Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1549 Postów

(aga31)
Maniak
Kasia, ale mala podobna do taty. Pewnie tata bardzo szczesliwy Moj mezus sie nie moze doczekac, az bedzie mogl mala przytulic Ja nie ogladam zadnych programow. Ale to tylko dlatego, ze ja w ogole malo ogladam tv. Duzo czytam i mam zawsze duzo wazniejszych rzeczy do zrobienia Chociaz, pewnie jak bym trafila na taki program to wzroku bym nie oderwala i tez bym sie poryczala Dostalam dzisiaj wlasnie zaproszenie do szpitala na bezplatny kurs o ciazy,porodzie i pologu. Po polsku i za darmo. Chyba sie zglosze i pojde
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Prosze nie zazdroscic i bez uroczkow

Aga31 tylko Ty i dziadek mojego meza uwazacie ze jest do niego podobna hehe

Od malej zabrali juz ruleczki tlenowe nawet z lozeczka, ma tylko podpiety aparat ktory kontroluje jak sobie radzi , no i przezylismy pierwsze karmienie, malutka zaczela ssac i to za pierwszym przystawieniem do piersi pielegniarki mowia ze jest bardzo madra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
no to widac odrazu ze zuzia radzi sobie z cycusiem ja przy 1 dziecku nie wspominam za dobrze karmienia piersia bo mala nie umiala ssac i tylko ryczalam z bolu wiec kasiar pozazdroscic takiego latwego karmienia myslalam ze taki karmienie jest tylko w filmach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
dziewczyny pomóżcie. Kurde od dwóch dni zauważyłam że strasznie obniżył mi się brzuszek a co za tym idzie okropne bóle przy poruszaniu sie mojego maleństwa czy któraś z Was miała coś takiego. te bóle sa na samym dole, nie kwawie ani nic w tym rodzaju, tylko przy poruszeniu się Adasia czuje okropny ból.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Ja mialam taki bol na kosci biodrowej bo jest wieksze bardzie pod koniec ciazy - tak mi wytlumaczyl lekarz. (u mnie zaczelo sie 2 dni przed porodem)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
ja przed samym porodem tez mialam takie bole ze czasami plakac sie chcialo!pewnie twoj Adas juz po prostu chce popatrzec na swiat z drugiej strony hehe.powodzenia Ci zycze!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
gratulacje kasiar śliczną macie córeczkę,a do kogo podobna to nie potrafię stwierdzić.Aby była zdrowiutka,dużo zdrówka dla Was i powodzenia w nowej sytuacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
hejka dzieuchy mam pytanie?ile lezy sie po cesarce???? dzidzie przekrecali mi tydzien temu glowka w dol i udalo sie a dzisiaj bylam na usg i okazalo sie ze dzidiza spowrotem obrucila sie glowka do gory ma za duzo miejsca i sie przekrecila namawialli mnie na rodzenie posladkowe ale ja na to sie nie zgodzilam boje sie rodzenia posladkowego jestem ciekawa bo jak lekarka mi mowila ze tu czesto rodza posladkowo ile tak naprawde matek rodzi posladkowo wiec jak nie udalo im sie namowic mnie na posladkowo to na dniach mam juz umowiona cesarke i jestem ciekawa ile dni ise lezy?? a moze ktoras miala juz cesarke?? i mi troceh opowie jaqk bylo.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
wiesz martynka moja kolezanka byla tu w identycznej sytuacji jak ty,tylko ze jej nawet nie proponowali rodzenia posladkowo.zrobili jej cesarke-blizne ma tak mala jakby ja ktos dlugopisem maznal-doslownie.wiem ze nie lezala dlugo ale konkretnie ile to nie pamietam.powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok