Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Do mnie tez kiedys odezwal sie jakis pan na gg. Mial ok 40 lat i chyba w drugim zdaniu napisal wprost,ze szuka przyjaciolki na chlodne wieczory. Zapytalam czy zona mu nie wystarcza. On odpisal,ze zona jest w Polsce, ale ona tylko czeka na pieniadze.
Tu smutne jak sie wszystko odwraca. Od wielkiej milosci i przysieg w kosciele do takiej obojetnosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
agnieszkaj81 napisał:
Do mnie tez kiedys odezwal sie jakis pan na gg. Mial ok 40 lat i chyba w drugim zdaniu napisal wprost,ze szuka przyjaciolki na chlodne wieczory. Zapytalam czy zona mu nie wystarcza. On odpisal,ze zona jest w Polsce, ale ona tylko czeka na pieniadze.
Tu smutne jak sie wszystko odwraca. Od wielkiej milosci i przysieg w kosciele do takiej obojetnosci.


Jak by nie patrzył,miłością żołądków dziatwie i sobie nie napełni ta żona A ten pan,no cóż
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
agnieszkaj81 napisał:
Do mnie tez kiedys odezwal sie jakis pan na gg. Mial ok 40 lat i chyba w drugim zdaniu napisal wprost,ze szuka przyjaciolki na chlodne wieczory. Zapytalam czy zona mu nie wystarcza. On odpisal,ze zona jest w Polsce, ale ona tylko czeka na pieniadze.
Tu smutne jak sie wszystko odwraca. Od wielkiej milosci i przysieg w kosciele do takiej obojetnosci.


A ja tam wierze w zwiazek dwojga ludzi !!! taki prawdziwy i do konca! Wiem idealista ale coz w cos trzeba wierzyc.

A teraz dziewczyny pytanko-ktora z was uwierzy ze powedzmy 36 czy 40 latek bedacy tutaj jest wolny i bez zobowiazan a moze nawet normalny jeszcze do tego????? Nie to nie krypto reklama bo ja znalazlem swoja druga polowke ale tez byl okres ze wedrowalem po portalach randkowych i nie raz uslyszalem lub przeczytalem ze to nie mozliwe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
krolestwo za konia napisał:
agnieszkaj81 napisał:
Do mnie tez kiedys odezwal sie jakis pan na gg. Mial ok 40 lat i chyba w drugim zdaniu napisal wprost,ze szuka przyjaciolki na chlodne wieczory. Zapytalam czy zona mu nie wystarcza. On odpisal,ze zona jest w Polsce, ale ona tylko czeka na pieniadze.
Tu smutne jak sie wszystko odwraca. Od wielkiej milosci i przysieg w kosciele do takiej obojetnosci.


A ja tam wierze w zwiazek dwojga ludzi !!! taki prawdziwy i do konca! Wiem idealista ale coz w cos trzeba wierzyc.

A teraz dziewczyny pytanko-ktora z was uwierzy ze powedzmy 36 czy 40 latek bedacy tutaj jest wolny i bez zobowiazan a moze nawet normalny jeszcze do tego????? Nie to nie krypto reklama bo ja znalazlem swoja druga polowke ale tez byl okres ze wedrowalem po portalach randkowych i nie raz uslyszalem lub przeczytalem ze to nie mozliwe.



Ja tez nie mowie, ze to nie mozliwe,bo na tym swiecie wszystko jest mozliwe. Jak to sie mowi zycie samo pisze najlepsze historie. A ze niektorzy az za bardzo lubia korzystac z jego uciech,to juz inna sprawa.

Co do pytania, to przeciez czasem taki fajny i do tego normalny 40 latek tez przeciez mogl spotkac wczesniej jakas okrutna pania,ktora wyjechala za granice i go zostawila. Wcale nie musi byc z nim cos nie tak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
agnieszkaj81 napisał:
krolestwo za konia napisał:
agnieszkaj81 napisał:
Do mnie tez kiedys odezwal sie jakis pan na gg. Mial ok 40 lat i chyba w drugim zdaniu napisal wprost,ze szuka przyjaciolki na chlodne wieczory. Zapytalam czy zona mu nie wystarcza. On odpisal,ze zona jest w Polsce, ale ona tylko czeka na pieniadze.
Tu smutne jak sie wszystko odwraca. Od wielkiej milosci i przysieg w kosciele do takiej obojetnosci.


A ja tam wierze w zwiazek dwojga ludzi !!! taki prawdziwy i do konca! Wiem idealista ale coz w cos trzeba wierzyc.

A teraz dziewczyny pytanko-ktora z was uwierzy ze powedzmy 36 czy 40 latek bedacy tutaj jest wolny i bez zobowiazan a moze nawet normalny jeszcze do tego????? Nie to nie krypto reklama bo ja znalazlem swoja druga polowke ale tez byl okres ze wedrowalem po portalach randkowych i nie raz uslyszalem lub przeczytalem ze to nie mozliwe.



Ja tez nie mowie, ze to nie mozliwe,bo na tym swiecie wszystko jest mozliwe. Jak to sie mowi zycie samo pisze najlepsze historie. A ze niektorzy az za bardzo lubia korzystac z jego uciech,to juz inna sprawa.

Co do pytania, to przeciez czasem taki fajny i do tego normalny 40 latek tez przeciez mogl spotkac wczesniej jakas okrutna pania,ktora wyjechala za granice i go zostawila. Wcale nie musi byc z nim cos nie tak.


Tak oczywiscie ze tak tylko czy wy kobietki w to wierzycie bo z tego co piszecie tutaj to 99% z nas szuka przygody(w domysle seksu) i niczego wiecej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(kk82)
Wiking
Temat tego watku mamy jasny , wiec opisujemy co sie przytrafilo . Chyba jednak roznych, dziwnych histori jest ciut wiecej na niekorzysc panow. Nie twierdze, tez ze wszyscy tutaj szukaja tylko jendego. Roznych ludzi poznalam , takze w wieku 35 - 40, ktorzy faktycznie byli sami i bez zobowiazan w Polsce. Poznalam tez oddanych i fajnych facetow. Ale poznalam tez nieudolnych podrywaczy z blyszczaca obraczke na palcu. Generalnie nie wnikam juz w to, nawet mnie to bawi czasem... Poza tym prawda lezy zawsze posrodku....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Marek 37)
Wiking
TAK !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Marek 37 napisał:
TAK !!!

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
.....TAK ???????????

gdzieś ty był ???? ludzie 9 miesięcy debatują a to było takie proste
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Marek 37 napisał:
TAK !!!

tworzą sie tez nowe związki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok