Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
18 Postów
Taki Tam
(Taki Tam)
Wiking
Hej.
Znowu podnoszę ten temat, nadal szukam pracy dorywczej.
Tak jak napisałem w pierwszym moim poście.
Może to być aktualnie odśnieżanie wejść, podjazdów lub małych parkingów przydomowych, mogę też posprzątać garaż, strych czy też inne pomieszczenia gospodarcze.
Potrafię jeździć traktorem z pługiem śnieżnym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
18 Postów
Taki Tam
(Taki Tam)
Wiking
Witam.
Podnoszę temat.
Jednocześnie przypominam treść, ponieważ jak widać, niektórym bardzo się nudzi i starają się zaistnieć na forum za wszelką cenę.

Szukam dowolnej pracy, może być dorywcza, w okolicach Drøbak, Ås, Ski, Vestby, Hølen.
Mam możliwość dojazdu osobówką, pod każdy adres w tych okolicach.
Posiadam własne ubranie robocze, tak letnie jak i zimowe.
Szukam prac prostych, tak na godziny jak i za określone zadanie.
Nie mam dużych wymagań finansowych, po prostu potrzebuję się jakoś zaaklimatyzować w nowym otoczeniu, oraz mieć pieniądze na paliwo i inne wydatki socjalno-bytowe.
Na razie, nie posiadam pozwolenia na pracę, jestem tutaj turystycznie.
Mam tylko polski nr telefonu, dlatego na początku.
Preferuję kontakt mejlowy na tym forum.
Potrafię jeździć traktorem z oprzyrządowaniem rolniczym.
Może ktoś z forumowiczów, ma kontakt z norweskim gospodarstwem rolnym, gdzie pracują już Polscy pracownicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Poszukaj na polskich stronach np. Indeed..w wielu ofertach Nie musisz miec NO pozwolenia na prace na początku.. Zresztą nie musisz miec zadnego pozwolenia na prace dla ścisłosci bo polacy po prostu idą na policje z paszportem ,umową o prace i mieszkanie i dostają zaswiadczenie o zgłoszeniu i pozwolenie na pobyt.. Musisz sie tylko zgłosic do UDI- urzedu do spraw imigrantow.. Zadzwon sobie po polsku sie dogadasz przeciez.. A wracajac do sprawy pracy.. Wiekszosc pracodawcow takich jak addeco czy beckup nie wymaga posiadania norweskiego numeru personalnego czy d-numeru bo jak dostaniesz od nich umowe idziesz z nią na policje i dostajesz wtedy pozwolenie na pobyt i z tym do skatu po norweski numer..a co do braku norweskiego nr telefonu to Jesli masz paszport to mozesz na siebie zarejestrowac nr norweski bez problemu w oddzialach wiekszosci firm telekomunikacyjnych.. Jesli ktos twierdzi ze trzeba miec d-numer lub personalny by to zrobic to cie wprowadził w błąd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
rozumiem.. Jak to mój chłopak mówi kto nie ma w głowie musi mieć w rękach..albo nogach..ewentualnie w spodniach hehe..to tylko żarcik.. Ale coż nie mi oceniac ludzi o których nic nie wiem. Zadał pytanie staram się pomóc.. Byc moze w końcu mu sie uda.. Chociaz podłogi w garażu mu nie życze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok