Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Eliza K (19747 niezalogowanych)
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
Dino napisał:

[...]
      Również norweski horror komediowy "Død Snø" - był opisany na portalu. Ocena 8/10.
[...]


dzisiaj obejrzałam. kilka nawet śmiesznych scen i parę ciekawych nawiązań, ale na dziesięć tylko cztery jak dla mnie. nie wiem czy jestem fanką gatunku, musiałabym zobaczyć więcej.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
saka napisał:
Dino napisał:

[...]
      Również norweski horror komediowy "Død Snø" - był opisany na portalu. Ocena 8/10.
[...]


dzisiaj obejrzałam. kilka nawet śmiesznych scen i parę ciekawych nawiązań, ale na dziesięć tylko cztery jak dla mnie. nie wiem czy jestem fanką gatunku, musiałabym zobaczyć więcej.
pozdrawiam

   No cóż, rzecz gustu. Ja przy ocenianiu biorę pod uwagę ogólne wrażenie, jakie wywarł na mnie film i przyjmuję poprawkę na gatunek, w tym przypadku nie ma co oceniać fabuły, tu główną rolę grają gagi oraz sceny strachu i mordu, a Norki wykazali sporo inwencji .
   Obejrzyj sobie "Dom 1000 trupów" .

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Przypomniało mi się przy okazji pokręconych filmów: "Jay i Cichy Bob kontratakują" .

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
oni są świetni!!!

a co do oceny, to moja (zapomniałam nadmienić) jest nieco inna wszystko od 4/10 można obejrzeć, choć wiadomo, że te 4 to nie arcydzieła )

wracam do filmów tutaj poleconych. otóż bękarty, bękarty, bękarty - uwielbiam tarantino. dla mnie mocna siódemka , ale szczerze mówiąc myślałam, że będzie śmieszniejszy. til schweiger świetnie wykreował swoją postać. na pewno jest to film, który warto polecić. jak czytałam opinie na temat po seansie (zawsze czytam po, bo zawsze za dużo w nich piszą i zamiast przyjemności odkrywania jest dupa) to opinie są podzielone. generalnie film wysoko oceniany. mnie się podobał, mojej połówce też, a najbardziej podobała nam się rola christopha waltza!! bez dwóch zdań.



p.s. a co do jeźdźca to nie mogę znaleźć napisów aaaa i nie mogę obejrzeć , ponieważ nie rozumiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking






polecam film Paranormal Activity - wg mnie film mocny, powodujacy dreszcze ...gatunek ciekawy (horror) z tym ze gruncie rzeczy nie ma w nim nic strasznego (zadnych potworow , stworow czy masy krwi ) za to bardzo porusza wyobraznie.... co moze spowodowac maaaaaase strachu....- polecam ogladac wspolnie .
Skutki uboczne obejrzenia filmu to min. problemy z zasnieciem, dziwne reakcje wyobrazi na byle jaki odglos .......ciemnego ...ponurego .....mieszkania.....i dreszcze .
To moje doswaidczenia.
I podkreslam - osoby wrazliwe nie powinny go ogladac - same.

Ale film polecam ,a co ciekawe , budzet filmu nie przekroczyl 15 tys dolarow , czyli bardzo malo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak


   Wielka majówka . Całkiem niezły film 7/10.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
A seriale tez mozna polecac? Polecam "Balladę o Januszku"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(cekinek)
Początkujący
Saka my tez zwrocilismy uwage na Hansa Lande. Swietna kreacja. Najlepsza w tym filmie.
Co do paranormal to moze kiedys sie skusze, ostatnio nie mam weny na psychodele, "Antychryst" lezy juz chyba 3 miesiace i nie moge sie za niego zabrac. Lars von Trier robi swietne filmy. Tylko, ze po obejrzeniu jego filmow mam wyprany mozg pare dni. Polecam "Dogvile". Z dogmy jeszcze "Festen" no i "Przelamujac fale". I jeszcze "Tillsammans" i jeszcze "Jablka Adama"- te juz nie sa "dogmowate", ale bardzo pozywtywne, pozytywnie zakrecone.
Dino nad "Wielka majowka" z zachwytu pial moj osobisty narzeczony, mnie ten film nie powalil.
Hilton pamietam "Ballade o Januszku" Siajtek jeszcze wtedy bylam, nie wolno mi bylo ogladac filmow dla doroslych, gdzies tam ukradkiem podgladalam. Pamietam, ze matka kupiala Januszkowi garnitur na I komunie, deszcz zaczal padac i z garnituru farba splywala.
A tak na serio to mi sie "Dexter" bardzo podoba. Strasznie wciagajacy serial, super klimacik. 3 serie obejrzalam chyba w tydzien. I jeszcze "Mala Brytania" , "Przystanek Alaska", "Alternatywy4", "Cudowne lata"- moje typy.
I jeszcze "M jak milosc".........
A ja dzis ogladalam "Watpliwosc" i "Revolutionary Road" i bardzo polecam.
A w sobote idziemy w koncu na "Avatara". I nie moge sie doczkac, bo nie widzialam jeszcze filmu w 3d.

Dobranoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
zgadzam się cekinek - najlepsza
za "dogville" zabieram sie już któryś rok ale w końcu obejrzę "przełamując fale" widziałam w kinie, kupiłam dvd, ale płytę obejrzałam tylko raz. von trier mnie skutecznie masakruje. nic nie słyszałam o "wątpliwości", ale zaraz to zmienię.

z januszka pamiętam tyle, że matce pod wyro kazał włazić i skakał...
z seriali to już jeden ciekawy był polecony ciekawe czy jest ktoś, kto widział wszystkie odcinki hihihi

p.s. czy w norweskim kinie filmy są dubbingowane?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
już sprawdziłam "wątpliwość"
z tego typu, choć właściwie jeszcze nie wiem czy dokładnie tego, w każdym razie też poruszającego temat kościoła i wiary, wart obejrzenia jest film "siostry magdalenki".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok