Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1549 Postów

(aga31)
Maniak
marzenie, a ja myslalam,ze nie mozesz znalezc takich jak Ci sie podobaja Ja przechodzilam do 8 miesiaca w normalnych dresach. Tylko o jeden rozmiar wiekszych No i mialam 1 spodnie i 1 legginsy ciazowe. I w nich chodzilam do konca bo mialy ten szeroki pas co sie rozciagal Z butami nie mam problemu bo chodze w adidasach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
619 Postów
Wyjadacz
ale i tak fajnie kasiar ze lecisz sobie
heh aga za nie dlugo adidaski trzeba bedzie zmienic na zimowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
agusss,ja to mam wersje zimowa adidasow Jakos najlepiej sie czuje w sportowych bucikach. A jak zakladam takie bardziej wyjsciowe to tylko na koturnie,bo inaczej to bym zaryla nosem w ziemie Kiedys biegalam non stop na obcasach ale tutaj to sie wszystko pozmienialo. Na poczatku sprzatalam wiec gdzie tu zakladac jakies fajne buciki. A teraz jak juz nic nie robie to mi sie znowu nie chce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
dziewczyny pytanko do Was: przy załatwianiu paszportu pani w konsulacie zapytała się czy chcę żeby papiery mojego syna zostały przesłane do Pl no i oczywiście ten polski akt urodzenia. Ja myślałam, że to co oni wysłali do PL to juz tam zostanie, dziś jednak moja mama dowiedziała się że te papiery które konsulat wysłał do Pl zostały w gminie wpełnione i z powrotem wróciły do norwegii.teraz kochane chcac mieć polski akt urodzenia i nadać dziecku nr PESEL gdzie ja mam się cholera udać?? do konsulatu??? chce ten pesel załatwić bo małemu chcemy dowód wyrbić a wiem że to jest wtedy potrzebne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Ewelina,ja tez poprosilam o zalatwienie aktu polskiego w konsulacie. Jeszcze nic nie przyszlo, wiec nie wiem jak sie to skonczy. Ale, jaki adres podalas na wniosku? Gdzie do Norwegii wrocily te papiery? Jak mi sie cos takiego wydarzy,to pojde w Polsce do gminy osobiscie i zalatwie akt urodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
95 Postów
Karolina :)
(Karolina2)
Początkujący
Aga ty się ciesz że Hania spała Ja to do niej mówię że ma być grzeczna bo nam odstraszy wszystkie klientki i ze świnki peppy nici ( ona pozwala wszystkim domownikom chodzić do pracy pod warunkiem że idą pracować na świnkę peppę)

Aleks26 a co z tobą się dzieje?bo aż się zmartwiłam a nie mogę doszukać się strony gdzie pisałaś co i jak.

Dziewczyny czy wiecie coś o wyprzedażach które mają być w weekend?? czy to obejmuje wszystkie centra handlowe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Monika K
(Moni26)
Wiking
EwelinaM
My polski akt urodzenia malego dostalismy na wskazany przez nas adres,tu w norwegii. Nastepnie musielismy zamledowac synka w miejscu gdzie jestesmy w polsce zameldowani. Zlozylismy wnosek gdzie musza byc wlasnoreczne podpisy,po ok 3 tyg dostalismy pesel ,ktory odebrala babcia i dopiero potem wniosek o dowod i znow osobiscie tak samo jak po jego odbior.
Tak bylo w moim miejscu zamieszkania ,byc moze w innym miescie jest inaczej.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
ja już nie pamiętam jaki adres podałam, ale chyba tu gdzie mieszkam, a papiery zostały wysłane podobno do konsulu jak sobie pomyślę że mam do nich dzwonić to aż mnie skręca bo obsługa jest tam okropna. Jakbym wiedziała że oni tak to załatwiają to nie płaciłabym im i było by szybciej i prościej. dziś chyba napisze do nich emaila żeby sprawdzili to i żeby przysłali mi na mówj adres, a wtedy powiem Wam co i jak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Monika K
(Moni26)
Wiking
Dopiero teraz konsul odesle to do Ciebie,my tak mieslismy. Cala reszte musielismy zalatwic w Polsce i osobiscie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Ja podalam swoj polski adres,wiec zobaczymy co z tego bedzie. I wiem,o czym piszesz jesli chodzi o konsulat. Jak sie trafi na taka jedna mloda dziewczyne to jakas masakra jest. Jest bardzo nieprzyjemna. Ale chyba nie masz wyjscia. Musisz tam zadzwonic albo pojechac.
Karolina, a co to ta swinka??? A wyprzedaze sa wszedzie teraz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok