy wyboru i zawsze bedziesz latwy do sterowania.....
poza tym:
www.legiacudzoziemska.com/werbunek.php
Czego się nie toleruje...

Materialna motywacja do służby (idę tylko dla kasy)


Hannibal777 napisał:
jako ze w moim kraju jestem zdyskwalifikowany to co mi pozostaje?. Albo zostać w i kończyć studia po których maks dostane 3tys/mies u szczytu kariery albo uderzać gdzieś indziej, a jako ze przeczytałem, ze w norwegii ponoć chetnie biora polaków, to zainteresowąłem sie tym.
nastepny co to Sylwii sie na wirtualnej naczytal... sa zainteresowani polakami, owszem... mlodymi z obywatelstwem i tuz przed wyborem szkoly!!! a reszta??? hmmmm moze do obslugi szlabanu???

Hannibal777 napisał:
O czyms takim mniej więcej myślałem
jak myslisz... lepsze bedzie czarne Lamborgini z kremowa skora czy stalowe Maseratii Quatroporte z wisniowa skorka i chromem w srodku????

ps. w domysle: o norweskiej policji zapomnij... ja chcialem byc kosmonauta ale cholera nie lubie bialego koloru....


chciałeś być kosmonautom a ile miałeś wtedy lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
gabriel napisał:
Lindemans napisał:
Ty nie potrafisz przyjac sprostowania swojej pomylki ? Musisz tymi fioletowymi bawolami wrzeszczec na cale forum ? Myslisz, ze ludzie nie potrafia czytac standardowego tekstu?

Tak, to bzdura, co napisales wczesniej.

Natomiast, nie potrafie znalezc zwiazku logicznego pomiedzy sprostowaniem Twojej bzdury ,a niedowartosciowaniem ?
Wez sie ogarnij....to chyba Ty moglbys sie czuc niedowartosciowany - polecam Ci wlasny Twoj watek.

REASUMUJĄC TWOJĄ WYPOWIEDŹ ... Moimi Słowami ...
---
PIERDOLISZ JAK POTŁUCZONA , chcąc zagłuszyć , własny osobisty kompleks ,osobowości Narodowej .
Sama już nie wiesz , Polka ty , czyż Norweżka ...
A w Święta ... jakiż to Regional Bunad , zakładasz ... !? .
---
Polski , Mazowiecki , lubo Małopolski ... !? .
A może jednak już Norge ... tylko z jakiegoż to regionu ...!? .


Z braku argumentow - chamski slowotok.
Najlepiej w modnym stylu "polonorki j...e" , bo ci sie matole norweski paszport z dupa skojarzyl

Za kazdym razem tylko potwierdzasz, ze dokladnie zasluzyles na cale te gowno w jakim siedzisz w Norwegii. Idz matole wyciagac swoje zlomy z rowow i zebrac o dach nad glowa i prace.

"Kompleks osobowosci Narodowej" co to,do k...y nedzy, za twor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok