Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
opiekunka na czarno, heh - dobre, dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Opiekunka na biało, czyli autoryzowana dagmama jest duzo drozsza niz 3 tys. koron, ale za to mozna dostac dofinansowanie z NAV na opiekunkę, jak sie ma mały dochód.
Szczerze mówiąc to twoją wypowiedż czuc sarkazmem, nie bardzo rozumiem dlaczego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
Pozwol, ze pozostawie juz bez komentarza Twoje ostatnie zdanie...
Dziekuje bardzo, za info dot. dodatku na dzieko, bede pamietala na przyszlosc, napewnoprzyda sie nie tylko mnie

pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ja w ogóle powinnam pozostawic bez komentarza cała twoja wypowiedz Bo zabierasz głos w temnacie, w ktorym nie masz pojecia, wiesz tylko coś "około". Równiez pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
Hilton, czy ty masz jakies kompleksy ??
Bardzo fajnie, ze potrafisz udzielic pelniejszej odpowiedzi na dany temat, nie znaczy to jednak ze inni nic nie wiedza !!
Po to jest forum zeby wymieniac sie informacjami !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Własnie, aby wymieniac sie informacjami, dlatego informuje cie, ze istnieja Polki, ktore opiekują sie dziecmi na czarno. Czyli nie sa zarejestrowane jako dagmamy i tylko o to mi chodzi, bo zaczelas ze tego robic jakies przygłupie usmieszki. A teraz próbujesz odwrocic kota ogonem i wmowic mi jakies kompleksy.
Nie twierdze ze inni, a tym bardziej ty nic nie wiesz, moze nie wiesz tylko, ze niektorzy za wykonywana prace dostaja zapłate i nie płacą podatku
Nie widze sensu aby sie kłocic. Pzdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Hilton napisał:
Opiekunka na biało, czyli autoryzowana dagmama jest duzo drozsza niz 3 tys. koron, ale za to mozna dostac dofinansowanie z NAV na opiekunkę, jak sie ma mały dochód.
Szczerze mówiąc to twoją wypowiedż czuc sarkazmem, nie bardzo rozumiem dlaczego...


Niedawno czytałam na norweskim forum o dagmamma, biorą nawet 6500 nok na czarno za miesiąc od dziecka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
A moja niania jst litwinka znajaca dosc dobrze polski i ostatnio jak robiłam porządki w szafkach znalazłam worek kilogramowy kaszy jęczmiennej i zupe krupnik instant spytałam jej sie czy chce to sie tak ucieszyła za nie chciała pieniedzy za opieke
hmmm jak to wpisac do skatt???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
Hilton, niech Ci bedzie ze to byl usmieszek...nie oplaca mi sie Ci tlumaczyc ze bylo inaczej.

Zegnam wszystkich w tym temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mirela bujak
(blondimi81)
Wiking
hej mam pytanie jako kierowca autobusu czy dostane zwolnienie lekarskie jak jestem w ciazy prace mam na stale
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok