Witam. Nareszcie ciepło..sezon rowerowy można zaczynać... są chętni na jutro ??...okolice Oslo..na początek Sørkedalen...punkt zborny Bogstad parking..czas do dogrania..Najlepiej rower górski.. trasa dla średniaków
)
10 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Glimt Bygg AS dynamicznie rozwijająca się firma budowlana w Norwegii, poszukuje stolarzy, cieśli do długoterminowej współpracy przy małych i dużych projektach. Mobil.405 94 149