Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

41 Postów
Kasia O.
(kasiaiwaldek)
Nowicjusz
to nie kwestia wiary tylko znajomości przepisów...jestem już trochę ale na wszystkich przepisach się nie znam...a człowiek uczy się całe życie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
nie znajomosc prawa jak i przepisów idzie na naszą nie korzysc,więc warto się zaznajomić,poczytac... a tłumacza wszędzie masz za darmo w kazdej państwowej instancji,chyba,ze idziemy prywatnie to juz płacimy sami za tłumacza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Agnieszka Fornal
(agusia90)
Wiking
A gdzie trzeba sie zgłościć by dostać takiego tlumacza? czy w szpitalu przy porodzie tez moze być obecny? Nie znam norweskiego.
Z kim trzeba rozmawiać żeby załatwić sobie i ile przed porodem trzeba zaczac załatwiać sobie położną? jestem w 4 i poł miesiacu ciazy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Anna Kowalska
(sunday)
Wiking
mi dała namiar pielęgniarka szkolna mojej pierwszej córki. Tak przypadkiem córka się wygadała na szczepieniu Pojechałam do tego helsestasion i tam tylko powiedziałam że jestem w ciąży i dalej już mnie umówiono na spotkanie z położną.
Bardzo się martwiłam bo to są nasze początki w norwegii, ale nie było żadnego problemu z braku tych numerów personalnych etc. Jak do tej pory spotykam ludzi życzliwych, którzy dobrze wiedzą, że te wszystkie formalności zajmują dużo czasu.
Przypomnę, że opieka mamusi i dziecka jest całkowicie darmowa.
No może nie do końca... ostatnio zapłaciłam 24nok za zdjęcie USG mojej córci ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Aneta111111
(Aneta111111)
Wiking
Potrzebuje numer do pliskiej poloznej w Norwegii najlepiej darmowej czy moze ktos mi podac taki numer bede z góry wdzięczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Aneta111111
(Aneta111111)
Wiking
Czy mogę prosic o numer polskiej położnej w Norwegii bede wdzięczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Aneta111111 napisał:
Czy mogę prosic o numer polskiej położnej w Norwegii bede wdzięczna

Poproś tu www.jordmorteamet.no/kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Susanna Chojna
(SusannaHojna)
Wiking
Witam ,czy ktoś ma namiary ma polską położną w Oslo,Jessheim ,Klofta,Lillestrum ??Pilnie potrzebuje !!!Będę bardzo wdzięczna za informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paulaj
(Paulaj)
Wiking
Jak znaleźć taką położną? Jestem tu zupełnie zielona i że stresu mogę się nie odgadnąć po Angielsku :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paulaj
(Paulaj)
Wiking
Ma ktoś namiary na a Polską położną w Trondheim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok