Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
EwelinaGwizdek napisał:
Wypowiedzenie daliśmy już 31.01, nowe mieszkanie już też znaleźliśm
No to po ptokach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karol Sikorski
(Karol789)
Wiking
Szukaj nowego domku, szkoda życia na wdychanie grzybni do płuc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
B L
(aprikos)
Wiking
Powiedz jej niech sobie zerknie najpierw na husleieloven paragraf 5-3 ktory odpisuje jej obowiazki, a potem paragraf 5-7 ktory opisuje twoje prawa kiedy utleier Nie spelnia swoich Obowiazkow i sie wyparowadz. Jak do niej nie dotrą paragrafy to zgłoś sie do Forbrukerrådet albo do darmowych pompcy prawnych w Oslo typ. Jussbuss, gatejuristen albo frirettshjelp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ewelina Gwizdek
(EwelinaGwizdek)
Wiking
aprikos napisał:
Powiedz jej niech sobie zerknie najpierw na husleieloven paragraf 5-3 ktory odpisuje jej obowiazki, a potem paragraf 5-7 ktory opisuje twoje prawa kiedy utleier Nie spelnia swoich Obowiazkow i sie wyparowadz. Jak do niej nie dotrą paragrafy to zgłoś sie do Forbrukerrådet albo do darmowych pompcy prawnych w Oslo typ. Jussbuss, gatejuristen albo frirettshjelp Dziękuję bardzo, na takie odpowiedzi czekałam, jest to dla mnie bardzo pomocne! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Norbert Jaruga
(Jaruga)
Wiking
Być może właściciele usunęli wcześniej grzyba ze ściany, ale usunięcie nie zawsze jest wystarczające. Jeżeli nie usunie się przyczyny jego powstawania to sytuacja będzie się powtarzać. Jeżeli nie uda Ci się dojść do jakiegoś porozumienia w tej sprawie to usuń pleśń jakimś dobrym środkiem chemicznym. Później taką powierzchnię (już przez pleśni) zabezpiecz za pomocą higienicznej farby Active H np. taką jaką w ofercie ma Standom. Ja miałem problem z pleśnią przez długi czas. Po jej usunięciu powracała po kilku tygodniach. Dopiero właśnie po zastosowaniu takiego rozwiązania grzyb nie wrócił i do dziś mam spokój. Więc takie rozwiązanie jest skuteczne jak najbardziej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok