Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

63 Posty
Justke E
(Justke)
Początkujący
Hej dziewczyny,
wszystko szybko sie zmienia,
problemy jak widac rozwiazuja sie z dnia na dzien =gama :]

tak mielismy termin na poczatek stycznia, wczoraj powinnismy sie urodzic, ale Krzys chcial w Wigilie a co!
w dodatku konieczne bylo sie przeprowadzic, co wyszlo nam na dobre, ale dzialo sie zaledwie 5 dni przed porodem..
rodzilismy w Baerum, z opieki bardzo zadowoleni jestesmy, zwlaszcza tej pozniej, na oddziale niemowlecym.
Takze teraz z Sandviki pozdrawiamy

Trzymajcie sie dziewczyny, porody sa rozne, warto sie troche przygotowac (cwiczyc, oddychac) i nie zakladac od razu najgorszego rozwiazania..
Stres tylko pogarsza sprawe..

zalaczam zdjecie Krzysia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Gratulacje, śliczny chłopiec!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
Slodziak z tego Krzysia
Niech sie zdrowo chowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ANETTA GROBELSKA
(anulek)
Wiking
Słodziutka kruszynka
gratuluję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(oliwka86)
Wiking
witam Was,

jestem z Arendal, szukam kogos by pogadac

jestem obecnie w 25 tygodniu ciazy i jest to moja pierwsza ciaza wiec troszke sie boje.

chcialabym do Was dolaczyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Justke syneczek jest slodziutki, ale Wam zrobil psikusa hihi piekny prezent pod choinke jakby nie patrzal, a imie Krzys zawsze mi sie podobalo i zawsze sobie mowilam ze jak bede miec kiedys synka to takie imie dla niego wybiore, no ale mam dwie coreczki, za to meza Krzysztofa gratuluje raz jeszcze



oliwka86 witaj wsrod mamusiek i przyszlych mamusiek nie masz czego sie bac, ja jak bylam w ciazy za pierwszym razem to sobie wmawialam co bede robic,ze bede chciala karmic piersia, ze sama wykapie malenstwo w domku, ze dam sobie rade bez niczyjej pomocy....
zobaczysz,ze wszystko bedzie ok

czasami sa lepsze a czasami gorsze dni w trakcie ciazy ale to normalne, ja to nie jeden raz mialam ochote tak sama w pokoju posiedziec i poplakac bez powodu ale pomagalo, humorek od razu byl lepszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(oliwka86)
Wiking
dziekuje za przyjecie do grona mam

nic ja uciekam do pracy, potem dodam fotke zebym byla Wam znana jak narazie jestem pierwszy raz na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
WITAJCIE KOBIETKI ,,MAMUSIE''

A TO MÓJ SYNEK ALAN..DZIS MA JUZ MIESIĄC I 2 TYG.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
anulka86 sliczny ten twój Alanek Gratuluje!!
oliwka86 witaj wśród przyszłych i obecnych mamusiek
Ja jestem w 32 tyg ciąży i jest to moja pierwsza ciąża. Również się boję. Im bliżej termin tym serce coraz bardziej bije. Termin mam na 10 marca. Jeszcze z mężem nic nie mamy dla naszego synka. Czekamy na becikowe. Już trochę to trwa, ale mam nadzieję, że niedługo dostaniemy pieniążki i będziemy kupować. Decyzje o becikowym dostaliśmy przed świętami. Jak na razie to odebrałam paczkę z apotek i czekam na paczkę z libero. Pozdrawiam wszystkie mamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
anulka86 piękny ten twój mężczyzna, gratulacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok