Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polka norweską mistrzynią. Wygrała w dwóch kategoriach - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polka norweską mistrzynią. Wygrała w dwóch kategoriach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Piotr Nejmann)
Wiking
PAZURY TO NIE WSZYSTKO .Ale co się dziwic w tym kraju ludzie mają w mozgach sieczke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malaguti B
(Malaguti)
Wiking
Gratulerer!!!
Moze teraz tez jakies glupie zawody dla faceta ?
Kto lepiej wypucuje swoja bryke ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Panie z takim sztucznym "narostem paznokciowym" to tylko potrafią leżeć i pachnieć... ogolnie jak dla mnie to taki zyciowy "pustostan" ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Maciej xXx
(buszujacy_w_brzoskwiniach)
Wiking
to teraz dla równowagi zawody dla prawdziwych drwali na najbardziej obcisłe rurki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
freewoman napisał:
Panie z takim sztucznym "narostem paznokciowym" to tylko potrafią leżeć i pachnieć... ogolnie jak dla mnie to taki zyciowy "pustostan" ...
Cóż, czyżbyś była aż tak zazdrosna?
Bywają takie kobiety, nie tylko tu w Norwegi, które nie muszą pracować na mopie, ponieważ ich "władcy" łożą na to nieróbstwo, domniemywam iż właśnie ta osoba ma takiego sponsora, a z nudów miedzy "nockami" coś musi przecież robić, by nie obrosnąć nadmiernie w tłuszczowe nadwiesia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Aneta G
(gawronek77)
Wiking
gratuluje!!! Bardzo ciesze sie z Pani sukcesu.
Sama zajmuje sie stylizacja paznokci od 12 lat i dobrze wiem,ze nie wszystkie Polki sprzataja. Te , ktore ktore sa ambitne osiagna swoj cel.pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adrianna...
(Adrianna...)
Wiking
Wow! Przez dłuższą chwilę podziwiałam paznokcie z kategorii sztylet. Oczywiście wiem, że totalnie niepraktyczne, ale ilość oddanych detali i precyzja totalnie mnie zachwyciły. Ostatnio nawet się zastanawiałam czy nie spróbować robienia hybryd tak dla zabawy (a na studiach mogłoby się to zamienić w dodatkowy dochód - kto wie), a ten artykuł dał mi takiego kopa, że ciężko opisać. Sukces tej pani jest ogromny, wielkie gratulacje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok