Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ogrod - Norwegia

Czytali temat:
renata gustavsen Boguslaw Ryszard Zakrzewski Jan Maryjan mart enty N O boj fra oszlo Darek1234 natura Riggman Monia Monia HeadlessAxolotl (1931 niezalogowanych)
51 Postów
renata gustavsen
(ren1706)
Nowicjusz
hej
czy sa tu osoby ktore intresuja sie ogrodnictwem i maja ochote na wymiane doswiadczen ...ja wlasnie przeprowadzilam sie w nowe miejsce gdzie mam duzy ogrod ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Nie wiem jak inni ale moim zdaniem w Norwegii nic nie rosnie tak jak by sie chcialo ze wzgledu na zmozone i mala ilosc slonca. Ja tez mam duzy ogrod i co roku w szklarnii mecze sie z ogorkami grutowymi, pomidorami i tutaj najlepiej rosna chwasty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
natura
(natura)
Wiking
Hei,To mozemy pogadac
Ja sie interesuje,rosnie wszystko co chce,ale dosc wczesno trzeba sie przygotowac z wysiewem.Mieszkam okolo 45km od Oslo w strone Szwecji wiec w zimniejszej czesci,przyznaje ze mogloby byc lepiej z uprawa warzyw.
Nie uznaje opryskow,dla mnie zdrowie jest wazne,korzystam co natura daje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
niewiem jak ty chcesz sie interesowac ale bez szklarni to tu kiepsko ze wszystkim gdyz zwyczajnie jest zbyt malo dni slonecznych w norwegii, sadze juz ktorys rok z rzedu i np pomidory rosna mi do ok 2 m z sadzonek co kupuje od takiego zaufanego goscia w oslo , staram sie brac wczesne tylko to musze je pozniej lezakowac we wrzesniu na stole bo duzo zielonych jest, jakies rzeczy typu dynia czy arbuz to tez niebardzo bo za zimno. W norwegii rosna jedynie dobrze ziemniaki i chwasty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
natura
(natura)
Wiking
Tez mam pomidory ze szklarni ktore sam wysiewam i lezakuja sobie jak juz zimne dni przychodza,a reszta warzyw rosnie pod golym niebem razem z chwastami,a co tam... to tez rosliny)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok