Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Z tego co wiem na Glommie od niedawna wprowadzono opłaty .....co do węgorzy i kar za nie hmmmm osobiście lowie na spinning a wegorze raczej gum nie biora wiec problem z glowy Co do zyczen "żeby Ci dowalili za te wegorze" hmmmmm "nie zycz drugiemu........."Co z wami ludzie jest dlaczego tacy zawzięci na innych???????????????????????????????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
Bylem na Glomie w fedsund i sie zawiodlem. Gdzie tam mozna lowic z brzegu, bylem kolo boiska i plytko, cisza, nawet okonia. Ale ze ja nic nie lowie? Jakas kara:> pozdro
Prosze o miejscowke na priv haha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Marius13 napisał:
Z tego co wiem na Glommie od niedawna wprowadzono opłaty .....co do węgorzy i kar za nie hmmmm osobiście lowie na spinning a wegorze raczej gum nie biora wiec problem z glowy Co do zyczen "żeby Ci dowalili za te wegorze" hmmmmm "nie zycz drugiemu........."Co z wami ludzie jest dlaczego tacy zawzięci na innych???????????????????????????????????????

Nie zawzieci polacku, nie zawzieci. Realni bardziej. Pozniej placzecie na forum, ze wam jasta102 opinie w Norwegii psuje, bo tepi polactwo na kazdym kroku. Jednak kiedy lamiecie przepisy , robicie chamowe na lowiskach, to wtedy "zawzieci" wam dokuczaja i zle zycza Wedkuje w Norwegi(na wodach slodkich) 10 lat. Znam wiele osob zarzadzajacych lowiskami. Slyszalam juz za duzo i widzialam wystarczajaco. Rok temu , na Romeriksåsen, grupa "dzielnych, polskich zuchow", odwalila taki numer z sieciami, ze wstyd bylo sluchac Na szczscie, zaplacili slono. Jest calkowity zakaz polowu na "zywca", ale glaby tego nie rozumieja. Nie rozumieja, ze nie mozna na lowiskach robic tego co w Polsce.
Wiec zapytam, tak jak TY: co z wami jest ludzie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Dariusz Makowski
(jahu21)
Stały Bywalec
Byłem dziś chwilę na Tunevannet -spining i nic żadnego puknięcia sandacza ani skubniecia okonka chyba przez tą pełnię księżyca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Marius13 napisał:
Z tego co wiem na Glommie od niedawna wprowadzono opłaty .....co do węgorzy i kar za nie hmmmm osobiście lowie na spinning a wegorze raczej gum nie biora wiec problem z glowy Co do zyczen "żeby Ci dowalili za te wegorze" hmmmmm "nie zycz drugiemu........."Co z wami ludzie jest dlaczego tacy zawzięci na innych???????????????????????????????????????

Nie zawzieci polacku, nie zawzieci. Realni bardziej. Pozniej placzecie na forum, ze wam jasta102 opinie w Norwegii psuje, bo tepi polactwo na kazdym kroku. Jednak kiedy lamiecie przepisy , robicie chamowe na lowiskach, to wtedy "zawzieci" wam dokuczaja i zle zycza Wedkuje w Norwegi(na wodach slodkich) 10 lat. Znam wiele osob zarzadzajacych lowiskami. Slyszalam juz za duzo i widzialam wystarczajaco. Rok temu , na Romeriksåsen, grupa "dzielnych, polskich zuchow", odwalila taki numer z sieciami, ze wstyd bylo sluchac Na szczscie, zaplacili slono. Jest calkowity zakaz polowu na "zywca", ale glaby tego nie rozumieja. Nie rozumieja, ze nie mozna na lowiskach robic tego co w Polsce.
Wiec zapytam, tak jak TY: co z wami jest ludzie ?


wyluzuj kobieto... zgadza sie polacy czesto robia rozne numery ale czasem zdaza sie to z niewiedzy...np ja bylem kilka razy na jeziorze z roznymi ludzmi nie placac bo nie wiedzialem czy sie placi za polow a jeziorach czy nie, czy wolno czy nie wolno... a kazdy kogo pytalem mowil inaczej !!!!
Tak czy inaczej uwazam ze pewnie maly procent naszych robi dziadostwo z premedytacja, a reszta pewnie z niewiedzy itp..

A jesli chodzi o norwegow to dopiero obora sie dzieje!! bylem kilka razy i powiedzialem dosc!!!
Wiecej pijanstwa i smieci niz ryb!!!
A prze Ciebie zawisc przemawia - agresja!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
Mario mozesz to babsko zablokować aby nie pisała w tym wątku ?? to twoj wątek wiec go czyść
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
Lindemans napisał:


Nie zawzieci polacku, nie zawzieci. Realni bardziej. Pozniej placzecie na forum, ze wam jasta102 opinie w Norwegii psuje, bo tepi polactwo na kazdym kroku. Jednak kiedy lamiecie przepisy , robicie chamowe na lowiskach, to wtedy "zawzieci" wam dokuczaja i zle zycza Wedkuje w Norwegi(na wodach slodkich) 10 lat. Znam wiele osob zarzadzajacych lowiskami. Slyszalam juz za duzo i widzialam wystarczajaco. Rok temu , na Romeriksåsen, grupa "dzielnych, polskich zuchow", odwalila taki numer z sieciami, ze wstyd bylo sluchac Na szczscie, zaplacili slono. Jest calkowity zakaz polowu na "zywca", ale glaby tego nie rozumieja. Nie rozumieja, ze nie mozna na lowiskach robic tego co w Polsce.
Wiec zapytam, tak jak TY: co z wami jest ludzie ? [/quote]
a co ty jedyna jezdzisz na ryby ?? przykładów bydła i chamstwa norków widziałem na pęczki ,więc umoralniaj swoich ,jak ci się polactwo niepodoba to wypad z tego wątku
mozna w inny sposób powiadomić ludzi że zle postepują ,ale ty masz swoj styl wiec ja mam też swoj i zycze ci :
aby ci pi.da drutem kolczastym obrosła ,,,,,,,,,,,, tyle w temacie

zawsze jakieś robactwo musi się wpier,,,,ć w temat .co za qrwy ?
a teraz zgłoś gdzie chcesz i co chcesz mam nato wyjebane !!!
Mariusz twoj wątek Ci zaśmiecają ,zrób coś z tym !!!
zablokuj to wstretne babsko co wszedzie wtrąca swoje trzy korony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
jakiś mechanik od silników zaburtowych jest na tym wątku ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
crazy chris napisał:
jakiś mechanik od silników zaburtowych jest na tym wątku ???
ale mi ciśnienie podniosła stara rura bardaszana
a można napisać :
panie i panowie z tego co wiem w norge jest całkowity zakaz połowu węgorza ,groża duże kary ! ostrzegam
dorsz też ma wymiar ochronny w oslo chyba 37 cm ,wiec nie zabierajcie narybku
choć norki robią to nagminnie ale nie bierzcie przykładu z noractwa
szczupaka mozna delikatnie wypuścić do wody zamiast przecinać brzuch i do wody lub na brzeg ,co wielokrotnie widziałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Dariusz Makowski
(jahu21)
Stały Bywalec
trader47 napisał:
Witam
Przy okazji, czy na glomie obowiazuja oplaty, jakie? Chodzi mi o dolny odcinek. Do tej pory znalazlem sprzeczne info.


Hej. Z tego co ja szukałem w necie i co potwierdził mi dziś starszy kolega norek z pracy który też łowi to dopiero od fosy w Sarpsborg w dół bez oplat. Na Agaardselva od autostrady E6 w dół tez bez opłat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok