Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Jakie niby zwolnienie,przeciez ciaza to nie choroba!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
I za wczasu,skontaktuj sie z b.v!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mirela bujak
(blondimi81)
Wiking
tylko ze mam jeszcze jedno pytanie pracowalam w firmir 2 lata na vikariacie i teraz mi dali na stale i na tym stalym kontrakcie jest 6 miesiecy preve tid no i 3 tygodnie przed tym zaszlam w ciaze i nie wiedzialam ze mi dadza ten kontrakt ale go przyjelam chba teraz mnie nie wywala za to ze jestem w ciazy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Chyba,ze jestes w ciazy z szefem?
To moze i nawet wywali,ale jesli przyzwoity,to bedzie placil jakis grosz...na bekarta!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mirela bujak
(blondimi81)
Wiking
wez juz nic nie pisz down !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takich jak ty powinni blokowac tylko miejsce zajmujesz deb... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
hahaha a na powaznie :

"Arbeidsgiver har ikke lov til å gi deg sparken pga graviditet, heller ikke i prøvetida."
Pracodawca nie ma prawa Cie zwolnic w powodu ciazy , nawet w okresie probnym . Jedynie co mozesz liczyc to na duza popularnosc jesli przed prøvetidem zaszlas w ciaze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
KATARZYNA SZMUC
(KAHA1985)
Wiking
hei. jak wyglada sytuacja jeśli ma się umowe na okres próbny 10 % na 6 miesięcy, ale pracyje codzinnie po 7 lub 9 godzin, która kończy się 22 lipca i będzie przedłużona , a ja na dzien dzisiejszy jestem w 6 tygodniu ciąży.
moje pytanie JAK BEDZIE WYGLĄDAĆ SYTUACJA Z URLOPEM MACIEŻYŃSKIM?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Teraz ponad 83 tysiące
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok