Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

10 Postów
Tomasz J
(Vector)
Wiking
Moze w przyszly weekend zbierze sie ekipa iwydkoczymy wieksza grupą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
MG Go
(migo)
Wiking
Ponawiam pytanie. Ktoś chętny na trasę około 170-200 km? W ubiegły weekend objechaliśmy finnemarkę.

www.strava.com/activities/724729155
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Pawel Tynek
(Pawtyn)
Wiking
Ponawiam pytanie o wyjazdy rowerowe. Jestem z asker. Chętnie się doczepię do grupy na wyjazdy rowerowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
cynka oslo
(cynkaoslo)
Wiking
Zawsze chętnie pokręce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
MG Go
(migo)
Wiking
Ja również chętnie pokręcę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Pawel Tynek
(Pawtyn)
Wiking
Świetnie że znalazło się kilka chętnych osób na forum , które chcą pokręcić się rowerem po okolicy. Ja proponuję utworzenie grupy na FB. Tam będzie nam się łatwiej komunikować i umawiać na wyjazdy, wrzucać zdjęcia itd. Mam nadzieje , że zapał Wam nie minie. Teraz życzę Wam dużo spokoju i radości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
cynka oslo
(cynkaoslo)
Wiking
Świetny pomysł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Pawel Tynek
(Pawtyn)
Wiking
Witam ponownie po ŚW. Stworzyłem dziś grupę na FB. Grupa nazywa się Rowerem razem gnać He... nic innego mi do głowy nie wpadło. Dziś byłem na pierwszej wycieczce po świętach. Zachęcam do dołączania się i wspólnych wyjazdów. Myślę ze fajnym miejscem spotkań do wspólnych wyjazdów może być parking przy Semsvannet w pobliżu Asker. Jest tam parking samochodowy tuż obok jeziora. Mam nadzieję, że będzie nas więcej. Mój następny wyjazd planuję na poniedziałek ok. godz 16. kierunek Egge i jezioro Garasjø.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok