Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
jahu21 napisał:
19chasia91 napisał:
nie jest aż tak kolorowo ja nie łowie, ja tylko przeszkadzam, pisze w imieniu faceta
wczoraj na glommie sandaczyk i jakas drobnica okonkowa.
może ktos myśli o nocce weekendowej w najblizszym czasie na gllomie albo vansjo?


Przemko ma zawitać w nasze strony może da się namówić na jedną nockę na Vansjø bo ja chętnie. Może za dwa tygodnie w weekend bo teraz smoczyca przyleciała tzn.tesciowa z teściem


Hej wszystkim,ja siedzialem z piatku na sobote cala noc na lodce w Hemnes i zlapalem trzy szczupaki,niestety sandacza nadal nie widzialem anie wegorza

Darku oczywiscie jestem otwarty na zaproszenie i doczekac sie nie moge jak razem powedkujemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Asia P.
(19chasia91)
Początkujący
my też sobota-niedziela na nocce na glommie, 1 średni sandacz, 1 okoń i kilka płotek, przez cała noc na grunt tylko płoć, strasznie maaaarnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Dariusz Makowski
(jahu21)
Stały Bywalec
Ja z piątku na sobotę na Glomie przy wejściu w morze sześć Węgrzy nie za duże i mnóstwo płoci. Obok mnie dwóch jeszcze lowilo jeden miał sandacza 2.7 kg. i to wszystko ale ten drugi pokazywał mi zdjęcia z nocki czwartek /piątek i miał sandały 4.7 kg i dwa około 3kg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Dariusz Makowski
(jahu21)
Stały Bywalec
crazy chris napisał:
ja w ten weekend Smola ,wyspa koło Hitry ,jade sprawdzić nowe tereny i hyte
a z tym tyryfjorden to nie przesadzajcie az tak duzo ryb tam niema


Chris co tam łowiłeś na Tyrifjorden I jakie wyniki ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
napisał:
crazy chris napisał:
ja w ten weekend Smola ,wyspa koło Hitry ,jade sprawdzić nowe tereny i hyte
a z tym tyryfjorden to nie przesadzajcie az tak duzo ryb tam niema


Chris co tam łowiłeś na Tyrifjorden I jakie wyniki ?

na tyrifjorden łowiłem lucki i okonie , niby duzo sztuk ale małe najwiekszy koło 90 cm
jeśli chodzi o zębatego to tylko Mjosa nie widze innego lepszego miejsca ,jeśli ktoś ma łódke ,a bez łodki Glommma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
jahu21 napisał:
Ja z piątku na sobotę na Glomie przy wejściu w morze sześć Węgrzy nie za duże

Wegrzy, czy wegorzy ?
Pytam, bo jesli to byly wegorze, to juz pisalam wczesniej, ze w Norwegii obowiazuje calkowity zakaz polowu wegorzy i kary sa bardzo wysokie. Mam nadzieje, ze pewnego dnia zaplacisz taka kare, ze nie tylko wegorzy w Norwegii Ci sie odechce, ale innych ryb rowniez.

www.fiskeridir.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Witam kiedy wedzimy wegorzyki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
mam pytanie, gdzie jest blad? zarzucam krewetke z ladu i od razu obzeraja ja malutkie rybki. W taki sposob to ja tylko dokarmiam je . jakies pomysly ? porady ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Dariusz Makowski
(jahu21)
Stały Bywalec
Lindemans napisał:
jahu21 napisał:
Ja z piątku na sobotę na Glomie przy wejściu w morze sześć Węgrzy nie za duże

Wegrzy, czy wegorzy ?
Pytam, bo jesli to byly wegorze, to juz pisalam wczesniej, ze w Norwegii obowiazuje calkowity zakaz polowu wegorzy i kary sa bardzo wysokie. Mam nadzieje, ze pewnego dnia zaplacisz taka kare, ze nie tylko wegorzy w Norwegii Ci sie odechce, ale innych ryb rowniez.

www.fiskeridir.no




A kto powiedział że węgrzy zostały zabrane?! Kara jest za zabieranie nie uszkodzonych węgorzy do domu no chyba ze zaciął się głęboko i może nie przeżyć wtedy można zabrać. Moim głównym celem był sandacz a wyobraź sobie jeśli potrafisz że w tych samy miejscach są różne ryby także i węgorze. A co do twoich życzeń " Mam nadzieje, ze pewnego dnia zaplacisz taka kare, ze nie tylko wegorzy w Norwegii Ci sie odechce, ale innych ryb rowniez" to jak stara baba z kabaretu w moherowym berecie i z pistoletem w torebce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Lucjan Lucjan
(trader47)
Nowicjusz
Witam
Przy okazji, czy na glomie obowiazuja oplaty, jakie? Chodzi mi o dolny odcinek. Do tej pory znalazlem sprzeczne info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok