Marius13 napisał:
Czesc Krzys dawno Cie nie bylo
witam serdecznie ,w Polandi byłem ,wiele spraw do załatwienia było
Czesc Krzys dawno Cie nie bylo
witam serdecznie ,w Polandi byłem ,wiele spraw do załatwienia było
1 NOK
Szukamy osoby, która w ciągu ostatniego roku sprowadziła swój samochód z Norwegii do Polski lub dopiero planuje to zrobić. Oferujemy pomoc w odzyskaniu części opłat. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to szukamy właśnie Ciebie! A może znasz kogoś, kto sprowadził swój samochód z Norwegii do Polski? Daj mu znać, że pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do wypełnienia formularza. Formularz lub kontaktu na ...