Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(olinka)
Wiking
ania_s napisał:
no dobra spoko, ja w takiej sytuacji nigdy nie bylam, zwiazek na odleglosc jest napewno trudny, ale trudno mi sobie wyobrazic, ze co jestem w polsce moj maz powiedzmy zagranica i co nagle ona albo ja przestaje myslec glowa a zaczynam myslec dupa?
duzo ludzi jest rozdzielona, mnostwo osob ma dylematy emigracyjne, ale chyba nikt sie nie puszcza na prawo i lewo tylko dlatego ze ma 'chwile wolnosci' od maloznka, pratnera, dzieci?


Zazdroszcze Ci takiej mocnej wiary w "zwierzęce instynkty" faceta.
Mnie facet nie ma szans przekonac, że wytrzymał np rok bez ..a nawet niech będzie te pól roku..
Im facet dalej i dłużej od baby ,tym oczy coraz bardziej szeroko otwarte się robią w poszukiwaniu "chwiolowo zastepczej partnerki ".
Jak poprzdnik napisał -temat rzeka
Ale oczywiście są gdzieś tam wyjatki , jak takiego znasz to poprosze o namiary -na wyjatkowego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
co wy mowicie...
chcecie powiedziec ze nie ma czegos takiego jak lojalnosc,zaufanie,czy poprostu milosc,
to smutne by bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1267 Postów

(Fachurra)
Maniak
zła napisał:
co wy mowicie...
chcecie powiedziec ze nie ma czegos takiego jak lojalnosc,zaufanie,czy poprostu milosc,
to smutne by bylo



Popatrz, popatrz, jak się tu wymądrza...
A od jak dawna już mówię, żebyś mi wreszcie zaufała i pokochała (chociaż troszkę)???
I co???
I nic.
Smutne to jest




Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
olinka napisał:
ania_s napisał:
no dobra spoko, ja w takiej sytuacji nigdy nie bylam, zwiazek na odleglosc jest napewno trudny, ale trudno mi sobie wyobrazic, ze co jestem w polsce moj maz powiedzmy zagranica i co nagle ona albo ja przestaje myslec glowa a zaczynam myslec dupa?
duzo ludzi jest rozdzielona, mnostwo osob ma dylematy emigracyjne, ale chyba nikt sie nie puszcza na prawo i lewo tylko dlatego ze ma 'chwile wolnosci' od maloznka, pratnera, dzieci?


Zazdroszcze Ci takiej mocnej wiary w "zwierzęce instynkty" faceta.
Mnie facet nie ma szans przekonac, że wytrzymał np rok bez ..a nawet niech będzie te pól roku..
Im facet dalej i dłużej od baby ,tym oczy coraz bardziej szeroko otwarte się robią w poszukiwaniu "chwiolowo zastepczej partnerki ".
Jak poprzdnik napisał -temat rzeka
Ale oczywiście są gdzieś tam wyjatki , jak takiego znasz to poprosze o namiary -na wyjatkowego


olinka znam ale zajety, na szczescie przeze mnie

ja rozumiem wszystko, ze czasami kogos ponosi z dala od meza/zony, poimprezuje sobie, pogada, poflirtuje, ale nierozumiem zdrad, puszczania sie na prawo i lewo, nie widze w tym zadnego sensu, i wlasnie tak jak zła napisala zaufanie, lojalnosc - bezcenne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(olinka)
Wiking
amen!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(JoT.Te)
Wiking
Wiecie... zanim nie wyjechalam z kraju slepo wierzylam, ze takie rozlaki jeszcze zbuduja zwiazek i mimo trudnosci zespola go. Niestety gdzie sie nie popatrze tam ludzie swiruja od nadmiaru "wolnosci" a malzensywa sie sypia jak domki z kart. Dlatego nigdy nie pozwolilabym mojemu mezowi na taki wyjazd jakim by aniolem nie byl i sama tez bym nie wyjechala, Albo razem albo w ogole. I to nie tylko z obawy przed jego skokami ale i moimi. Ludzie wystawiani sa na cholerne proby a odrobine zainteresowania kazdemu jest potrzebne.

Wiec dla bezpieczenstwa wole byc tuz obok i miec kogos tez obok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów

(martcool)
Nowicjusz
Jesli ktos chce zdradzic i ma to zrobic, to zrobi to niezaleznie od odleglosci, poza tym zdrada to nie jedyny powod do rozstania, roznie bywa. Rozwodow jest wiecej, to fakt, niekoniecznie przez fale emigracyjna.
Co nie zmienia faktu, ze im dalej od siebie tym wiecej pokus i poczucia, ze nikt sie nie dowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fabrizio)
Wiking
Hmmmm temat sie ciagnie widze dlugo.Moje skromne zdanie jest takie ze zdradzaja te osoby ktore nie kochaja-doswiadczylem to na swojej prymitywnej meskiej skorze i osobowosci.Seks z moja obecna partnerka jest nie do zastapienia przez nic innego,uczucie jest tak silne ze nigdy nie pozwoli mi wejsc do lozka z inna kobieta. Mozecie wierzyc albo nie -40 lat,dlugoletnie malzenstwo i wiele partnerek ale nigdy nie doswiadczylem czegos takiego jak teraz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
[b]JoT.Te napisał:[/b

Wiec dla bezpieczenstwa wole byc tuz obok i miec kogos tez obok [/quote]

Jakbyś tak jeszcze wystawiła tablicę z napisem /; teren prywatny,wstęp wzbroniony masz jak w banku że jakaś wejdzie lub twój wyskoczy przy najbliższej okazji,oby nie Nie wiem jak długo utrzymasz go na tym łańcuchu. Jak dziecko pokazujesz że to jest tylko twoja zabawka,pytanie jak długo? Bardzo częstym błędem partnerów w związku jest pokazywanie otoczeniu,a zwłaszcza partnerowi że jest się jego własnością. A stąd tylko krok do rozejścia się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Fabrizio napisał:
Hmmmm temat sie ciagnie widze dlugo.Moje skromne zdanie jest takie ze zdradzaja te osoby ktore nie kochaja-doswiadczylem to na swojej prymitywnej meskiej skorze i osobowosci.Seks z moja obecna partnerka jest nie do zastapienia przez nic innego,uczucie jest tak silne ze nigdy nie pozwoli mi wejsc do lozka z inna kobieta. Mozecie wierzyc albo nie -40 lat,dlugoletnie malzenstwo i wiele partnerek ale nigdy nie doswiadczylem czegos takiego jak teraz.

A za 5 lat znajdzie sie inna, fajniejsza Czy pomyslales fabricjo jak moglyby sie poczuc twoje poprzednie partnerki i zony gdyby wiedzialy co napisales?????


A do ogólu, juz z rok temu pisalismy ze owszem, na emigracji malzenstwa sie rozpadają, a nawet zawiazuja sie nowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok