Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

oszustwo na szeroką skalę? - Norwegia

2 Posty
Honorata Ł
(ainoh71)
Wiking
Witam. Czy ktoś z Was miał w ostatnim czasie problem z przelewem z norweskiego banku do Polski. Ja zrobiłam przelew na konto do Polski- powinien być to przelew zagraniczny. Na moje konto w PKO wpłynął przelew krajowy z banku w którym nigdy nie posiadałam konta pomniejszony o 1000 NOK.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
ainoh71 napisał:
Witam. Czy ktoś z Was miał w ostatnim czasie problem z przelewem z norweskiego banku do Polski. Ja zrobiłam przelew na konto do Polski- powinien być to przelew zagraniczny. Na moje konto w PKO wpłynął przelew krajowy z banku w którym nigdy nie posiadałam konta pomniejszony o 1000 NOK.
------
Faktycznie cos jest nie tak - wyslalem wlasnie mojej zonie 200 nok, jak co miesiac, na utrzymanie a dostala ... 15000 nok wiecej. Pewnie jakis haker uszczesliwia ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
ainoh71 napisał:
Witam. Czy ktoś z Was miał w ostatnim czasie problem z przelewem z norweskiego banku do Polski. Ja zrobiłam przelew na konto do Polski- powinien być to przelew zagraniczny. Na moje konto w PKO wpłynął przelew krajowy z banku w którym nigdy nie posiadałam konta pomniejszony o 1000 NOK.


W jakim to PKO można korony trzymać?
Z jakiego banku z Norwegii przelew robiłaś i jaką opcją opłat...

W sumie to nic nie napisałaś po za tym że masz 1000 kr mniej na koncie.

, - - - -
W jakim PKO???.... w PKO BP, Misiu. Od zawsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
Cortez1 napisał:
Josephvol.2 napisał:
ainoh71 napisał:
Witam. Czy ktoś z Was miał w ostatnim czasie problem z przelewem z norweskiego banku do Polski. Ja zrobiłam przelew na konto do Polski- powinien być to przelew zagraniczny. Na moje konto w PKO wpłynął przelew krajowy z banku w którym nigdy nie posiadałam konta pomniejszony o 1000 NOK.


W jakim to PKO można korony trzymać?
Z jakiego banku z Norwegii przelew robiłaś i jaką opcją opłat...

W sumie to nic nie napisałaś po za tym że masz 1000 kr mniej na koncie.

, - - - -
W jakim PKO???.... w PKO BP, Misiu. Od zawsze.


Z BP zrezygnowałem jakieś 10 lat temu, miałem tam konto dewizowe i debilizmem było to że euro trzeba było wypłacać w okienku (swoje odstać, jeszcze ci się wciskali nadludzie z działalnością gosp. bez kolejki) wymienić w kantorze i wrócić wpłacając na konto złotówkowe (znowu kolejka tym razem dla plebsu która była 3x dłuższa i sami emeryci prawie, którzy MUSIELI się dostać bez kolejki bo inaczej zemro), o czymś takim jak numerki nikt wtedy jeszcze nie słyszał, a popularna była instytucja stacza kolejkowego... całość operacji około 1.5h tylko dlatego że bank miał taki fajny kurs przewalutowania, że na 1k euro co najmniej 100PLN w plecy w porównaniu kursu w kantorze okolicznym...

------
Jos, pierdolisz, jak dziadzia o wojnie krymskiej. PKOBp kupil Nordee, zachowujac jej standardy. Schemat jest prosty jak... na weselu : dzis wysylamy z N rano, jutro jest po 10 tej na naszym subkoncie w NOK, to przerzucamy na konto NOK w kantorze internetowym, dealujemy kurs, po 15 min znow mamy forse w PLN na naszym koncie w PKO BP i.... zyskalismy na tej wymianie 700nok/10 000nok.w relacji do kursu bankowego.
Wplac na moje konto 1000nok za porade.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
orlu
(orlu)
Nowicjusz
wyslales 700noki zarobiles 10 000nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
orlu napisał:
wyslales 700noki zarobiles 10 000nok.
--------
Cysiek33 ty debilu, te info nie sa na twoja pusta lepetyne, zbyt skomplikowane skroty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
Cortez1 napisał:
orlu napisał:
wyslales 700noki zarobiles 10 000nok.
--------
Cysiek33 ty debilu, te info nie sa na twoja pusta lepetyne, zbyt skomplikowane skroty.


a ty co znowu jebnæles jak lysy grzywka o parapet ,
po raz kolejny braklo ci argumentow w logicznej okolicy na poparcie swoich bzdur
zamiast merytorycznej wypowiedzi urzadzasz osobiste wycieczki ,bo wielokrotnie obnazylem twoja indolencje we wszystkich dzidzinach zycia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Honorata Ł
(ainoh71)
Wiking
Bardzo Was przepraszam -myślałam że na forum ludzie podchodzą do spraw finansowych poważnie, jeśli chcecie pisać głupoty to dajcie sobie na luz. Zgłosiłam już kradzież do banków i na policję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
cysiek4 napisał:
Cortez1 napisał:
orlu napisał:
wyslales 700noki zarobiles 10 000nok.
--------
Cysiek33 ty debilu, te info nie sa na twoja pusta lepetyne, zbyt skomplikowane skroty.


a ty co znowu jebnæles jak lysy grzywka o parapet ,
po raz kolejny braklo ci argumentow w logicznej okolicy na poparcie swoich bzdur
zamiast merytorycznej wypowiedzi urzadzasz osobiste wycieczki ,bo wielokrotnie obnazylem twoja indolencje we wszystkich dzidzinach zycia

-------
Drogi Cysiu, znaj wielkosc Pana, zrobie wyjatek:
Przekazalem, ze stosujac opisany schemat wymiany zyskujemy na wymianie 10000non ok. 700 nok w stosunku do wymiany bezposrednio w banku polskim a tym bardziej nie daj Bog dajac xlecenie transfeu w NOK z wyplata PLN w PL. Czy to juz jasne,?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
o wielki panie jeszcze dopisz o twoim odejmowaniu kredytu od podatku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok