Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów
paweł białko
(chytry)
Wiking
witam fiinn.no jest juz poinformowany ze to jest oszust
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
xxx xxxx
(xvxv)
Wiking
chytry napisał:
witam fiinn.no jest juz poinformowany ze to jest oszust


Poczekamy, zobaczymy jaka będzie reakcja finn.no. Ciekawe czy usuną to ogłoszenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
J K
(Sprawiedliwy1)
Wiking
Nie wiadomo czy usuna.Ich to nie interesuje.Wazne ogloszenie i kasa.Ale wazne ze my ostrzegamy na forum.TO OSZUST!!!!!

www.finn.no/finn/realestate/lettings/object?finnkode=45280438
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
ja wiem, ze to juz bylo mowione, ale chyba trzeba przypominac to caly czas.

depozyt wplaca sie na konto bankowe, ktore jest "zamkniete" na czas wynajmu, wynajmujacy i podnajemca razem ida do banku i zakladaja konto depozytowe, do ktorego nie Maja dostepu osobno;
kazda miesieczna oplata powinna byc wplacana na konto wlasciciela mieszkania, tak zeby latwo mozna bylo to udokumentowac, jest to zabezpieczenie obu stron;

jezeli z jakis przyczyn pieniadze zostaly zaplacone gotowka do reki zawsze trzeba upomniec sie o pokwitowanie na ktorym bedzie napisana data, kwota, za co, od kogo i dla kogo!!! i podpisy obu stron, moze to byc kartka z zeszytu, ale musza byc zawarte ww dane (i oczywiscie w dwoch egzemplarzach)


fajnie jest wierzyc, ze rodak pomoze, ale to nie usprawiedliwia glupoty!!! mozna byc ufnym i wierzyc w ludzi ale trzeba tez sie zabezpieczac, dla spokoju ducha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
J K
(Sprawiedliwy1)
Wiking
magg napisał:
ja wiem, ze to juz bylo mowione, ale chyba trzeba przypominac to caly czas.

depozyt wplaca sie na konto bankowe, ktore jest "zamkniete" na czas wynajmu, wynajmujacy i podnajemca razem ida do banku i zakladaja konto depozytowe, do ktorego nie Maja dostepu osobno;
kazda miesieczna oplata powinna byc wplacana na konto wlasciciela mieszkania, tak zeby latwo mozna bylo to udokumentowac, jest to zabezpieczenie obu stron;

jezeli z jakis przyczyn pieniadze zostaly zaplacone gotowka do reki zawsze trzeba upomniec sie o pokwitowanie na ktorym bedzie napisana data, kwota, za co, od kogo i dla kogo!!! i podpisy obu stron, moze to byc kartka z zeszytu, ale musza byc zawarte ww dane (i oczywiscie w dwoch egzemplarzach)


fajnie jest wierzyc, ze rodak pomoze, ale to nie usprawiedliwia glupoty!!! mozna byc ufnym i wierzyc w ludzi ale trzeba tez sie zabezpieczac, dla spokoju ducha



Masz racje.Ale gosc wynajmowal takim ktorzy nie wiedzieli.Najlepiej bez znajomosci jezyka norweskiego(nie pojdzie na skarge)I tak to dzialalo.Teraz tez probuje wynajmowac Jest na FIINN.NO UWAZAJCIE!!!!!


www.finn.no/finn/realestate/lettings/object?finnkode=45280438
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
xxx xxxx
(xvxv)
Wiking
magg napisał:
ja wiem, ze to juz bylo mowione, ale chyba trzeba przypominac to caly czas.

depozyt wplaca sie na konto bankowe, ktore jest "zamkniete" na czas wynajmu, wynajmujacy i podnajemca razem ida do banku i zakladaja konto depozytowe, do ktorego nie Maja dostepu osobno;
kazda miesieczna oplata powinna byc wplacana na konto wlasciciela mieszkania, tak zeby latwo mozna bylo to udokumentowac, jest to zabezpieczenie obu stron;

jezeli z jakis przyczyn pieniadze zostaly zaplacone gotowka do reki zawsze trzeba upomniec sie o pokwitowanie na ktorym bedzie napisana data, kwota, za co, od kogo i dla kogo!!! i podpisy obu stron, moze to byc kartka z zeszytu, ale musza byc zawarte ww dane (i oczywiscie w dwoch egzemplarzach)


fajnie jest wierzyc, ze rodak pomoze, ale to nie usprawiedliwia glupoty!!! mozna byc ufnym i wierzyc w ludzi ale trzeba tez sie zabezpieczac, dla spokoju ducha




Takich przypomnień nigdy za wiele ku przestrodze wszystkim....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
jeszcze na kontrakcie ma pisac depozyt a nie przedplata
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
paweł białko
(chytry)
Wiking
tak pisze depozyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
xxx xxxx
(xvxv)
Wiking
Sprawiedliwy1 napisał:
PRZYPOMINAMY!!!!! TO OSZUST!!!!!!!!! NIE WYNAJMUJCIE OD NIEGO.CHYBA ZE CHCECIE STRACIC DEPOZYT.BO NIKOMU JESZCZE NIE ODDAL.DODAJE LINK:

www.finn.no/finn/realestate/lettings/object?finnkode=45280438



tak dla przypomnienia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak

z tego co wiem to wlasciciel tego mieszkania nie chcial zwrocic 2000 euro kaucji dla najemcy
z kolei ten w ramach rewanzu postanowil mu zdemolowac to mieszkanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok