Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
andrzej bernacki
(hakero)
Wiking
Cześć wszystkim mieszkam w Sandnes czesto bywam w Stavanger w klubach i Sandnes ale najwiecej rodakow to zawsze mozna spotkac w Sandnes klubie STORM ochroniarze to polacy przyjemna atmosfera 2 pietra dyskoteki . w Stawanger jest duzo wiecej klubow ale tam mam wrazenie ze wszyscy zachowuja sie anonimowo rodakow rodaczek zawiele tam nie poznalem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof Hirsz
(krzyhir)
Wiking
Hej,

Zapraszam was na strone facebookowa gdzie zamieszczamy info o Eventach organizowanych przez moja firme...

www.facebook.com/histagepage

Organizujemy co jakis czas imprezy kierowane do naszej Mniejszosci Narodowej, ale nie tylko...

14.09 gra Gooral i Jamal oraz kilku dj z Polski....wszystko znajdziecie na stronie

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
dziewczyna szamana napisał:
Jesli chodzi o fajne kluby w Sandnes to teraz odnowili Ca du vil i zrobili na gorze Storm www.facebook.com/stormsandnes?ref=ts&fref=ts
sa w tym lokalu 3 osobne sale z rozna muzyka Do Storm moga wejsc tylko osoby ubrane powiedzmy bardzo elegancko.
Jesli chodzi o cene to jest to 100 kr od osoby cena piwka to chyba 90 kr nie jestem pewna.

Dla osob lubiacych koncerty live oraz typowa dyskotekowa muzyke polecam Megleren www.facebook.com/MeglerenOlVinstue?ref=ts&fref=ts
Tutaj sa dwa pietra na pierwszym co tydzien gra ktos inny na gorze jest normalna dyskoteka (muzyka puszczana z kompa przez barmanow) minusem jest maly parkiet ale i tak uwazam ze jest tam calkiem klimatycznie wejsciowka to 50 kr cena piwka to 80 kr jesli sie nie myle.

w Saturnie bylam raz i jak dla mnie lipa straszna...bardzo ciasno stolik na stoliku parkietu praktycznie brak wejsciowka 100kr. osobiscie nie polecam.


Tydzień temu zrobilem sobie mały rajd po klubach Sandnes-Bryne Stwierdzam ze mój salon ma większy parkiet do tańczenia jeśli chodzi o kluby w Sandnes Pierwszy był ALIBI- porażka chill-out. Pusto bez dj-a sobotni wieczór muzyka z kompa, jak spytałem barmana czy będzie DJ to powiedział ze jak się ludzie może uzbieraja to o 1:00 będzie grał Potem był SATURN do którego nie wszedłem bo jak spytałem przy wejściu czy są juz ludzie to usłyszałem ze bardzo mało i zrezygnowałem Wierze koleżance na słowo ze mala dziura i stol na stoliku Wybilem wiec w stronę STORM- tam było najkolorowiej i nic poza tym Sporo ludzi jak na ta porę, ale to zapewne dlatego ze tam jest najładniej i nic po za tym. Muzyka na dole to dance dno Jedynie na górze mój ziom DOC LELO trzymał poziom, nie moje klimaty bo bardziej hip-hopowo ale robil dobra robotę Potem pojechałem do Bryne głównie ze względu na klub w którym będę grał KONGO I tu ku mojemu zdziwieniu WYPAS!!! Najpierw był KRAZY nattklubb i normalne różne klimaty-ogólnie fajnie Na koniec zostawiłem KONGO i Fritz- ten sam budynek ten sam właściciel i 2 różne światy Fritz Bar & Lounge jasno i przestrzennie z tarasem, a KONGO ciemniejszy lokal z dobra klubowa electro-housowa atmosfera Moje klimaty!!! 10-go rozpieprzam ta bude progressywnie Na koniec dodam ze Sandnes się chowa do Bryne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok