Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Eliza K (19967 niezalogowanych)
64 Posty
Andrew Wat
(andvat)
Początkujący
jak dla mnie przoduje
"The Mission" - z DeNiro - niezapomniane widoki i muzyka Ennio Morricone

a i "Imie Rozy" tez bomba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Patrzyłam teraz na ,,Zebra z klasą,,
mmmm.......ładniutki film
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AniaRNorway)
Wiking
vanessa 30 napisał:
Patrzyłam teraz na ,,Zebra z klasą,,
mmmm.......ładniutki film


Ulubiony film mojego sześciolatka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking


Aniu, jestem trochę starsza..... ale też go lubię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
witam wsyssssskich
polecam z kolei film 'Ben x'
wiekszosc bedze nim zaskoczona , film psychologiczny , dramat

www.filmweb.pl/f404343/Ben+X,2007

osobiscie ogladalem go kilka razy , bardzo wzruszajcy wg mnie , i porusza okropny problem ,
polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
no a oprócz ben x , który może spowodować zmianę spostrzegania pewnych rzeczy polecam - - wg mnie,

'RRRrrr' tak fajna komedia ze az ogladalem ja 6 razy ,
''50 pierwszych randek' , ' Click ' , ' apartament ' , 'catch me if you can' , 'cinderella man' z crowem ,
'prawo zemsty'(świerzy film 2009 trzymający w napięciu) , z pewnoscia wysoka pozycje zajmie "piękny umysł ' , "meet joe black " z pittem , kolejni to "kay pax" , bardzo ciekawy film , o matrixsie kazdy slyszal ??? .
"mystic river ' , 'slumdog' , ' wallle' bajeczka :, '21' o graniu z 21 , 'czas surferow ' z linda ,
filmy z denzelem washingtonem - jak JOHN Q, man on fire , deja vu, z pittem 'podziemy krag' ,
osobiscie tez bardzo podobal mi sie projekt monster , tylko cos wstrzymali prace na dwojka :/
Polska 'symetria' to niezly film, wszystkie czesci u pana boga , no i mam swoja ulubiona kategorie superbohaterow jak spiderman czy x-man'i ale malo kto za nia przepada :/
pozdrawiam wszystkich i udanego wieczoru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
kilka z nich już było poleconych
pzdr

ja z kolei dorzucę dwa tytuły, które ostatnio widziałam (ekranizacje), które antypolecam:

"wyznania gejszy" - piękna powieść, spłaszczona na ekranie do granic możliwości
"mikołajek" - nie wiem czy chodzi o specyfikę kina francuskiego, za którym nie przepadam (poza kilkoma wyjątkami) czy o nasz nieudolny polski dubbing, ale w tym filmie coś nie gra. w połowie seansu zasnęłam w kinie. za to polecam lekturę, tym co nie znają, można śmiać się do łez i wrócić pamięcią do czasów, kiedy życie było nieskomplikowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
saka napisał:
kilka z nich już było poleconych
pzdr

ja z kolei dorzucę dwa tytuły, które ostatnio widziałam (ekranizacje), które antypolecam:

"wyznania gejszy" - piękna powieść, spłaszczona na ekranie do granic możliwości
"mikołajek" - nie wiem czy chodzi o specyfikę kina francuskiego, za którym nie przepadam (poza kilkoma wyjątkami) czy o nasz nieudolny polski dubbing, ale w tym filmie coś nie gra. w połowie seansu zasnęłam w kinie. za to polecam lekturę, tym co nie znają, można śmiać się do łez i wrócić pamięcią do czasów, kiedy życie było nieskomplikowane

a no faktycznie - przepraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok