Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

810 Postów
Maniak
Ale o co chodzi z "tom aborcjom"?

Nawet nienarodzone "dzieci" sa ZABIJANE
gdy pochodza od "biedronkowca pospolitego"
a taki komentarz to NICOSC jest na tle PRZEMYSLU ABORCYJNEGO!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Nezla reklama, zastanawia mnie jednak czy znak firmowy polskiego PKS-u nie jest zastrzezony.Tak ze zwyklej ciekawosci..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wojciech Pokłos
(bolo1970)
Wiking
Ci kierowcy to tylko o tym rozmawiaja ,ze na czarno maja po 50 kr z glowy i jak bylo tylko 2 ludkow w busie to o czym tu rozmawiac za 100 kr kolega caly dzionek przepracował. Wi FI dobry pomysł szkoda ze tylko w jednym busie i to pewnie tym co 3hodz 40 min do oslo jedzie, jak to pisywała jedna osoba w komentarzach , które zostały niestety usuniete. BRAK WOLNOSCI SŁOWA NA MOJEJ NORWEGI LIPA RAZY 5!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcin pivo
(marcinpivo)
Wiking
kamil75 prawdziwa prawda hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Znowu usuneli ? buhahahah

Za pieniadze ksiadz sie modli, za pieniadze swiat sie podli.....

Mvh,
Lindemans
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wojciech Pokłos
(bolo1970)
Wiking
Ci kierowcy to tylko o tym rozmawiaja ,ze na czarno maja po 50 kr z glowy i jak bylo tylko 2 ludkow w busie to o czym tu rozmawiac za 100 kr kolega caly dzionek przepracował. Wi FI dobry pomysł szkoda ze tylko w jednym busie i to pewnie tym co 3hodz 40 min do oslo jedzie, jak to pisywała jedna osoba w komentarzach , które zostały niestety usuniete. BRAK WOLNOSCI SŁOWA NA MOJEJ NORWEGI LIPA RAZY 5!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kook kaowski
(Witalski)
Wiking
No ... to niezła reklama dla firmy. ale mam pytanie czy komus wiadomo ? czy znak PKS nie jest zastrzeżony?.... a ,że kierowcy biora na lewo to wiadomo nie od dzisiaj................. pozdrawiam "podróznika", a nie przejechałby sie pociagiem do Bergen i opowiedział potem, ach nie? kto za to zapłaci ha ha ha ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Rembecka
(Johanne)
Wiking
zajebisty post
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
kotek6969
(kotek6969)
Wiking
klamstwo to co piszesz gryzipiorku gdyz wiesz o co chodzi ....to co tui piszesz to wysssane bzdury gdyz szef tej firmy nie jednego kierowce oszukal i ciekawe dlaczego kierowca biletow nie kaze drukowac a dopiero po trasie drukuje sam lub ktorys z pracowniokow to robi ...jak chce wziasc kredyt to dziennie po 6000 kr zarabia na jeden samoc hod a jesli norma to 300kr ze ten skatt do tylka m,u sie nie dobierze to dziwne ...jezdzilem u tego oszusta i wiem jak dziala mowie oszusta bo mam prawo gdyz udowodniolem w sadzie ze nie placi pensji tak tak slawek placisz 50 kr od osoby a piszesz ze niby 11ooo zarabiaja u ciebie kierowcy jestes zwyklym polskim oszustemmmmmmm .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
kotek6969
(kotek6969)
Wiking
TO NIE CENZURA TO OSZUST Z PKS KUPUJE MOJA NORWEGIE ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok