Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

852 Posty

(kasiar12)
Maniak
My jestesmy po wizycie kontrolnej, dzidzia lezy tak jak lezala ... jedyne co to dl. macicy mam 34 (powyzej linii ale dalej w normie) lekarz stwierdzil ze albo dzidzia jest duza, albo jest wiecej wod plodowych. U nas do terminu 4 tyg. i 4 dni

Martynka- jaka mialas dl. ok 36tyg?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
kasiar naprawde niewiem nie pamietam.to dobrze ze wszystko w porzadeczku u ciebie i z dzidzia pewnie juz doczekac sie niemozesz jak ja .trzymam kciuki za ciebie za siebie i wszystkie przyszle mamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Martynka a nie masz wpisane na karte ciazy, ja u siebie mam taki wykres pomiarowy

Ja tez za Ciebie trzymam kciuki ( za siebie tez ) ale u nas teraz najwazniejszy ten numer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
kasiar na tym wykresie mam 31 cm w 34 tygodniu ale u mnie wiesz dzidziol byl w poprzek obrucony ciagle sie przekrecal takze polozna roznie miezyla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Ehh... u nas jak sie nic nie dzialo to sie nie dzialo...
od wczoraj mam bole w plecach i brzuchu... nie sa regularne , odleglosc miedzy nimi tez dluzsza...
a dzis rano na wkladce pojawil sie brazowy sluz. Dzwonilismy do szpitala i kazali czekac az bedzie sie cos dziac . Miesiac do terminu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
kasiar na ten sluz to ja czekam z niecierpliwieniem ja mam 2 tygodnie to terminu ja to juz bym chciala urodzic a moj mezus mnie pociesza ze dzidzi dobrze w brzuszku i niech se tam sobie jeszcze posiedzi a co de tego sluzu to jest ten czop sluzowy co jak sie zaczyna to on odchodzi bo tak on zabezpieczal dzidzie przed infekcjami i jak ma kolor bialy przezroczysty to porod moze dopiero sie rozpoczac za tydzien a jak z krwia to w ciagu 24 godzin tak wyczytalam ale kochana miesiac to masz jeszcze troche czasu dzidziusiowi cos sie spieszy na swiat trzymam kciuki bedzie dobrze tylko sie nie stresuj ja tez mam czasami zazwyczaj popoludniu bole w brzuszku i krzyzu codziennie je mam ale nie regularne i krutkie takze zostalo tylko czekanie ale jak mnie boli to sie nie boje tylko wrecz odwrotnie jestem podniecona ze juz sie cos zaczyna a tu nic buziole i pisz jak tam u ciebie jakie postepy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
kasiar a powiedz no mi z kim ty sie wybierasz na porodowke zabierasz meza ze soba bo ja tak nie wyobrazam sobie isc sama
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
No ja tez uwazam ze cos sie malej spieszy... sluz sie pojawil ale narazie przestalo, wiec mam nadzieje ze sie jeszcze nic nie zaczyna
moglaby jeszcze tydzien posiedziec w brzuszku. Stresowac sie nie stresuje, leze sobie i czekam ...
Bole w brzuchu mam tak roznie, czasem 30 min, czasem dluzej.
Smieje sie do meza ze 2 dni temu spakowalam sie do szpitala a dzien pozniej dostalam boli xD
Milego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Pewnie ze zabieram meza ze soba, pomimo ze znam b.dobrze angielski, a on norweg to zawsze lepiej gdyby sie cos dzialo nikogo innego oprosz tesciow, dziadkow i siostry od meza tu nie mam heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Nasza Zuzanka juz na swiecie waga 2390g, 47 cm, ur.12:26 <3
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok