Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

11 Postów
kotek6969
(kotek6969)
Wiking
MALO KOGO STAC NA CHATE NA HOLLMENKOLEN ZRESZTA KTO W NORWEGI NIE OSZUKUJE NIECH SIE PRZEJDZIE NAGO PO KARL JOYHAN GATE......JA ZGLASZAM SIE JAKO PIERWSZY ....TEN KRAJ JEST 1000000 PROC LEPSZY NIZ POLSKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sis_nat)
Wiking
My byliśmy zadowoleni z obsługi PKS (a chyba o to chodziło w tym artykule, by ich ocenić, jak to funkcjonuje). Zmieniłam dzień wcześniej miejsce dojazdu do Oslo i odjazdu, a z konkretnego adresu na Busterminalen (by było taniej!) i nie było żadnego problemu. "Paragonu" nie dali - bez komentarza. Ogólnie wszystko ok. Na czas, z zapasem 1 h. Bus średnio komfortowy, trochę zdezelowany, okno z przodu pęknięte (że jeszcze mandatu nie było!?!). Stabilny transport za małe pieniądze. Nie narzekam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz K
(Tomasz K)
Wiking
Witam, nie bede tworzyc kolejnych watkow i napisze w tym....
Czy ktos pracowal w tych polskich firmach przewozowych(nie bede wypisywac nazw ) z lotnisk pod wskazany adres? Prosilbym o kontakt na prv. Dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(eddie3)
Wiking
Prywatnie pewnie nie mialbym zastrzezen. Osoby podrozujace sluzbowo niech uwazaja - o paragon trzeba sie wyraznie upomniec, a pozniejsze uzyskanie faktury okazalo sie niemozliwe mimo zapewnien kierowcy ze nie bedzie z tym problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
tak to prswda gdyz pisal to zaprzyjazniony kolega slawka tj szefa pks oslo ktory nadal placi 50kr od przewiezionej osoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
tak ja pracowalem moj nr 96863669
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Nie sciemniaj że aż tak miło było auta pożal się Boże jechałem raz auto bez nawiewu zima szyba parowala i nie jest tak jak piszesz busy jeżdżą dużo dłużej niż godzinę panowie wkurwieni bo zarobki 50kr od przewiezoaonej osoby więc co tu gadać jaka płacą taka praca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok