Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
26 Postów
Wojtek oscar
(Wojtekoscar)
Wiking
..no, ciekawy temat z tymi zwiazkami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
Ja nie rozumiem takiej postawy skoro ktos sie tu decyduje zostać i mieszkać w Norwegii to po co takie komentarze jak sie komuś nie podoba zachowanie Norwegów to wypadało by takiej osobie wrócić do polski , nie jestes u siebie i powinieneś sie cieszyć ze wogole masz szanse tu zostać i pracować !! O i wcale nie musza miec imigrantów sa u siebie i moga sie zachowywać jak im sie podoba bo to jest ich kraj . Żenujące jest plucie jadem na ludzi u których jest sie tylko gościem !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
Tak nie jestem tu dlugo ale wiem jak to jest mieszkac za granica bo nie mieszkam w polsce 12 lat wiec wiem napewno nie podoba sie tobie zachowanie norwegow czy ich kultura to wracaj do polski I tam sie pucuj i unos tak jak mowie
jestesmy tu goscmi !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
miroslaw kowalski
(kovalsky)
Wiking
Goscmi to sa tu czarni a my tzn polacy to sie tu wprosilismy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
co za roznica czy czarny czy bialy fakt jest taki ze to nie nasz kraj i tyle !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
ryszard ohucki napisał:
Ja już chyba nawet w Polsce jestem gościem ,szczerze to już nawet nie jest smutne .
------
Rysiu Casanovo portalowy - Polska bez Ciebie juz nie jest taka sama. A juzci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
ryszard ohucki napisał:
A na pewno bez każdego z nas nie jest taka sama ,a ty to już chyba taka hybryda POLSKO NORWESKA ? To żeś człecze zabłysną lub chciałeś .
-------
Rysko, albo masz meski PSM albo na loon slipie cus nie teges... bo jakosik dzis jestes moocno zdepresjonowany.. a moze ktos Ci doniosl o zonie i sasiedzie w PL,?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
Jesli nie podobają sie tobie moje wypowiedzi to nie czytaj i nie pisz do mnie jak do dziecka o jakiś różnicach to nie forum narodowych nacjonalistów jak masz zamiar uczyć ludzi o białych badz czarnych ludziach to radzę zmienić strone internetowa bo to słabe jest bardzo !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Olga Wasilewska
(Olus1125)
Wiking
skoro mowisz ze bym tu pasowala to ja raczej postaram sie nie kometowac juz tu niczego !!! WOLE NIE PASOWAC ...... !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok