Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
To te rodzinne te 970 koron jak długo się dostaje aż dziecko skończy 18 lat? Ja słyszałam, że ono jest tylko na rok. Czyli jak mały skończy rok to trzeba będzie złożyć nowe papiery. To wtedy będę szukać i pytać o tego linka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
206 Postów

(aleks26)
Stały Bywalec
no to fajnie masz, ja nie mam z kim zostawic a musze do pracy isc ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
My mieszkamy w jednym domu z tesciami - tesciu na emeryturze a tesciowa na rencie, a w ostatecznosci mamy jeszcze pradziadkow pod reka no i ja bede pracowac w domu wiec tez ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
AGNIESZKA M
(AGA76)
Wyjadacz
Kasiar12 to masz super,ze masz z kim zostawic Zuzie i to az z tyloma osobami do wyboru Extra!
Tuptusia tez musze z ciekawosci sie dowiedziec czy po roku bedzie trzeba znow skladac wniosek o rodzinne bo do tej pory myslalam,ze to jest jednorazowy wniosek
Aleks26 ja tez bede miala problem z kim zostawic synka jak mi go kiedys do przedszkola nie przyjma ale pewnie wtedy jedynym wyjsciem bedzie zatrudnienie niani choc nie jestem zbyt za tym rozwiazaniem mimo,ze ma plusy w postaci tego,ze nie chorowaloby mi dziecko tak czesto jak w przedszkolu bo naczytalam sie jak to dzieci choruja tu w przedszkolach bo rodzice daja swe pociechy do przedszkoli mimo kataru,kaszlu,goraczki-masakra jesli to prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(Mrux27)
Stały Bywalec
wera1517 napisał:
Mrux27 napisał:
Całą kwotę becikowego na raz dostaje się gdy mama nie pracuje, mamy które pracowały dostają wychowawcze 100% zarobków na 10 miesięcy lub 80% na 12 miesięcy. Dokładnie jest to obliczane w tygodniach.
Wszystko dokładnie powiedzą Ci w navie.

to ty o macierzynskim mowisz bo wychowawczxe to sie ustala miedzy toba a pracodawca jest na rok przez 1 rok zycia dziecka i to jest niestety nie platne


tak o macierzyńskim mówie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(Mrux27)
Stały Bywalec
Tak takie są minusy przedszkola że dzieci łapią choroby jedno od drugiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
AGNIESZKA M
(AGA76)
Wyjadacz
Mruxia no w sumie racja,ze cos za cos jesli chodzi o przedszkole No ale przedemna jeszcze sporo czasu wiec sie na zapas nie bede martwila...Mam teraz inny niesprawiedliwy klopot na glowie wiec terazniejszosc mnie martwi a nie przyszlosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(Mrux27)
Stały Bywalec
A czym ty się tak martwisz ???
Ja to zawsze jestem takiego zdania że jeżeli my i nasze dzieci : chodzimy, widzimy, mówimy, słyszymy i jesteśmy zdrowi - TO NIE MAMY PROBLEMÓW
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
TAK TE PIENIĄZKI NALEŻA SIE JEŚLI DZIECKO NIE CHODZI DO PRZEDSZKOLA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(Mrux27)
Stały Bywalec
Jeżeli dziecko chodzi do przedszkola do 19 - tu godzin tygodniowo to też się należy ale 50% mniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok