Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post

(Grzes203)
Wiking
Pocieszyłaś mnie Magda Już myślałem że zawsze będą mi klaskać
No cóż, raz na wozie, raz pod stołem- takie życie woźnicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
www.mojanorwegia.pl/images/fbfiles/image...lnosc___________.jpg[/img][/quote]


Z tego demotywatora to sobię normalnie sama zrobiłam filmowy kalambur. Zastanawiałam się, gdzie ja już to słyszałam i w końcu lampka sie zapaliła. "Niemoralna propozycja". Film też opowiada losy pewnego małżeństwa, więc w jakimś stopniu pasuje do tematu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Andrzej Buczek
(dzelos)
Wiking
Niestety masz racje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
mepsycholog napisał:
[quote]Mysle, ze byloby o wiele konstruktywniej zastanowic sie jak wyeliminowac zdrade...mogloby przeciez jej nie byc...gdyby...i tutaj na pewno jest wiele przykladow na zmniejszenie szansy na najgorsze ewentualnosci...[/quot

Pewnie najlepiej wybudowac sobie dom w srodku lasu z dala od innych ludzi i siedziec tam caly czas ze swoja 2 polowka. Wtedy na pewno nie bedzie zdrady. Ja tam uwazam,ze niektorzy ludzie po prostu nie sa stworzeni do zycia w stalych zwiazkach. I tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Poprostu)
Wiking
agnieszkaj81 napisał:
[quote]mepsycholog napisał:
[quote]Mysle, ze byloby o wiele konstruktywniej zastanowic sie jak wyeliminowac zdrade...mogloby przeciez jej nie byc...gdyby...i tutaj na pewno jest wiele przykladow na zmniejszenie szansy na najgorsze ewentualnosci...[/quot

Pewnie najlepiej wybudowac sobie dom w srodku lasu z dala od innych ludzi i siedziec tam caly czas ze swoja 2 polowka. Wtedy na pewno nie bedzie zdrady. Ja tam uwazam,ze niektorzy ludzie po prostu nie sa stworzeni do zycia w stalych zwiazkach. I tyle.[/quote]

co masz na mysli? ze geny? ze Bog ich tak stworzyl?
Wiekszosc ludzi (czyli okolo 99,99999%) nie zyje w srodku lasu.
A wyobraz sobie sytuacje, ze wszyscy by chcieli zyc w srodku lasu, zeby sie uchronic od zdrady.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Poprostu)
Wiking
Poprostu napisał:
[quote]agnieszkaj81 napisał:
[quote]mepsycholog napisał:
Mysle, ze byloby o wiele konstruktywniej zastanowic sie jak wyeliminowac zdrade...mogloby przeciez jej nie byc...gdyby...i tutaj na pewno jest wiele przykladow na zmniejszenie szansy na najgorsze ewentualnosci...[/quot

Pewnie najlepiej wybudowac sobie dom w srodku lasu z dala od innych ludzi i siedziec tam caly czas ze swoja 2 polowka. Wtedy na pewno nie bedzie zdrady. Ja tam uwazam,ze niektorzy ludzie po prostu nie sa stworzeni do zycia w stalych zwiazkach. I tyle.[/quote]

co masz na mysli? ze geny? ze Bog ich tak stworzyl?
Wiekszosc ludzi (czyli okolo 99,99999%) nie zyje w srodku lasu.
A wyobraz sobie sytuacje, ze wszyscy by chcieli zyc w srodku lasu, zeby sie uchronic od zdrady.


wiem jaka jest twoja odpowiedz - wtedy las nie bylby lasem, tylko miastem.
zgadlem, co nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Poprostu napisał:
[quote]Poprostu napisał:
[quote]agnieszkaj81 napisał:
mepsycholog napisał:
Mysle, ze byloby o wiele konstruktywniej zastanowic sie jak wyeliminowac zdrade...mogloby przeciez jej nie byc...gdyby...i tutaj na pewno jest wiele przykladow na zmniejszenie szansy na najgorsze ewentualnosci...[/quot

Pewnie najlepiej wybudowac sobie dom w srodku lasu z dala od innych ludzi i siedziec tam caly czas ze swoja 2 polowka. Wtedy na pewno nie bedzie zdrady. Ja tam uwazam,ze niektorzy ludzie po prostu nie sa stworzeni do zycia w stalych zwiazkach. I tyle.[/quote]

co masz na mysli? ze geny? ze Bog ich tak stworzyl?
Wiekszosc ludzi (czyli okolo 99,99999%) nie zyje w srodku lasu.
A wyobraz sobie sytuacje, ze wszyscy by chcieli zyc w srodku lasu, zeby sie uchronic od zdrady.


wiem jaka jest twoja odpowiedz - wtedy las nie bylby lasem, tylko miastem.
zgadlem, co nie?



No wlasnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Kamila P-L
(starlett)
Początkujący
a może jest tak że jeśli ktoś chce zdradzić, to i tak zdradzi, nie ważne co zrobimy i jak będziemy sie starać...
myślę że jeśli uczucie jest wystarczająco silne, to do zdrady nie dojdzie, ale miłość sie z czasem zmienia i powszednieje więc mozliwe że czasami nawet zdrada może zrobic cos pozytywnego w związku, odświeżyc lub uświadomic cos...
ale to tylko spekulacje
róznie w zyciu bywa

jedno jest pewne - zdrada na pewno bardzo boli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(poprostu)
Wiking
starlett napisał:
a może jest tak że jeśli ktoś chce zdradzić, to i tak zdradzi, nie ważne co zrobimy i jak będziemy sie starać...
myślę że jeśli uczucie jest wystarczająco silne, to do zdrady nie dojdzie, ale miłość sie z czasem zmienia i powszednieje więc mozliwe że czasami nawet zdrada może zrobic cos pozytywnego w związku, odświeżyc lub uświadomic cos...
ale to tylko spekulacje
róznie w zyciu bywa

jedno jest pewne - zdrada na pewno bardzo boli


W mojej oczywiscie skromnej opinii, zdradzic to mozemy jedynie samego siebie i malzenstwa sie rozpadaja z tego powodu a nie innego. Gleboka mysl, ale mysle ze do niej dorosne do jutra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok