Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ich majątki liczą miliardy koron. Najbogatsi Norwegowie według skattelister - Norwegia

Czytali temat:
Witold Nasielowski piotr mikut K F Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Josef Satan michał polak noregg Emil Moderator Natalia Ad (1260 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ich majątki liczą miliardy koron. Najbogatsi Norwegowie według skattelister
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pionoid
(pionoid)
Wiking
Jeżeli ktoś zarobił ponad 18.6 mld nok a zapłacił 160 mln podatku to znaczy że zarobił brutto 18.76 mld z czego podatku było 0.16mld w przeliczeniu na procenty 0.8% a powinien zapłacić około 44% podatku...A więc albo artykuł jest nie rzetelny albo ktoś norwegie szturcha ostro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
Majątki mlodych miliarderow maleją, a starym miliarderom miliardy mlodosci nie przewrócà ,wiec takI to smutny przebieg zycia..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pionoid
(pionoid)
Wiking
Zgadza się. Pomyliłem, się artykuł mnie zmylil raz o przychodach rocznych a raz o dochodzie całkowitym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
To ze biznesmeni maja tyle kasy to normalne, będą mieli jeszcze więcej, zwykłym ludziom ubywa to im przybędzie. Dziwi mnie to ze urzędnicy zarabiają dużo więcej niż zwykli ludzie, szczególnie dyrektorka navu, to chyba premie za zasługi w kwesti cięć, myśle ze jej oszczędności można szacować na wiele miliardów... Równość w Norwegi to już wspomnienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Ach Ci polacy Ile czasu mozna marudzic nad swoja bieda zamiast zabrac sie do roboty. Rozumiem ze zazdrosc, bo to jest juz narodowe ale zeby zycie tak glupio marnowac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Ja dawno wziąłem sprawy w swoje ręce, nigdy nie ufałem instytucjom ponieważ nawet w najbardziej sprawiedliwym systemie są równi i równiejsi... Polak innym nacjom nie zazdrości, co innego gdyby, któryś z nas znalazł się ma tej liście...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Majątki mlodych miliarderow maleją, a starym miliarderom miliardy mlodosci nie przewrócà ,wiec takI to smutny przebieg zycia..
Przebieg twojego życia to dopiero jest smutny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cham napisał:
Ach Ci polacy Ile czasu mozna marudzic nad swoja bieda zamiast zabrac sie do roboty. Rozumiem ze zazdrosc, bo to jest juz narodowe ale zeby zycie tak glupio marnowac?

Niewazne, ile ja mam, wazne, zeby sasiad mial mniej.
To jest dewiza forumowicza pierwszego sortu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
Majątki mlodych miliarderow maleją, a starym miliarderom miliardy mlodosci nie przewrócà ,wiec takI to smutny przebieg zycia..

Zwroc uwage na swoje bledy. Nie popelniaj faux pas.....co twoi fani pomysla?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok