Hej...jestem jeszcze....
,,Niebo,,
Błękit nieba nade mną rozpięty
Niezwykłe codzienności
Podziwiam
Leżę w wysokiej trawie
Skrywającej mnie przed światem
Ręce zaplecione pod głowę
Ja i moje niebo
Skrawek wycięty z wszechświata
Cieszę się chwilą
Wolnością myśli
Radością podziwiania
Muzyką ciszy
Śpiewem kwiatów
Blaskiem słońca
Cudem którego mogę dotknąć
Poczuć pod palcami.....
,,Niebo,,
Błękit nieba nade mną rozpięty
Niezwykłe codzienności
Podziwiam
Leżę w wysokiej trawie
Skrywającej mnie przed światem
Ręce zaplecione pod głowę
Ja i moje niebo
Skrawek wycięty z wszechświata
Cieszę się chwilą
Wolnością myśli
Radością podziwiania
Muzyką ciszy
Śpiewem kwiatów
Blaskiem słońca
Cudem którego mogę dotknąć
Poczuć pod palcami.....


