Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
13 Posty
Heninger
(Heninger)
Wiking
Hehe ale mnie śmieszą te niektóre wasze komentarze xD tak jakby to polska była piekłem gdzie nic nie da się osiągnąć...
ja pomieszkałem 2 lata w norwegii i rzewnie rzygałem już tym krajem miałem dość tej pogody, nudy, monotonii próbowania na siłę przypodobać się norkom... oni i tak zawsze będą uważać się za inteligentniejszych i "lepszych" od nas... norki to naród niesamowicie zadufany w sobie im się wydaje ,że norwegia to pępek świata a norki to jedyni prawilni homo-sapiens...
każdy jest osobą indywidualną każdy ma inne cechy charakteru... strasznie drażni mnie to narzekanie na polaków ja poznałem sporo przemiłych i uczynnych rodaków (do dziś dostaje świąteczne życzenia z drugiego końca polski) sam zawsze też starałem się pomóc jak tylko potrafiłem, ale mózg ludzki działa tak ,że wystarczy jedna kutwa która mąci wodę i jej obraz rzutuje na wszystkich... ja do norwegii jechałem z otwartą głową nie wiedziałem czego się spodziewać, czy zostać tam czy nie... po 3 msc wiedziałem ,że to nie miejsce dla mnie, odłożyłem pieniądze na domek, założyłem własną działalność i na prawdę żyje sobie godnie i fajnie w ojczyźnie... jakby norwegia taka cudowna była to żyło by tam 80mln ludzi a nie 4 mln z hakiem standard życia choćby w niemczech jest o wiele większy norwegia wg. mnie nadaje się tylko do tego ,żeby szybko odłożyć kasę i uciekać z tej pizgawicy egzystencji tam nie wyobrażam sobie, chociaż są różne sytuacje... ja miałem do czego wracać w Polsce nie każdy ma taki komfort xD niektórzy muszą uciekać przed alimentami i komornikiem (takich to sporo poznałem)
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 94  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
40 tys do reki ,,,,,,,,,,to ładna kasa kolego pogratulować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
.Norwedzy wyniesli kulture prosto zpobliskiej stodoly

...obłudniku paskudny...
...polecam wszystkim twoje wcześnejsze wpisy...
...też stodoła albo osiedlowy trzepak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Norwedzy nie tacy ograniczeni i zle wychowani jak ich tu przedstawiaja na forum.

Ktokolwiek ich nazywa norek sam jest polaczkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wilma72)
Wiking
Najbardziej podoba mi się nagłówek "Bez norweskiego ani rusz"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KaEn
(KaEn)
Wiking
A bo Polacy to zawsze narzekają gdzie kolwiek mieszkają sama mieszkam w Irlandii 13 lat i jest bardzo dobrze, ale znajomych to mam raczej z całego świata bo z rodakami to nie ma co, plują na Irlandię że taka ch....jowizna ale siedzą tu po 10lat, z domu nigdy nie wychodzą, poza "swoim" osiedlem i drogą do pracy to świata nie znają , tacy którzy nie wiedzą co to"Dublina" .... To niech się pakują i Polski zwracają!!

Pomieszkiwałam i pracowałam w kilku krajach EU. Byłam również w Norwegii i powiem że to najsympatyczniejsza i przyjacielska nacja jaką do tej pory poznałam.

Na szczęście Polski narodowy pesymizm się kończy i nowe pokolenie jest bardziej otwarte na świat , młodzi ludzie są sympatyczniejsi i bardziej uśmiechnięci i życzliwsi nawzajem i dla innych.

Marudny Polaku zamiast marudzić i narzekać, zapewne siedząc w kuchni przy stole z podobnymi sobie narzekadłami, wyjdź na słońce , usiądź w parku książkę poczytaj, idź do muzeum ( w samym Oslo jest kilkadziesiąt obiektów do zawieszania) pospaceruj po plaży, zaznaj kultury, historii.... Życie jest krótkie a jest takie jakie sam je wykreujesz, nie twój kolega czy sąsiad tylko TY....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 94  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(bozsta)
Wiking
Zgadzam się z tobą KaEn ja jestem bardzo zadowolona, przyjaciół i znajomych mam z całego świata praz wielu wspaniałych Norwegów , Polaków się obawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Nigdzie, na calym swiecie, nie jest tak dobrze jak w Polsce. Tylko w komunizmie mozna godnie zyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rockeffeler87 Rocky
(Rockeffeler87)
Wiking
Polakowi nigdy nie dogodzić. ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok