Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
NO I JAK TAM KALKULACJE DZIEWCZYNY CHŁOPAKI GÓRA ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(Mrux27)
Stały Bywalec
Całą kwotę becikowego na raz dostaje się gdy mama nie pracuje, mamy które pracowały dostają wychowawcze 100% zarobków na 10 miesięcy lub 80% na 12 miesięcy. Dokładnie jest to obliczane w tygodniach.
Wszystko dokładnie powiedzą Ci w navie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
239 Postów

(FOTOGRAFIK)
Stały Bywalec
Jak przyjdzie czas to sie wszystkiego dowiem narazie skupiam sie na masowaniu brzuszka... hehe... w planach mam tez zakup takich wielkich sluchawek zeby jej sie tam noe nudzilo to sobie troche dobrych nutek poslucha... No i oczywiscie tatusiowego gledzeniach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Mrux27 napisał:
Całą kwotę becikowego na raz dostaje się gdy mama nie pracuje, mamy które pracowały dostają wychowawcze 100% zarobków na 10 miesięcy lub 80% na 12 miesięcy. Dokładnie jest to obliczane w tygodniach.
Wszystko dokładnie powiedzą Ci w navie.

to ty o macierzynskim mowisz bo wychowawczxe to sie ustala miedzy toba a pracodawca jest na rok przez 1 rok zycia dziecka i to jest niestety nie platne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Moni, 5 tys placa tylko od 13 do 18 miesiaca. Od 19 do 23 miesiaca placa 3 tys
O becikowe starac sie mozna po 26 tygodnia
www.nav.no/skjema/Skjemaer/Privatpersoner/Skjemaveileder11/SkjemaveilederPrivatperson?entrance=classic&key=267385
stad mozna pobrac wniosek
Tutaj nie ma macierzynskiego Jest platny urlop rodzicielski Foreldrepenger. I jest to 47 albo 57 tygodni. Zalezy czy platne 100% czy 80 %. Ale z teg 12 tygodni jest tylko taty. Mama moze wziasc caly urlop tylko w szczegolnych przypadkach. Wiec nie jest to rok ani 10 miesiecy

Niusia89, ja bede skladala wniosek o kontantstøtte zanim Julka skonczy rok. Nie wiem ile rozpatruja wniosek. A placa tylko 3 miesiace wstecz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
TAK WIEM AGAZE TYLKO PRZEZ ROK TERAZ OD SIERPNIA JEST NOWY PRZEPIS BO BYŁO PRZEZ 2 LATA ALE 3 TYS TY KOCHANA WOGOŁE JESTEŚ NA BIERZĄCO W TYCH PRZEPISACH JAK JAK NIE WIEM PIERWSZE CO TO DO CIEBIE UDERZAM WIESZ JA NIE BYŁĄM JESZCZE Z OSKAREM NA TEJ POLICJI ZAMELDOWANY JEST W POLSCE I NA TYM SKOŃCZYŁAM MUSZE SIE POTEM CIEBIE JESZCZE PODPYTAĆ CO Z CZYM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
AGA A CO TO kontantstøtte?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Monika Wójcik
(Niusia89)
Nowicjusz
No wlasnie bo nie wiedzialam czy juz moge skladac czy poczekac do roczku ale zloze tuz przed pierwszymi urodzinkami bo lecimy na impreze do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
AGNIESZKA M
(AGA76)
Wyjadacz
Hejka mamuski
W nocy padal snieg wiec myslalam,ze ta paskudna zima znow wrocila a tu z rana prosze-sloneczko i temp na plusie
Rhplus plec podobno wlasnie tak jak Ty napisales uzalezniona jest od dnia cyklu.Gdzies to kiedys czytalam ale gdzie to bij zabij nie pamietam-napewno w necie
Halas Ty masz tak jak ja mialam,ze przy dwoch corciach marzyl mi sie chlopiec choc nie myslalam,ze mi sie uda i raczej stawialam na to,ze nigdy nie uda mi sie powiedziec do dziecka SYNKU ale jak widac los decyduje za Nas co ma byc i co bedzieWiec nigdy nie mow nigdy...
Tuptusia mozna sie starac o becikowe juz od 26 tc ale trzeba miec nr.personalny.Pamietam,ze od 26 tc bo niecierpliwie liczylam tygodnie do momentu,az bede mogla zlozyc wniosek hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Niusia89, tak bedzie chyba dobrze
Moni,ok kontantstøtte to ten zasilek na dziecko do 2 roku zycia. Kiedys bylo do 3-ciego
5 tys placa od 13 do 18 miesiaca. Od 19 do 23 miesiaca placa 3 tys
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok