Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Eliza K (19748 niezalogowanych)
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
Moge polecic film "Method" z 2004roku, ktorego i jeszcze sama nie mialam okazji obejrzec. Film byl zainspirowany wstrzasajaca historia o norweskiej morderczyni seryjnej, o imieniu Belle Gunnes. Norwezka wyemigrowala pod koniec XIX w. do Ameryki, by tam dokonac szereg morderstw na mezczyznach, ktorych zwabiala poprzez ogloszenia matrymonialne. Na obszarze swojej farmy mogla zakopac nawet do 40 cial. Brrrrrr...az ciarki przechodza! Podobno w Hollywood sa juz plany nakrecenia nowego filmu z Angelina Julie w roli glownej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Polecam norweskie horrorki: "Fritt Vilt" - obie części, dwójka jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej. Opowiadają o maniakalnym mordercy. Akcja dzieje się w zimie, gdzieś w norweskich górach, grupa młodzieży trafia do opuszczonego hotelu na pustkowiu..., dobrze trzyma w napięciu. Według mnie, ocena 7/10 (w mojej skali wszystko powyżej pięciu nadaje się do oglądania).
   Również norweski horror komediowy "Død Snø" - był opisany na portalu. Ocena 8/10. W tej grupie filmów, amerykański "Dom tysiąca trupów" - 8/10.
   Dla naszej Mad psycholog - seria "Cube", pokazująca co dzieje się z ludźmi wrzuconymi w świat sześcianu, rządzący się nieznanymi prawami - 9/10.
   Wojenne: "Cienka czerwona linia" - kuuult - 9,5/10 , "Max Manus" - 9/10.
Oczywiście "musicie" obejrzeć "Śmierć w Wenecji" - 9,5/10.
Miłego oglądania .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
xxx xxxx
(chudy1)
Początkujący
proponuje Patologia / Pathology,ale nie przy jedzeniu go ogladac.hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(catsoup)
Wiking
Konia za krolestwo *siedem dusz* mi sie nie podobalo. Ale z Willem fajny film to np. *W pogoni za szczesciem*. Two lovers* to w ogole nie znam, w bazie filmweb tez nie ma. Moze mialo byc *Two Towers*.
Ja teraz mam jazde na *Dextera*. Bardzo dobry serial. Jestem w trakcie piatej serii. 4 pierwsze pochlonelam w tydzien.
Bardzo goraco polecam.
*Method* nie widzialam. *Patologi* tez nie. Moze kiedys obejrze.
Przypomnialo mi sie, ze niedawno ogladalm 2 bardzo dobre filmy Clinta Eastwooda- *Gran torino* i *Oszukana*.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
catsoup napisał:
Konia za krolestwo *siedem dusz* mi sie nie podobalo. Ale z Willem fajny film to np. *W pogoni za szczesciem*. Two lovers* to w ogole nie znam, w bazie filmweb tez nie ma. Moze mialo byc *Two Towers*.
Ja teraz mam jazde na *Dextera*. Bardzo dobry serial. Jestem w trakcie piatej serii. 4 pierwsze pochlonelam w tydzien.
Bardzo goraco polecam.
*Method* nie widzialam. *Patologi* tez nie. Moze kiedys obejrze.
Przypomnialo mi sie, ze niedawno ogladalm 2 bardzo dobre filmy Clinta Eastwooda- *Gran torino* i *Oszukana*.
Pozdrawiam.

Napewno Dwie milosci to mialo byc i jest na kino.pecetowiec.pl bo tam najczesciej ogladam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
a mozecie polecic dobrego norweskiego?probuje sie ostatnio uczyc norweskiego ogladajac filmy ale troche dolujace to ich kino.wczoraj obejrzalam Lønsj, nie wiem moze za abitne ale w sumie przez caly film nic sie nie dzieje.widzial to moze ktos?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Polecam "21 gram", "Butterly efect", "Rules of attraction" oraz "The last king of Scotland". Filmy nie dla każdego, bo jak wiadomo, kazdy ma swoje preferencje. Jesli po 15 minutach stwierdzicie, ze film jest do bani, to proponuje poczekac jeszcze chwilkę Dla mnie te filmy sa super.

jeszcze taka amerykanska typowa głupawka "Euro trip". ale bardzo śmieszna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
to fakt ze czasem warto przeczekac rozkrecajacy sie poczatek.ale obejrzalam ostatnio 2 norweskie filmy i zaluje ze nie wylaczylam wczesniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
bardzo lubie dobre thrillery
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Anna79)
Wiking
Jak chcesz zobaczyc cos norweskiego to (TORPEDO)jest dobry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok