Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8929 Postów
Maniak
>@ blumchen73 <
Coś bardzo Kiepska Ta Wasza Pyskóweczka i za Mało sprawdzalnych , Legalnych Dowodów Pokazujecie .
---
To samo tyczy się strony >@tomasz 1234<
Tu jeszcze więcej Bzdur , a wręcz debilizmu pisarskiego .
---
Co prawda , Niejaki Mysiara , jest sprawdzalny w Powszechnym Spisie Skattelister , a Inni ... nie wszyscy z Podanych Tutaj Nazwisk , niemniej mogą być legalnie w Norge od tego 2013 roku .
---
Co do Mysiary , to nie chce Mi się dalej drążyć tematu , poprzez wejście na jego Stan dochodów w Skatt . za dużo czynności a i częste wizyty na tej stronie też nie są wskazane .
---
Nie Mój Ból ...
---
Ech brak Kulturalnej Werwy w Narodzie ...
---
Blumchem73 ....
Za dużo używasz chamstwa i ordynarnych Bluzgów , a to nie do końca dobrze o tobie świadczy w tym temacie .
Wygląda na to iż też , masz coś na sumieniu ...!!! .
---
Ponadto pamiętaj iż jesteś w Norge i nie dozwolone jest wyzywać Tutaj kogoś od pedałów .
A nawet , gdyby nim był naprawdę , to dopiero możesz MIEĆ KŁOPOTY NA POLICJI ... !!! .
---
Dlatego waż swoje Publiczne wypowiedzi .
Ponadto , podałaś nazwisko Gościa , a sama ukrywasz się pod pseudonimem ...!
To też Nie bardzo dobrze , Świadczy o twoich poczynaniach ...
---
Dużo Uchybień , a mało profesjonalizmu ...
ECH ...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(blumchen73)
Wiking
I DO TWOJEJ WIADOMOSCI PANIE TOMASZU MYSIARA ZŁODZIEJU MIESZKAJĄCY W NESTTUN HARDANGERVEIEN 268,CHORY PSYCHCZNIE CZLOWIEKU Z ROZDWOJENIEM JAŻNI Z ZAWODU JESTEM PSYCHOLOGIEM Z TAKIMI JAK TY TO MAM DO CZYNIENIA NA CODZIEŃ W PRACY I POWIEM CI JEDNO BEZ ODPOWIEDNICH LEKÓW TO TY DALEKO NIE ZAJEDZIESZ, WYKOŃCZYSZ SIE, NIE PAL WIECEJ ZIOŁA BO CHYBA CHUJOWEGO MAS DILERA, ZACZNIJ SIĘ LECZYĆ TEN LEKARZ OD PUSTEGO I ZRYTEGO ŁBA NAZYWA SIĘ PSYCHIATRA JAKBYŚ NIE WIEDZIAŁ JAK CHCESZ TO PODAM ADRESY SPECJALISTÓW W BERGEN,ODPOWIEDNIA DIETA TEZ BYŁABY WSKAZANA I ZAMIAST JEŻDZIĆ PO NOCACH SWOIM CZARNYM WW PASSATEM COMBI O OKRADAĆ HYTY I PRYWATNE NIERUCHOMOŚCI W NOCY WSKAZANY W TWOIM PRZYPADKU JEST SEN. SIEDŻ CZŁOWIEKU W DOMU I CZEKAJ ,JESTEŚ PRZECIEŻ NA ZWOLNIENIU WYŁUDZONYM ALE JEDNAK ,BĄDŻ UCZCIWY MOŻE KTOŚ PRZYJEDZIE ODZYSKAĆ SWOJĄ WŁASNOŚĆ ,PRZYSZYKUJ SOBIE TORBĘ Z OSOBISTYMI RZECZAMI,CHOCIAŻ NIE TAM GDZIE CIĘ ZABIORĄ WSZYSTKO DOSTANIESZ NA MIEJSCU,SPOKOJNIE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE PRZECIEZ NIE MASZ SIE CZEGO OBAWIAC PRAWDA ,JESTEŚ UCZCIWY ,WSZYSTKO ROBISZ NA LEGALU ,JAK SIE BEDĄ CIEBIE CZEPIAĆ PAMIĘTAJ WSZYSTKIEGO SIĘ WYPIERAJ ,WSZYSCY SĄ WINNI TYLKO NIE TY.POKOI TYCH WIESZ CO TERAZ MASZ DO WYNAJECIA TO TERAZ NIE WYNAJMUJ BO PRZECIEŻ NIEDŁUGO WYJEŻDŻASZ NIE BEDZIE CIEBIE TO PO CO? OBYCY ROZNIOSĄ CI CHATĘ , ZDEMOLUJĄ NA CO CI TO, DAJ SPOKÓJ! JAKBY DOSZŁO DO TEGO ŻE CI COŚ UDOWODNIĄ ALBO O COŚ OSKARŻĄ ZA COS SKARZĄ TO TEZ SIĘ NIE MARTW ,KORYTO DOSTANIESZ ,CIEPŁO W DUPĘ BĘDZIESZ MIAŁ-DASZ RADĘ.POMYŚL O KORZYŚCIACH- KORONY NA ŻARCIE NIE WYDASZ,CZYNSZU NIE BEDZIESZ PŁACIŁ ,POZNASZ NOWYCH LUDZI CHYBA ŻE DOSTANIESZ APARTAMENT JEDNOOSOBOWY TZ.EXCLUSIWE.SILNY CHŁOPAK JESTEŚ DASZ RADĘ.I CO NAJWAŻNIEJSZE Z PSYCHOLOGICZNEGO PUNKTU WIDZENIA I TO TOMASZU MYSIARA JEST POTWIERDZONE BADANIAMI-TRZEP KAPUCYNA REGULARNIE ŻEBY ZACHOWAĆ RÓWNOWAGĘ PSYCHICZNĄ I ODPOWIEDNIA ILOŚĆ PŁYNÓW W ORGANIŻMIE.TO BARDZO WAZNE.ZYCZĘ POWODZENIA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
blumchen73 napisał:
I DO TWOJEJ WIADOMOSCI PANIE TOMASZU MYSIARA ZŁODZIEJU MIESZKAJĄCY W NESTTUN HARDANGERVEIEN 268,CHORY PSYCHCZNIE CZLOWIEKU Z ROZDWOJENIEM JAŻNI Z ZAWODU JESTEM PSYCHOLOGIEM Z TAKIMI JAK TY TO MAM DO CZYNIENIA NA CODZIEŃ W PRACY I POWIEM CI JEDNO BEZ ODPOWIEDNICH LEKÓW TO TY DALEKO NIE ZAJEDZIESZ, WYKOŃCZYSZ SIE, NIE PAL WIECEJ ZIOŁA BO CHYBA CHUJOWEGO MAS DILERA, ZACZNIJ SIĘ LECZYĆ TEN LEKARZ OD PUSTEGO I ZRYTEGO ŁBA NAZYWA SIĘ PSYCHIATRA JAKBYŚ NIE WIEDZIAŁ JAK CHCESZ TO PODAM ADRESY SPECJALISTÓW W BERGEN,ODPOWIEDNIA DIETA TEZ BYŁABY WSKAZANA I ZAMIAST JEŻDZIĆ PO NOCACH SWOIM CZARNYM WW PASSATEM COMBI O OKRADAĆ HYTY I PRYWATNE NIERUCHOMOŚCI W NOCY WSKAZANY W TWOIM PRZYPADKU JEST SEN. SIEDŻ CZŁOWIEKU W DOMU I CZEKAJ ,JESTEŚ PRZECIEŻ NA ZWOLNIENIU WYŁUDZONYM ALE JEDNAK ,BĄDŻ UCZCIWY MOŻE KTOŚ PRZYJEDZIE ODZYSKAĆ SWOJĄ WŁASNOŚĆ ,PRZYSZYKUJ SOBIE TORBĘ Z OSOBISTYMI RZECZAMI,CHOCIAŻ NIE TAM GDZIE CIĘ ZABIORĄ WSZYSTKO DOSTANIESZ NA MIEJSCU,SPOKOJNIE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE PRZECIEZ NIE MASZ SIE CZEGO OBAWIAC PRAWDA ,JESTEŚ UCZCIWY ,WSZYSTKO ROBISZ NA LEGALU ,JAK SIE BEDĄ CIEBIE CZEPIAĆ PAMIĘTAJ WSZYSTKIEGO SIĘ WYPIERAJ ,WSZYSCY SĄ WINNI TYLKO NIE TY.POKOI TYCH WIESZ CO TERAZ MASZ DO WYNAJECIA TO TERAZ NIE WYNAJMUJ BO PRZECIEŻ NIEDŁUGO WYJEŻDŻASZ NIE BEDZIE CIEBIE TO PO CO? OBYCY ROZNIOSĄ CI CHATĘ , ZDEMOLUJĄ NA CO CI TO, DAJ SPOKÓJ! JAKBY DOSZŁO DO TEGO ŻE CI COŚ UDOWODNIĄ ALBO O COŚ OSKARŻĄ ZA COS SKARZĄ TO TEZ SIĘ NIE MARTW ,KORYTO DOSTANIESZ ,CIEPŁO W DUPĘ BĘDZIESZ MIAŁ-DASZ RADĘ.POMYŚL O KORZYŚCIACH- KORONY NA ŻARCIE NIE WYDASZ,CZYNSZU NIE BEDZIESZ PŁACIŁ ,POZNASZ NOWYCH LUDZI CHYBA ŻE DOSTANIESZ APARTAMENT JEDNOOSOBOWY TZ.EXCLUSIWE.SILNY CHŁOPAK JESTEŚ DASZ RADĘ.I CO NAJWAŻNIEJSZE Z PSYCHOLOGICZNEGO PUNKTU WIDZENIA I TO TOMASZU MYSIARA JEST POTWIERDZONE BADANIAMI-TRZEP KAPUCYNA REGULARNIE ŻEBY ZACHOWAĆ RÓWNOWAGĘ PSYCHICZNĄ I ODPOWIEDNIA ILOŚĆ PŁYNÓW W ORGANIŻMIE.TO BARDZO WAZNE.ZYCZĘ POWODZENIA.
CHA ... HA .....
Ty i psycholog , jeżeli już jest tak naprawdę , to widzę iż nie powinnaś , dalej w tym zawodzie pracować .
---
Za bardzo twój mózg , przejmuje od pacjentów odchylenia i dewiacje !!!
---
Psycholog , która Sama Pisze - DRZE SIĘ - jak na haju ... !!! .
---
Idź Spać , bo od tego ciśnienia , Krwotoku Psychicznego dostaniesz ...
---
Popaprana psycholog , która dała się gładko wymanewrować , takiemu figo-fago ...
ŻAŁOSNE ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(blumchen73)
Wiking
A CO DO PANA WYPOWIEDZI PANIE GABRIELU ,TO PAN WYBACZY OWSZEM DUZO WULGARYZMÓW W TYM CO PISZE ALE CHODZI MI O UCZCIWOŚC I PRAWDĘ.NIESTETY ABY TAKI ELEMENT JAK PAN TOMASZ MYSIARA MNIE ZROZUMIAŁ CHOCIAZ W TO WATPIE TO MUSZĘ NIESTETY ZNIŻYĆ SIĘ DO JEGO POZIOMU I PISAĆ W JEGO JĘZYKU.ZAWSZE BĘDĘ WALCZYĆ ZE ZŁODZIEJSTWEM I Z TEGO TYPU LUDŻMI .NIE TOLERUJĘ TEGO TYPU ZACHOWAŃ I NIC TEGO NIE ZMIENI.KAŻDE BIERNE PODEJŚCIE DO TAKIEGO ZACHOWANIA I POSTĘPOWANIA TO NIESTETY PODŚWIADOME POZWOLENIE I AKCEPTOWANIE TEGO . FAKT ŻEBY SIĘ ODWAŻYĆ PRZECIWSTAWIĆ TAKIEMU ZACHOWANIU ,ZGLOSIC ODPOWIEDNIM WŁADZOM, GŁOŚNO MÓWIĆ O TYM TO TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ A NIE KAŻDY JĄ MA.POZDRAWIAM SERDECZNIE .ILONA LISBETH SCHWARTZ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(blumchen73)
Wiking
ŻE TY JESZCZE ŚWIĘTY GABRIEL NIE JESTES TO CUD!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
blumchen73 napisał:
ŻE TY JESZCZE ŚWIĘTY GABRIEL NIE JESTES TO CUD!
WEŹ daj se siana pod poduszkę i idź piuńkać .
będziesz miała miłe sny .
---
I przestań pisać dużymi literami .
---
Tylko się Ośmieszasz ...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Gabriel.Kim ty pridurok jestes?Poczytalem twoje posty.Primytywne rady.Po co sie wpierda....,jezeli nic nie rozumiesz?Widze ze masz wszystko pieknie i gladko w zyciu.Nie kazdy tak ma.Wiec zamknij sie.Bo takich jak Mysiara trzeba tepic.Ponial?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
blumchen73 napisał:
POZDRAWIAM SERDECZNIE .
ILONA LISBETH SCHWARTZ

W Norweskim Powszechnym Spisie Podatkowym SKATT. za rok 2012 .
Nie ma takiej osoby !.
---
Owszem , jest tylko , że ten ktoś to nie ty .
---
Kari Lisbeth Schwartz rocznik 1945 ...
---

Coś jeszcze chciała byś Dopisać ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(blumchen73)
Wiking
TO TY SIE OŚMIESZASZ KOMENTUJAC COS O CZYM NIE MASZ POJECIA ,NIE MASZ NIC MĄDREGO DO POWIEDZENIA TO PO SIE ODZYWASZ I NIE MÓW MI CO MAM ROBIĆ .NIE ZNASZ MNIE A JA CIEBIE TE GŁUPKOWATE DOCINKI TO ZOSTAW DLA SIEBIE ,TEGO NIE PISZ ,TAK NIE MÓW A SAM CO ? ZACZNIJ OD SIEBIE PANIE GABRIEL OD SIEBIE !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(blumchen73)
Wiking
PUDŁO!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok